Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak zarobić 100 dolarów dziennie: 12 kreatywnych i zabawnych sposobów w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak zarobić 100 dolarów dziennie: 12 kreatywnych i zabawnych sposobów w 2023 r

Stany Zjednoczone przeżywają inflację i coś, co niektórzy mogą nazwać recesją gospodarczą, więc ludzie szukają skutecznych sposobów zarabiania gotówki na boku. Na szczęście Internet pozwala ludziom sprzedawać produkty, oferować usługi z odległych lokalizacji i zasilać konta bankowe.

W 2020 roku pandemia COVID-19 wymusiła pracę z domu. Teraz o 58% Amerykanów pracują zdalnie, a wielu innych woli założyć coś dla siebie w domu niż wracać do biura.

Jako ktoś, kto chce zarabiać pieniądze z domu, Twoim początkowym celem powinno być znalezienie sposobu zarobić 100 dolarów dziennie.

Po skalowaniu swojego biznesu lub świadczenia usług i zarobieniu większej ilości pieniędzy, możesz zainwestować w inne możliwości generowania pasywnego dochodu.

Istnieje wiele sposobów zarabiania 100 dolarów dziennie w Internecie, z których niektóre zostaną omówione tutaj.

Jak zarobić 100 dolarów dziennie w Internecie

Ludzie zaniedbują 9 do 5 prac biurowych na rzecz możliwości online, głównie dlatego, że chcą spędzać mniej czasu na pracy. Dlatego wolą, aby możliwości były stosunkowo łatwe i przyjazne czasowo.

Oto kilka możliwości zarabiania pieniędzy, które pomogą Ci zacząć:

1. Handel akcjami

Jest to podobne do handlu kryptowalutami, ale tutaj aktywami są akcje prawdziwych firm. Ceny akcji są bardziej stabilne niż ceny kryptowalut, ale mogą występować okresy zmienności w zależności od działań firmy w świecie rzeczywistym.

Jeśli odpowiednio przeanalizujesz rynek i kupisz odpowiednie akcje, możesz z łatwością zarobić 100 USD dziennie na swoim telefonie. Oto jak możesz rozpocząć handel akcjami:

Utwórz konto handlowe: Aby uzyskać dostęp do akcji, otwórz konto maklerskie u renomowanego maklera giełdowego online, takiego jak Robinhood, eToro i TD Ameritrade. Nie spiesz się, zapoznając się z interfejsem oprogramowania i dostępnymi narzędziami handlowymi.

Analizuj rynek: Kupowanie przypadkowych akcji tylko dlatego, że znasz nazwę firmy, nie jest strategią wygrywającą. Czytanie o strategiach handlu akcjami, poznawanie interesujących Cię firm i oglądanie wiadomości finansowych pomoże Ci wybrać akcje o ogromnym potencjale zysku.

Zidentyfikuj i przećwicz swoją strategię: Po zapoznaniu się ze strategiami giełdowymi skorzystaj z symulatora giełdowego, aby znaleźć ten, który Ci odpowiada. Ćwicz tę strategię wielokrotnie i pracuj nad swoimi wadami, aż poczujesz się pewnie, aby wejść na prawdziwą giełdę.

Niezależnie od tego, ile ćwiczysz, doświadczenie jest najlepszym nauczycielem, więc musisz handlować, aby opanować swoje umiejętności. Z czasem możesz osiągnąć dzienny zysk w wysokości 100 USD lub więcej.

Powiązany:

2. Wypełnianie płatnych ankiet

W dzisiejszych czasach dane są cenne dla firm, a wiele witryn płaci użytkownikom za wypełnianie ankiet online. Możesz zarabiać na wypełnianiu ankiet na różne tematy bezpośrednio z domu.

Chociaż ta opcja nie jest najbardziej lukratywną pracą zdalną, jest łatwa, nie wymaga umiejętności i można na niej zarobić 100 dolarów dziennie online.

Jeśli kiedykolwiek powiesz sobie: „Potrzebuję teraz 100 dolarów za darmo”, oto kilka witryn, które możesz odwiedzić, aby otrzymać zapłatę za wypełnianie ich ankiet.

