Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe metra w 2023 r. (13 legalnych witryn)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe metra w 2023 r. (13 legalnych witryn)

Darmowe karty podarunkowe Subway mogą pomóc Ci zdobyć miły upominek dla siebie lub obniżyć wydatki podczas zakupów w sklepie. Jak wiedzą stali klienci Subwaya, koszty tych napojów i kanapek szybko się sumują.

Karty podarunkowe Subway to doskonały sposób na kupowanie dowolnej ilości rzeczy w Subway bez wydawania pieniędzy.

W tym poście omówimy niektóre z kilku legalnych sposobów na zdobycie bezpłatnych kart metra oraz sposób korzystania z tych kart podarunkowych.

Czym są karty podarunkowe Subway?

Karty podarunkowe Subway działają jak każda inna karta podarunkowa. Możesz ich użyć do zakupu pozycji z dowolnego menu Subway bez wydawania pieniędzy. Te karty podarunkowe mogą być fizyczne lub wirtualne.

Dwa rodzaje kart podarunkowych Subway to:

  • Karty wielokrotnego użytku, które ładujesz pieniędzmi.
  • Ograniczona czasowo oferta kart podarunkowych z limitami gotówkowymi.

Możesz otrzymać jedną z tych kart za pośrednictwem poniższych witryn:

Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe metra

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Subway są ankiety online. To powiedziawszy, istnieją również sposoby na uzyskanie bezpłatnych kodów metra bez ankiet.

Ta lista zawiera 13 legalnych witryn, z których możesz skorzystać, aby uzyskać dostęp do kart podarunkowych Subway.

Są to strony, na których można wykonywać proste zadania online i otrzymywać zapłatę gotówką lub kartami podarunkowymi. Możesz skorzystać z tych środków, aby otrzymać promocyjną kartę podarunkową Subway.

1. Ankietowy ćpun

Jest to witryna z ankietami online, która jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Dzięki Survey Junkie możesz zarobić od 1 do 3 USD za ankietę. Przeciętna ankieta na tej stronie trwa średnio tylko około 15 minut.

Survey Junkie oferuje nagrody, takie jak gotówka lub e-karty podarunkowe, w tym karty Subway. Ich minimalny próg wypłaty wynosi 10 USD.

2. Swagbucks

Jeśli chcesz otrzymać darmowy posiłek z Subway, Swagbucks to świetna strona do wykorzystania. Ta strona płaci użytkownikom punkty za zadania, takie jak przeglądanie Internetu i wypełnianie ankiet. Ich minimalna kwota wypłaty to zaledwie 5 USD.

Dzięki Swagbucks możesz wymieniać swoje punkty na gotówkę lub karty podarunkowe dla wielu popularnych marek.

3. Markowe ankiety

Branded Surveys to dobrze płatna witryna z ankietami, w której można otrzymać bezpłatne karty podarunkowe Subway.

🔥 Empfohlen:  9 publicznych grup internetowych, do których powinien dołączyć każdy przedsiębiorca

Witryna działa w systemie punktowym, w którym za każdą wypełnioną ankietę nagradzane są punktami. Każdy punkt jest wart 0,01 USD, a większość ankiet kosztuje około 300 punktów.

4. Punkty życia

LifePoints to serwis ankietowy, który gromadzi dane wykorzystywane przy tworzeniu nowych produktów i usług. Płaci użytkownikom punkty, które można zamienić na gotówkę.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 5 USD, co odpowiada 550 punktom na stronie. Możesz także wymienić swoje nagrody na karty podarunkowe dla różnych marek.

Dowiedz się więcej o LifePoints.

5. NagrodaBuntownik

W przypadku witryny, która szybko oferuje nagrody, PrizeRebel jest najlepszym wyborem. Ta strona umożliwia wykonywanie różnych zadań w celu zarabiania pieniędzy.

PrizeRebel oferuje również premię za polecenie jako dodatkowy sposób na zarabianie pieniędzy na swojej stronie.

Ich opcje wypłat obejmują karty podarunkowe dla wielu różnych marek.

6. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars zaczyna od 5 $ premii za dołączenie. Stamtąd możesz zdobywać punkty, wykonując różne zadania online.

Zadania mogą obejmować oglądanie filmów lub wypełnianie ankiet. Liczba punktów, które zdobędziesz za zadanie, zależy od czasu, jaki na nie poświęcisz.

Możesz wykorzystać swoje punkty, aby wymienić karty podarunkowe Subway i nie tylko.

Oto szczegółowy przegląd InboxDollars.

7. Tellwuta

Tellwut to interaktywna strona, która umożliwia tworzenie materiałów do badań rynku. Możesz udostępniać je społeczności i brać udział w ankietach tworzonych przez innych członków.

Ankiety Tellwut mogą przynieść do 5 $ w postaci punktów, które możesz wypłacić po osiągnięciu limitu.

Oferują również program poleceń.

8. Badania szyszek

Aby dołączyć do tej witryny, musisz wypełnić wniosek, który określa twoje uprawnienia. Jeśli zdasz, otrzymasz zaproszenie do dołączenia.

Pinecone Research płaci od 3 do 5 dolarów członkom za wypełnianie ankiet i testowanie nowych produktów.

Oferują płatności gotówką i kartami podarunkowymi, a także bonusy lojalnościowe dla częstych użytkowników.

9. Upuść aplikację

Aplikacja Drop to aplikacja, która działa z systemem punktowym o nazwie Drop points. Za pomocą punktów Drop możesz kupować rzeczy w różnych restauracjach i sklepach.

Kiedy dołączasz, jesteś pytany, w jakich sklepach często robisz zakupy, i zdobywasz punkty, robiąc w nich zakupy.

Twoja karta kredytowa lub debetowa jest powiązana z Drop, dzięki czemu mogą śledzić, kiedy wydajesz pieniądze w sklepach partnerskich.

10. Aplikacja Dabbl

Dabbl [ iOS and Android ] to kolejna aplikacja mobilna, która pozwala zarabiać w wolnym czasie. W Dabbl musisz wykonywać zadania w aplikacji, aby zdobywać nagrody.

🔥 Empfohlen:  Najważniejsze powody, dla których warto korzystać z firmowej karty kredytowej

Te aplikacje mogą obejmować granie w gry, oglądanie reklam i wypełnianie ankiet.

Dabbl nagradza Cię punktami, które można zamienić na karty podarunkowe różnych marek detalicznych i firm.

11. Placówka opinii

Dzięki Opinion Outpost możesz zarobić do 5 USD za każdą wypełnioną ankietę. Ta strona jest obsługiwana przez szanowaną platformę badania rynku o nazwie Dynata.

Ich nagrody można wymienić na gotówkę lub e-karty podarunkowe, które obejmują karty metra.

Ankiety, które weźmiesz, będą dostosowane do Twojej grupy demograficznej na podstawie informacji, które wypełnisz podczas rejestracji.

12. Punkty zaczepienia

Punkty zaczepienia oferuje użytkownikom wiele metod zdobywania nagród ze swojej strony. Obejmują one pobieranie aplikacji, oglądanie filmów i wypełnianie ankiet.

Ma wiele opcji wypłat i szybki system nagród, który pozwala otrzymać nagrody JAK NAJSZYBCIEJ.

13. Instagc

Instagc oferuje kupony, e-karty podarunkowe i nagrody pieniężne. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonywać zadania, takie jak przeglądanie Internetu, oglądanie filmów i wypełnianie ankiet.

Możesz także zdobywać nagrody, polecając ludziom witrynę. To świetny sposób na zdobycie karty podarunkowej Subway.