Miłośnik ankiet: Ta witryna ma bezpłatne członkostwo, które pozwala zarobić nawet 50 USD za każdą wypełnioną ankietę.

Swagbucks: Ta witryna jest jedną z najpopularniejszych witryn z płatnymi ankietami na świecie. Oprócz 2-50 USD, które możesz zarobić za wypełnienie ankiety, otrzymasz również punkty Swagbuck, które możesz wykorzystać do wymiany gotówki lub kart podarunkowych.

Punkty życia: Możesz także skorzystać z tej witryny, aby zarabiać pieniądze na wypełnianiu ankiet. Gdy użytkownicy biorą udział w ankietach, otrzymują punkty, które mogą wymienić na karty podarunkowe i pieniądze wypłacane przez PayPal.

Skrzynka odbiorczaDolary: Ta strona nie oferuje punktów, ale użytkownicy otrzymują bezpośrednio gotówkę, którą otrzymają za pośrednictwem PayPal. Mogą również otrzymać karty podarunkowe jako nagrody za wypełnianie ankiet.

Wypełnienie ankiet na InboxDollars zajmuje od 2 do 25 minut, a użytkownicy mogą otrzymać do 20 USD za ankietę. Wykonywanie ankiet to jeden ze sposobów zarobić 100 dolarów dziennie z PayPal.

Powiązany: Najlepsze platformy ankietowe do zarabiania pieniędzy.

3. Handel kryptowalutami

Chociaż handel kryptowalutami jest ryzykowny, potencjalne nagrody są ogromne. Handlowcy uwielbiają tę klasę aktywów, ponieważ kupowanie i sprzedawanie aktywów we właściwym czasie może zapewnić zwrot znacznie większy niż w przypadku tradycyjnych inwestycji.

Podczas gdy niektórzy handlowcy kryptowalut koncentrują się na utrzymywaniu Bitcoin i Ethereum w celu czerpania długoterminowych zysków, inni identyfikują monety o wysokim potencjale wzrostu, aby kupować i sprzedawać we właściwym czasie.

Ta ostatnia opcja ma tutaj większe zastosowanie, ponieważ pozwoli ci codziennie osiągać zyski w wysokości ponad 100 $, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty. Oto kroki, które należy wykonać, aby zostać traderem kryptowalut:

Utwórz konto maklerskie kryptowalut: Aby handlować kryptowalutami, utwórz konto maklerskie na giełdzie kryptowalut, takiej jak Binance, Coinbase, Kraken i Gemini. Wszystkie te giełdy mają przyjazne dla użytkownika interfejsy, łatwe procesy rejestracji i duży wybór altcoinów.

🔥 Empfohlen:  Jak szybko zarobić 10 dolarów: 31 legalnych i łatwych sposobów w 2023 r

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie dokumentu tożsamości wydanego przez organ państwowy oraz numeru ubezpieczenia społecznego w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.

Wpłacić pieniądze na swoje konto: Gdy konto jest aktywne, połącz je ze swoim kontem bankowym, aby móc wpłacać i wypłacać swoje zarobki. Większość giełd kryptowalut umożliwia korzystanie z depozytów ACH, kart kredytowych i debetowych do zasilania portfela.

Wybierz kryptowalutę z potencjałem wzrostu: Rynek kryptowalut jest niestabilny, więc bądź ostrożny przy wyborze monety do handlu. Wielu traderów ma do czynienia z Bitcoinem i Ethereum, ponieważ są one mniej zmienne niż inne monety. Inwestowanie w mniejsze altcoiny jest ryzykowne, ale potencjalne zyski są ogromne.

Niektóre altcoiny zyskały w przeszłości ponad 1000% swojej wartości. Mimo pokusy nie inwestuj jednak w te aktywa pieniędzy, których nie jesteś gotowy stracić.

Jak zarobić 100 $ dziennie na swoim telefonie

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma smartfon i może w każdej chwili uzyskać dostęp do Internetu. Ponadto istnieją aplikacje, które ludzie mogą pobrać na swoje telefony, aby zacząć zarabiać już dziś.

Wykonywanie pracy może nie być łatwe, ale możesz zarobić 100 dolarów dziennie na swoim telefonie. Oto kilka aplikacji oferujących usługi do zarabiania pieniędzy:

4. DrzwiDash

Blokady związane z COVID-19 uświadomiły ludziom, że mogą dostać posiłki w swoich ulubionych restauracjach typu fast food bez wychodzenia z domu. Jedną z firm, która to umożliwiła, była DoorDash.

DoorDash to firma dostarczająca jedzenie, która działa w większości miast w USA. Osoby, które chcą zarobić trochę gotówki na platformie, mogą zarejestrować się w aplikacji, zostać „Dasherem” i pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wraz ze wzrostem popularności aplikacji rośnie konkurencja dla dasherów próbujących zarobić na życie. Oto jak zarobić 100 dolarów dziennie z DoorDash:

Dowiedz się, jak DoorDash płaci swoim pasażerom: DoorDash nie płaci jednakowo za wszystkie dostawy. Firma używa A model płacowy powinieneś się dowiedzieć. Podsumowując, wynagrodzenie, które otrzymasz, jest podzielone na trzy kategorie.

Po pierwsze, za każdą dostawę przysługuje wynagrodzenie podstawowe. Wynagrodzenie podstawowe różni się w zależności od przebytej odległości, spędzonego czasu i tego, jak pożądana jest podróż. Wycieczki, których unika większość dasherów, zwykle mają wyższą płacę podstawową.

Po drugie, DoorDash oferuje bonusy, jeśli dashery spełnią określone kryteria podczas ich dostawy. Wreszcie, jeśli klienci zostawią napiwki, dashers otrzymają całkowitą kwotę dodaną do ich wynagrodzenia podstawowego i premii.

Zbierz pozytywne recenzje: Pozytywne interakcje z klientami są kluczem do sukcesu w DoorDash. Upewnij się, że dostarczasz im jedzenie na czas i wyraźnie komunikuj się z nimi, jeśli wystąpi opóźnienie.

Bądź schludny i dobrze się prezentujący oraz miej uśmiech na twarzy, wydając klientom zamówienia. Ostrożnie obchodź się z jedzeniem i upewnij się, że nie zapomniałeś żadnego przedmiotu w restauracji.

Jeśli zastosujesz się do wszystkich tych wskazówek, prawie zawsze otrzymasz pozytywną ocenę. Pamiętaj, że jeśli otrzymasz wiele negatywnych recenzji, DoorDash dezaktywuje Twoje konto.

Bądź aktywny w godzinach szczytu: Upewnij się, że możesz przyjmować zamówienia, gdy w DoorDash występuje duża liczba dostaw. W tych godzinach szczytu możesz wybrać przejazdy z wysokim wynagrodzeniem netto.

DoorDash uważa, że ​​najlepszy czas na dostawę to od 11:00 do 14:00 i od 16:30 do 20:00 w dni powszednie i przez cały weekend.

Trzymaj się z dala od ruchu: Chociaż ludzie wiedzą, że zdarzają się korki, mogą nadal zostawiać negatywne recenzje i odmówić napiwku, jeśli ich jedzenie się spóźni.

Unikaj tego, korzystając z niezawodnej aplikacji nawigacyjnej, takiej jak Mapy Google, aby znaleźć alternatywne trasy do miejsca docelowego z mniejszymi korkami. Możesz także wybrać dobre poczekalnie z korzystnymi trasami podróży, aby ułatwić dostawy.

Tutaj możesz zostać kierowcą DoorDash.

5. Ubera

Uber to usługa udostępniania przejazdów, która umożliwia klientom zamawianie przejazdów ze swoich telefonów w celu ich odebrania i podwiezienia do wybranych miejsc docelowych. Rejestracja jako pasażer Uber wymaga posiadania samochodu spełniającego wymagania Ubera.

Następnie Uber będzie oczekiwał, że będziesz świadczyć usługi dla ich klientów, kiedy tylko uznasz to za dogodne. Aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy, powinieneś być dostępny, gdy ludzie dojeżdżają do pracy iz pracy, w weekendy i święta.

Jeśli nie masz samochodu, możesz go pożyczyć, aby działać jako kierowca Ubera i płacić właścicielowi prowizję za przejazd. Teraz, gdy odkryłeś tę możliwość zarabiania pieniędzy, oto jak zarobić 100 dolarów dziennie z uberem:

Zarejestruj się w Uberze: Pobierz aplikację Uber na swój telefon i zarejestruj się jako pasażer. Zostaniesz poproszony o dostarczenie swojego zdjęcia, prawa jazdy, dokumentów ubezpieczeniowych i innych odpowiednich dokumentów.

🔥 Empfohlen:  14 wskazówek, jak zorganizować udaną sprzedaż nieruchomości

Po zakończeniu rejestracji i przyjęciu Cię do dołączenia do Ubera możesz zacząć otrzymywać prośby od klientów, którzy są gotowi do jazdy Twoim pojazdem.

Ruszaj w drogę: Ilość zarobionych pieniędzy zależy od tego, ile czasu spędzasz aktywnie w Uberze. Tak więc, jeśli chcesz zarobić dużo pieniędzy, powinieneś być w trasie tak często, jak to możliwe.

Jeśli pracujesz wystarczająco ciężko, zarobisz ponad 100 $ dziennie na odbieraniu ludzi i podrzucaniu ich w różnych miejscach.

Dowiedz się również o sytuacji transportowej w Twoim mieście, aby wiedzieć, gdzie popyt na przejazdy jest wysoki i gdzie płaci się więcej za przejazd.

Współpracuj z innym kierowcą: Jest to realna opcja, jeśli chcesz uzyskać pasywny dochód, gdy nie możesz prowadzić samochodu lub jeśli masz inny samochód, którego chcesz użyć do generowania dodatkowej gotówki.

Ty i kierowca powinniście wypracować uczciwą umowę o płatności, abyście mogli zarabiać na każdym przejeździe, który odbywa kierowca. Dokładnie sprawdź i zarejestruj kierowcę w Uber, zanim pozwolisz mu jeździć swoim samochodem.

Upewnij się, że mają aktywne prawo jazdy i że są identyfikowalni na wypadek, gdyby planowali ukraść Twój pojazd.

6. Łazik

Rover to usługa, która łączy miłośników psów z dostawcami usług opieki nad psami, osobami wyprowadzającymi psy i opiekunami psów. Platforma zapewnia psom uwagę i troskę, których potrzebują, podczas nieobecności właściciela.

Jeśli jesteś miłośnikiem psów, możesz zarejestrować się w Rover, aby zarobić trochę gotówki na boku. Oto jak zacząć:

Zarejestruj się w Roverze: Proces rejestracji jest prosty. Musisz założyć konto, wybrać usługę, którą chcesz świadczyć, skonfigurować swój profil, wziąć udział w quizie bezpieczeństwa, przejść weryfikację i czekać na zatwierdzenie.

Bądź dostępny, aby świadczyć swoje usługi: Gdy Twój profil zostanie zatwierdzony, Rover uwidoczni Twoją usługę na swojej platformie. Właściciele zwierząt, którzy chcą twojej usługi, skontaktują się z tobą, a ty możesz zarobić od 14 do 30 dolarów za każdą godzinę pracy.

Powiązany: Najlepsze hobby do zarabiania pieniędzy.

Jak zarobić 100 dolarów dziennie dzięki pasywnemu dochodowi

Koncepcja zarabiania pasywnego dochodu jest atrakcyjna, ponieważ podczas gdy koncentrujesz się na innych przedsięwzięciach do zarabiania pieniędzy, masz stały dochód z czegoś, na co nie zwracasz uwagi.

Istnieją sposoby na zarabianie ponad 100 dolarów pasywnego dochodu dziennie, a niektóre z nich są wymienione poniżej:

7. Blogowanie

Jeśli masz umiejętności pisania dźwięku, możesz na tym zarabiać, prowadząc bloga. Zanim zaczniesz zarabiać na blogu, powinieneś wypełnić go treściami, które przyciągną do niego ruch. Na początek naucz się podstaw SEO, wybierz niszę i konsekwentnie twórz wokół niej treści.

Jeśli Twoje treści są dobre, Twój blog będzie generował stały ruch, na którym możesz zarabiać z czasem. Aby uzyskać dochód pasywny, rozważ wdrożenie następujących modeli biznesowych na swoim blogu:

Reklamy: Marki w Twojej niszy, które chcą być widoczne dla odbiorców, zwrócą się do Ciebie, aby wypracować umowę reklamową. Im większy jest Twój blog, tym wyższą stawkę możesz pobierać za powierzchnię reklamową.

Możesz także skorzystać z Google AdSense, aby pomóc w sprzedaży powierzchni reklamowej. Tak długo, jak ludzie klikają reklamy w Twojej witrynie, będziesz zarabiać bez aktywnego wysiłku.

Marketing afiliacyjny: Działa to, gdy Twoi odbiorcy chcą rekomendacji produktów. Możesz otrzymać link partnerski do produktu, który chcesz zaprezentować swoim odbiorcom. Za każdym razem, gdy ludzie kupią produkt za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego, otrzymasz prowizję za sprzedaż.

Najlepiej byłoby, gdybyś polecał tylko produkty, za które możesz ręczyć i byłeś przejrzysty dla swoich odbiorców na temat relacji partnerskich. Pomogą ci one zachować ich zaufanie.

Chcesz założyć bloga? Bluehost oferuje jedną z najtańszych usług hostingowych.

8. Tworzenie treści w YouTube

YouTube to największa platforma udostępniania wideo na świecie. Witrynę odwiedza około 122 milionów osób dziennie. Wielu twórców treści może zarabiać na swoich filmach dla potencjalnie dużej publiczności, aby uzyskać pasywny dochód.

Możesz zarabiać na YouTube, jeśli wiesz, jak robić ciekawe filmy. Trzeba jednak spełnić określone wymagania aby aktywować funkcje zarabiania na swoim koncie YouTube. Jeśli kwalifikujesz się do zarabiania, oto jak zarobić 100 dolarów dziennie online w YouTube:

Przychody z reklam: Jeśli Twój film kwalifikuje się do zarabiania na reklamach, reklamy będą wyświetlane w określonych jego sekcjach, a Ty będziesz zarabiać na każdym obejrzeniu filmu.

Kwota, jaką możesz zarobić na obejrzeniu filmu, jest różna, ale niektórzy szacują, że wynosi ona od 2 do 12 USD za tysiąc wyświetleń.

Członkostwo w kanale: Twoi lojalni subskrybenci mogą płacić cykliczną miesięczną opłatę, aby zostać wspierającym Twój kanał i uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści.

W zależności od tego, ile kosztuje wspieranie Twojego kanału i od liczby wspierających, co miesiąc będziesz mieć stały dochód pasywny.

🔥 Empfohlen:  Recenzja Solitaire Cash 2023: Czy ta gra jest legalna?

9. Inwestowanie

Kiedy inwestujesz, sprawiasz, że twoja gotówka pracuje, aby generować dla ciebie dochód pasywny. Istnieją różne przedsięwzięcia, w które możesz inwestować, aby uzyskać powtarzające się zwroty, to, które wybierzesz, zależy od twoich preferencji. Oto kilka pomysłów inwestycyjnych, które możesz wykorzystać jako przewodnik:

Akcje dywidendowe: Niektóre spółki notowane na giełdzie wypłacają swoim akcjonariuszom część swoich zysków w formie dywidendy w regularnych odstępach czasu. Ceny akcji tych spółek są zwykle mniej zmienne niż tradycyjne akcje, więc początkowa inwestycja może nie wzrosnąć znacząco w dłuższej perspektywie.

Ty i inni akcjonariusze będziecie jednak cieszyć się wypłacanymi przez nich dywidendami. Możesz znaleźć listę amerykańskich spółek akcyjnych wypłacających dywidendy Tutaj.

Nieruchomość: Jeśli posiadasz nieruchomości, możesz wynająć część mieszkań i otrzymywać czynsz jako miesięczny dochód pasywny. Możesz też nadać priorytet wynajmowi krótkoterminowemu i zarejestrować swój dom na Airbnb.

Przedsięwzięcia te mogą się bardzo opłacić, jeśli nieruchomości znajdują się w sprzyjającym środowisku, w którym Twoi najemcy czują się bezpiecznie. Musisz jednak utrzymywać nieruchomość i płacić podatki od nieruchomości, rachunki i hipoteki, aby mieć pewność, że prowadzisz ją w zdrowy finansowo sposób.

Kapitał prywatny: Możesz inwestować w małą firmę, która Twoim zdaniem ma potencjał wzrostu i solidną długoterminową wizję. Inwestycja może być objęta umową licencyjną gwarantującą dochód pasywny.

W zależności od wielkości firmy i tego, jak dobrze działa, możesz zarobić około 100 USD dziennie.

Jak zarobić 100 $ dziennie już teraz

Jeśli pilnie potrzebujesz 100 dolarów, będziesz potrzebować szybszego sposobu na zdobycie gotówki niż większość kroków wymienionych powyżej. Na szczęście istnieją sposoby na szybkie zdobycie pieniędzy. Tu jest kilka:

10. Pożyczki

Wiele banków oferuje pożyczki osobiste i do wypłaty, ale aby się zakwalifikować, możesz potrzebować dobrej zdolności kredytowej i / lub dowodu dochodu.

Instytucja finansowa udzielająca pożyczki nie musi wiedzieć, dlaczego ją pożyczasz, co nie ma miejsca w przypadku większości innych rodzajów pożyczek. Aby ubiegać się o takie pożyczki, musisz podać:

  • Dwie formy dokumentów tożsamości wydanych przez rząd.
  • Informacje o twoim pracodawcy.
  • Zaświadczenie o dochodach.
  • Dowód zamieszkania.

11. Pomoc przyjaciół i rodziny

Jeśli masz dobre relacje z przyjaciółmi i rodziną, możesz zwrócić się do nich, aby dać lub pożyczyć ci 100 $, w zależności od twojej zdolności do spłaty. Jeśli ich na to stać, dadzą ci pieniądze.

12. Zaliczka na kartę kredytową

Z zaliczką na karcie kredytowej możesz pożyczyć pieniądze w ramach linii kredytowej dostępnej na karcie kredytowej. Wiąże się to z kosztem, który zależy od warunków dostawcy usług kart kredytowych. Aby otrzymać zaliczkę gotówkową, możesz wykonać następujące czynności:

  • Idź do bankomatu, włóż kartę kredytową, wprowadź kod PIN i odbierz gotówkę.
  • Odwiedź swój bank i powiedz kasjerowi, aby dał ci zaliczkę gotówkową za pomocą karty kredytowej.
  • Uzyskaj czek od dostawcy usług kart kredytowych, wypełnij go i zrealizuj w swoim banku.

Możesz również uzyskać pożyczkę gotówkową do wypłaty za pomocą aplikacji takiej jak Earnin. Oto kilka alternatyw dla Earnin.

Często zadawane pytania

Czy możesz zarobić 100 $ dziennie z DoorDash?

Tak, możesz zarobić 100 dolarów dziennie online z DoorDash. Upewnij się, że jesteś aktywny w godzinach szczytu, aby szybko zarabiać na platformie.

Jak mogę zarabiać, kiedy śpię?

Aby zarabiać pasywnie, musisz inwestować w akcje, które wypłacają dywidendy lub w małą firmę, która płaci tantiemy. Ponadto, jako twórca treści, możesz zarabiać we śnie, jeśli Twoje filmy wideo w YouTube, na których zarabiasz, uzyskają wiele wyświetleń.

Jak zarobić 100 dolarów na godzinę?

Możesz zarobić 100 $ w godzinę, handlując kryptowalutami lub wykonując przejazdy Uberem. Zarabianie 100 dolarów na godzinę nie jest łatwe, ale jest możliwe, jeśli ciężko pracujesz.

Jak mogę zarabiać pieniądze z domu?

Możesz zarabiać pieniądze z domu, wypełniając płatne ankiety, pisząc posty na blogu, handlując akcjami, dropshipping, edytując filmy, zostając wirtualnym asystentem i nie tylko.

Powiązany: Jak przekazać osocze za pieniądze.

Table of Contents