Jak używać i realizować karty podarunkowe metra

Teraz musisz wiedzieć, jak zrealizować kody kart podarunkowych Subway. Być może kupiłeś fizyczną kartę podarunkową lub cyfrową. Niezależnie od przypadku możesz z łatwością korzystać z karty podarunkowej, niezależnie od tego, czy robisz zakupy fizycznie w sklepie Subway, czy za pośrednictwem ich strony internetowej lub aplikacji.

Aby skorzystać z bezpłatnych kodów kart podarunkowych Subway w sklepie stacjonarnym, możesz okazać kartę podarunkową do zeskanowania przez kasjera przy kasie.

Kartę podarunkową Subway można wymienić na wszystkie pozycje w menu Subway.

W przypadku zakupów online musisz zeskanować kod kreskowy swojej karty lub wpisać numer bezpłatnej karty podarunkowej Subway przy kasie. Spowoduje to automatyczne zastosowanie karty do Twoich zakupów.

Możesz również sprawdzić saldo karty podarunkowej Subway, prosząc kasjera w Subway o sprawdzenie dla Ciebie lub tworząc konto w Subway online.

Gdzie kupić karty podarunkowe metra

Mimo że niektóre witryny z ankietami nie oferują kart podarunkowych Subway, możesz wypłacić pieniądze na tych stronach i użyć tych pieniędzy do zakupu karty.

Pierwszym miejscem, w którym można kupić kartę podarunkową Subway, jest sklep stacjonarny Subway. Możesz także kupić karty upominkowe online na oficjalnej stronie Subway.

Niektórzy sprzedawcy i sprzedawcy detaliczni zostali upoważnieni do sprzedaży kart podarunkowych Subway. Obejmują one:

  • Amazonka
  • Walmart
  • Cel
  • Najlepsza oferta
  • Zszywki
  • I wiele więcej.
🔥 Empfohlen:  Jak opublikować ofertę pracy na Facebooku: zaktualizowany niezbędny przewodnik

Czy darmowe karty podarunkowe metra są legalne?

Istnieje wiele oszukańczych metod uzyskiwania kart podarunkowych. Istnieją jednak również legalne sposoby bezpłatnego otrzymania karty podarunkowej Subway.

Wszystkie wymienione powyżej metody są legalne i prawdziwe, a Ty będziesz mógł cieszyć się darmową kartą podarunkową w mgnieniu oka.

Ta lista zawiera metody, które albo prowadzą do zdobycia kart podarunkowych Subway za darmo, albo pozwalają zdobyć gotówkę, którą można wykorzystać do zakupu karty podarunkowej.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę dostać darmową kanapkę w metrze?

Możesz otrzymać bezpłatną kanapkę Subway, korzystając z karty podarunkowej. Karty podarunkowe mogą pokryć koszty różnych pozycji menu Subway.

Jak mogę otrzymać darmową kartę podarunkową Domino’s?

Możesz skorzystać z wielu wyżej wymienionych stron, aby otrzymać darmowe karty Domino’s. Po prostu odwiedź witrynę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Czy Subway ma kartę podarunkową o wartości 10 USD?

Tak, Subway oferuje karty podarunkowe o wartości 10 USD. Ich karty podarunkowe mają różną cenę.

Czy darmowe generatory kart podarunkowych Subway są legalne?

Wiele witryn, które reklamują się jako generatory kart podarunkowych, nie jest legalnych. Zwykle są to sztuczki, które prowadzą donikąd. Aby otrzymać legalną i bezpłatną kartę podarunkową od Subway, możesz wypróbować strony wymienione powyżej.

Wniosek

To jest miejsce, w którym musisz być, jeśli szukasz bezpłatnych kart podarunkowych Subway. Dzięki witrynom z tej listy błyskawicznie wykorzystasz swoją kartę podarunkową w Subway.

Aby zapoznać się z innymi opcjami bezpłatnych kart podarunkowych, zapoznaj się z poniższymi zasobami: