Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak zyskać popularność na TikToku: 16 skutecznych wskazówek do wykorzystania w 2023 roku

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak zyskać popularność na TikToku: 16 skutecznych wskazówek do wykorzystania w 2023 roku

Przekonanie, że TikTok jest przeznaczony tylko dla młodszej publiczności, jest poważnym nieporozumieniem. Prawda jest taka, że ​​wszyscy, od rzemieślników i guru urody po entuzjastów kulinarnych i miłośników zwierząt domowych, wskakują do pociągu TikTok, aby nawiązać kontakt ze swoimi odbiorcami, zadając pytanie, jak zyskać popularność w TikTok.

Ta popularna platforma zmieniła zasady gry dla właścicieli małych firm na całym świecie, popychając ich w stronę wirusowej sławy, w dużej mierze dzięki funkcjom oferowanym przez TikTok dla firm. Oto niespodzianka – nie musisz być członkiem pokolenia Z, aby osiągnąć status wirusowy na TikTok.

Jednak kreatywność jest kluczem do tworzenia krótkich treści wideo, które przemawiają do milionów. Chcesz poznać tajniki osiągnięcia wirusowej sławy na TikToku? Czytaj dalej, aby uzyskać pełną informację.

Influencerzy z największą liczbą obserwujących na TikToku

W 2023 r. TikTok był świadkiem niesamowitej gamy talentów, które zyskały sławę, zdobywając miliony obserwujących i znacząco wpływając na zawartość platformy. W tym tętniącym życiem krajobrazie mediów społecznościowych oto osoby, które wyróżniają się największą liczbą obserwujących:

 1. Charli D’Amelio, znana na TikToku jako @charlidamelio, prowadzi stado.
 2. Khabane Lame, czyli @khaby.lame, wykonuje śmieszne wybryki, zajmując drugie miejsce.
 3. Bella Poarch (@bellapoarch) również zgromadziła ogromną rzeszę fanów.
 4. Addison Rae (@addisonre) nadal urzeka swoją publiczność.
 5. Zach King (@zachking) konsekwentnie bawi swoimi iluzjonistycznymi treściami.
 6. Gwiazda Hollywood Will Smith (@willsmith) utrzymuje swoją popularność na platformie.
 7. Kimberly Loaiza (@kimberly.loaiza) zdobyła znaczącą publiczność.
 8. Dixie D’Amelio (@dixiedamelio), podobnie jak jej siostra, cieszy się ogromną sławą na TikToku.
 9. Burak Özdemir (@cznburak) przyciąga tłumy swoją kulinarną wiedzą.
 10. Spencer X (@spencerx) jest powszechnie lubiany za swoje umiejętności beatboxowe.
 11. Michael Le (@justmaiko) zachwyca obserwujących swoimi układami tanecznymi.

Oto krótka wiadomość od mentora Roberta Benjamina na temat „Jak zyskać popularność na TikTok w 2023 r.”. Film pomoże Ci uzyskać 100 tys. wyświetleń w 10 minut.

Jak zyskać popularność na TikTok: 16 niesamowitych wskazówek

Poniżej znajduje się tabela porównawcza, która może być doskonałym punktem wyjścia, zanim zaczniesz odkrywać bardziej szczegółowe informacje, jakie oferuje każda wskazówka na liście.

Numer końcówkiOpis porady
1 Poznaj algorytm TikTok Dowiedz się, jak działa algorytm, aby odpowiednio dostosować treść. Opiera się na zaangażowaniu użytkowników, ich zainteresowaniach i kreatywnych treściach.
2 Zaplanuj swoje treści Publikuj w godzinach, w których Twoja docelowa grupa odbiorców może być aktywna. W razie potrzeby skorzystaj z narzędzi do planowania.
3 Ogranicz długość filmu Średni czas oglądania filmów TikTok wynosi około 15 sekund. Upewnij się, że Twoje filmy są wciągające, ale zwięzłe.
4 Współpracuj z innymi twórcami Współpraca może pomóc Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Upewnij się, że Twoi partnerzy współpracujący są zgodni z Twoją marką.
5 Wzajemnie promuj swoje treści Publikuj swoje filmy TikTok na innych platformach mediów społecznościowych, aby zwiększyć swój zasięg i widoczność.
6 Publikuj regularnie Konsekwentne publikowanie pomaga utrzymać zainteresowanie obserwujących i sprawia, że ​​algorytm TikTok faworyzuje Twoje treści.
7 Utwórz oryginalny dźwięk Oryginalna ścieżka dźwiękowa może poprawić Twoją więź z odbiorcami i poprawić ranking filmów.
8 Bądź na bieżąco dzięki trendom TikTok TikTok kieruje się trendami. Zrozum i wykorzystaj te trendy, aby zwiększyć ryzyko, że Twoje treści staną się wirusowe.
9 Używaj odpowiednich hashtagów Używaj odpowiednich i popularnych hashtagów, aby zwiększyć widoczność swojego filmu i dotrzeć do odpowiednich odbiorców.
10 Promuj zaangażowanie widzów Zachęcaj do interakcji ze swoimi obserwatorami, na przykład odpowiadając na komentarze i zachęcając innych użytkowników do korzystania z aplikacji takich jak Stick lub Duet.
11 Skorzystaj z funkcji TikTok Duet Funkcja Duet umożliwia odpowiadanie na treści innych użytkowników, zwiększając interakcję i zaangażowanie.
12 Opowiadaj historie wizualne Wciągające opowiadanie historii może zwiększyć zaangażowanie odbiorców i zwiększyć liczbę wyświetleń.
13 Dołącz wezwanie do działania Promuj dalsze zaangażowanie, jasno określając, co chcesz, aby widzowie zrobili dalej.
14 Zweryfikuj się na TikToku Zweryfikowane konto może zwiększyć Twój autorytet i zwiększyć zasięg na TikTok.
15 Twórz zabawne i wciągające filmy Treści zabawne i edukacyjne zwykle dobrze radzą sobie na TikToku, zaspokajając pragnienia użytkowników, aby zapewnić sobie rozrywkę i dostęp do informacji.
16 Zdominuj swoją niszę Skoncentruj się na tworzeniu treści, które będą atrakcyjne dla określonej grupy docelowej, aby zwiększyć świadomość marki i zwiększyć sprzedaż.

Myślisz, że nigdy nie dowiesz się, jak wygrywać w mediach społecznościowych? Pomyśl jeszcze raz! TikTok może być niesamowitym narzędziem biznesowym. Aby osiągnąć sukces, musisz jednak dostosować swoje obecne strategie marketingowe. Ty też możesz dowiedzieć się, jak zyskać popularność na TikToku, dzięki tym 16 niesamowitym wskazówkom:

1. Dowiedz się o algorytmie TikTok

Podobnie jak wiele innych popularnych platform mediów społecznościowych, TikTok wykorzystuje algorytm, który nazywa systemem rekomendacji, aby określić, jakie treści widzi każdy użytkownik na swojej stronie „Dla Ciebie”. W oparciu o ten algorytm każdy użytkownik TikTok widzi unikalny kanał wybrany na podstawie jego wcześniejszych poglądów i zainteresowań.

Dzięki temu systemowi jeden użytkownik TikToka może zobaczyć, że jego kanał jest wypełniony filmami o gotowaniu, podczas gdy inny może zamiast tego zobaczyć ekran wypełniony filmami o tańcu, śmiesznymi filmami lub głupkowatymi filmami o psach. Aby zyskać popularność na TikToku, trzeba nauczyć się, jak zaprezentować swoje filmy niszowym odbiorcom, a w dużej mierze sprowadza się to do zrozumienia, jak działa algorytm TikTok.

Jak algorytm TikTok ocenia treści wideo? Opiera swoje rankingi na trzech głównych czynnikach:

 • Zaangażowanie użytkowników – Ilu użytkowników wykonało jakąś czynność podczas oglądania Twojego filmu, np. polubienie go, skomentowanie go, udostępnienie lub obserwowanie Twojego konta twórcy?
 • Zainteresowanie użytkownika – Jak długo użytkownicy TikTok spędzili oglądając Twój film? Czy obejrzeli treść do końca, czy też opuścili film w połowie transmisji?
 • Twórcze treści – Algorytm TikTok preferuje filmy z dodatkowymi działaniami związanymi z tworzeniem treści, takimi jak dodanie popularnych dźwięków TikTok, odpowiednich hashtagów i ciekawych podpisów.
🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność winiarską: od winogron do szkła

2. Zaplanuj swoją zawartość

Publikowanie treści wideo o właściwej porze dnia to kolejna skuteczna strategia przyciągania uwagi. Ale kiedy jest najlepszy czas na publikowanie postów na TikToku? Wszystko zależy od tego, do jakich odbiorców chcesz dotrzeć i w jakich godzinach są oni najbardziej aktywni na platformie. Na przykład profesjonaliści będą rzadziej oglądać filmy w dni powszednie, dlatego najlepszym momentem na publikowanie postów na TikToku i docieranie do większej liczby odbiorców może być wieczór lub weekendy.

Oczywiście twórcy treści mogą nie zawsze być w stanie publikować treści na TikTok w idealnym momencie. Na szczęście dostępnych jest wiele kompatybilnych aplikacji, które pomagają twórcom opracować harmonogram publikowania i planować posty z wyprzedzeniem.

3. Ogranicz długość filmu

@britishpromise.cats Powtórzyć? #catsoftiktok #wirusowy #zabawny #słodki #cutness #foryoupage ? origineel geluid – Brytyjskie koty obietnicy

Na wypadek, gdybyś nie zauważył, konsumpcja mediów cyfrowych ma bardzo ograniczony zakres uwagi na całym świecie. W rzeczywistości średni czas oglądania filmów TikTok wynosi około 15 sekund, więc krótsze filmy zazwyczaj radzą sobie najlepiej.

Tworzenie krótkich filmów może być wyzwaniem dla twórców, którzy dopiero zaczynają korzystać z platformy. Jak to wszystko zmieścić w tak krótkim czasie? Bądź wdzięczny, że limit czasu nie wynosi już 15 sekund, jak wtedy, gdy uruchomiono TikTok. Teraz masz aż 3 minuty, nawet jeśli kręcisz krócej. Na szczęście, jak mogą potwierdzić doświadczeni twórcy treści, podczas tworzenia kolejnych filmów dowiesz się, jak udostępnić wiadomość w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jeśli Twoi widzowie obejrzą Twoje filmy do końca, algorytm TikTok rozpozna, że ​​widzom podobała się treść, i wyświetli filmy jeszcze większej liczbie użytkowników.

4. Pozyskaj odbiorców poprzez współpracę

@meetalleyoop marzenia się spełniają? @ERICA??MARIA #wellnessroutine #bestmakeup #selfcare #easybeauty #makeuphacks #easymakeups#makeuptok #makeuprecomendations #viralblush #creambronzer #creamcontour #contourhack #thisismysong ? oryginalny dźwięk – Nene?

Jeśli szukasz prostego, ale skutecznego sposobu na rozszerzenie swojego TikToka i dotarcie do docelowych odbiorców, powinieneś spróbować współpracować z innymi twórcami. Po odkryciu popularnych wpływowych osób w swojej niszy, nawiąż z nimi kontakt, polubiając i komentując ich filmy. Po nawiązaniu kontaktu z popularnymi kontami TikTok możesz zaproponować możliwość współtworzenia treści i ulepszenia obu swoich profili.

Jednak podczas współpracy ważny jest wybór odpowiednich, popularnych twórców. Wybór partnera, który nie jest zgodny z głosem lub wartościami Twojej marki, może przynieść odwrotny skutek i odstraszyć odbiorców TikTok.

5. Wzajemnie promuj swoje treści

TikTok jest tak popularny, że krótkie treści wideo przyjęły się w mediach społecznościowych, w tym na wpływowych platformach, takich jak Facebook, Instagram, a nawet YouTube. Promując krzyżowo swoje filmy TikTok w innych kanałach mediów społecznościowych, możesz zwiększyć swój zasięg, jednocześnie zwiększając szanse, że Twój film stanie się wirusowy.

Chociaż najłatwiej jest rozpocząć publikowanie postów na głównych platformach, takich jak Facebook i Instagram, do niszowych odbiorców można dotrzeć także na Twitterze, Pintereście, LinkedIn i wielu innych platformach mediów społecznościowych. Na przykład muzyk może odnieść sukces wirusowy, publikując filmy z TikTok na platformie takiej jak Ultimate Guitar Shots.

Aby odnieść sukces w wzajemnej promocji, nagrywaj filmy w orientacji pionowej, ponieważ format ten jest bardziej powszechnie akceptowany w mediach społecznościowych. Podobnie używaj tego samego opisu filmu na każdej platformie i twórz podobne, ale nie identyczne hashtagi. Upewnij się, że przesyłasz oryginalny plik wideo na każdą platformę, ponieważ przesyłanie treści zawierających znaki wodne i identyfikatory z innych platform to pewny sposób na obrażenie algorytmów i ograniczenie zasięgu Twojego filmu. Możesz także umieścić w swojej biografii TikTok link do innych platform społecznościowych.

6. Publikuj regularnie

Aby zyskać popularność na TikToku, ważne jest, aby publikować regularnie. Twórcy TikTok odnoszący największe sukcesy często publikują posty, aby udostępniać wysokiej jakości treści wideo. Dlaczego pojedyncze filmy nie stają się wirusowe z takim samym prawdopodobieństwem? Algorytm TikToka faworyzuje twórców treści, którzy regularnie generują ruch na stronie.

Nie myśl, że musisz co godzinę publikować nowe treści, aby osiągnąć wirusowy sukces na TikTok. Utrzymanie harmonogramu może wystarczyć, aby użytkownicy mogli polegać na Twoich treściach, co da im nowe powody do sprawdzania publikowanych przez Ciebie filmów.

Jednak jak regularnie wystarczy, aby stać się wirusowym? Chociaż popularni influencerzy na TikToku będą publikować posty nawet 10 razy dziennie, eksperci zalecają zaczynanie od 1–3 postów wideo dziennie, aby zyskać grono fanów.

7. Miksuj własny dźwięk

@craggygamesHooks! z Drop Shotem Pumpkin Slammer? Gęsta konkurencja – DJ BAI

Możesz nawiązać lepsze kontakty ze swoimi obserwatorami TikTok, tworząc własne, oryginalne efekty dźwiękowe do swoich filmów. Ponadto, ponieważ algorytm TikTok rozpoznaje słowa, dźwięk może poprawić ranking Twojego filmu w aplikacji.

Wierzcie lub nie, ale nawet dźwięki mogą być popularne na TikTok. Funkcje TikTok, takie jak popularne memy audio, popularne piosenki i inne popularne dźwięki, to nowe i ekscytujące terytorium na platformie wideo, więc dźwięk oferuje wiele wyjątkowych możliwości zaistnienia w Internecie. Twórcy treści, którzy odnieśli sukces, tacy jak Craggy Games, zdobyli popularność dzięki oryginalnemu dźwiękowi. Ty też możesz, dodając swój własny styl, aby tworzyć kuszące filmy, dodając humor i dowcip, aby przekazać swój przekaz.

8. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami TikTok

Ogólnie rzecz biorąc, TikTok jest narzędziem napędzanym trendami. To nie przypadek, że niektóre z najbardziej popularnych osobistości na świecie rozpoczęły swoją karierę na TikToku. Dlatego ważne jest, aby twórcy rozumieli trendy, jeśli mają jakąkolwiek nadzieję na zaistnienie w Internecie na TikToku. Na szczęście algorytm TikTok ułatwia użytkownikom śledzenie i wykorzystywanie trendów.

Wystarczy spojrzeć na stronę Discover TikToka, aby zobaczyć popularne w danym dniu filmy w Twojej niszy, w tym wszystko, od popularnej muzyki, piosenek, plików audio, popularnych dźwięków, a nawet filmów o gotowaniu. Oglądając konkretne filmy w swojej niszy, możesz wyczuć odpowiednie trendy TikTok na rok 2023 i wdrożyć je w swoich treściach.

9. Używaj odpowiednich hashtagów

Każdy użytkownik mediów społecznościowych codziennie widzi hashtagi, choć mniej doświadczone osoby mogą nie zawsze wiedzieć, jak się one nazywają. Ale jaki jest sens hashtagów? Ponieważ są one w dużym stopniu uwzględniane przez algorytm TikTok, hashtagi pomagają podnosić rankingi filmów i kierować filmy do docelowych odbiorców.

🔥 Empfohlen:  Jak założyć farmę chmielu

Unikając ogólnych hashtagów i zamiast tego skupiając się na najbardziej odpowiednich, możesz zwiększyć widoczność swojego filmu w TikTok. Właściwy hashtag może nawet skutkować promocją Twojego filmu w docelowej społeczności TikTok.

Wybór odpowiedniego hashtagu może pomóc Ci zwiększyć popularność Twojego filmu TikTok, a także całej marki. Oprócz badania popularnych hashtagów rozważ wzięcie udziału w wyzwaniach związanych z hashtagami, aby uzyskać inną drogę do wirusowych filmów.

10. Promuj zaangażowanie widzów

Media społecznościowe to coś więcej niż tylko tworzenie treści. W końcu „społeczność” jest w nazwie. TikTok zapewnia platformę nie tylko do oglądania filmów, ale także do interakcji z nimi i ich twórcami. Szczególnie gdy próbujesz przyciągnąć nowych obserwujących, zaangażowanie, takie jak odpowiadanie na komentarze, jest niezbędne, aby mieć szansę na przyszły sukces wirusowy.

Dlaczego komentowanie jest tak ważne, jeśli chcesz zyskać wirusowość na TikToku? Na całym świecie około 77% użytkowników czyta komentarze do filmów TikTok. Wiadomo, że sekcja komentarzy sama w sobie staje się wirusowa i pewnego dnia może wkrótce stać się częścią algorytmu TikTok.

Oprócz odpowiadania na komentarze możesz nawet wyświetlać monit zapraszający innych użytkowników do aplikacji takich jak Stick lub Duet, aby jeszcze bardziej zwiększyć interakcję.

11. Skorzystaj z funkcji TikTok Duet

@mthandazogatya #duet z @John Legend #nervous #johnlegend #openversechallenge #fyt? ? Nerwowy – John Legend

Wielu twórców TikTok odniosło wirusowy sukces, wykorzystując funkcję duetu platformy. Jaka jest funkcja duetu TikTok, możesz zapytać. Ta opcja pozwala użytkownikowi utworzyć film z odpowiedzią, w którym podzieli się swoimi przemyśleniami na temat treści innych użytkowników za pośrednictwem wyświetlania wideo na podzielonym ekranie. Można to uznać za współpracę bezkontaktową.

Gdy włączona jest funkcja duetu, oba filmy są odtwarzane w tym samym czasie. Funkcja side-by-side jest unikalna dla TikTok. Włączenie tej opcji zachęca innych użytkowników do odpowiadania na Twoje filmy, co stanowi niesamowitą okazję do zaangażowania.

12. Opowiadaj historie wizualne

@gucci Zainspirowana kampanią #ExquisiteGucci, @marisjones uchwyciła akt metamorfozy poprzez swój własny kinowy obiektyw. #AlessandroMichele #Gucci ? WykwintneGucci – Gucci

Co sprawia, że ​​wirusowy film TikTok? Możesz użyć wszystkich dostępnych narzędzi, aby uzyskać najskuteczniejsze treści na TikToku, ale Twój film nie będzie popularny bez świetnej narracji. Jeśli Twój film na TikToku zawiera fascynującą historię, w tym mocny wątek i co najmniej jedną fascynującą postać (Ty), Twoi użytkownicy będą chcieli nie tylko obejrzeć go do końca, ale także wracać po więcej Twoich wysokiej jakości treści.

Jak opowiedzieć całą historię w 15 sekund? Choć jest to z pewnością możliwe, jeśli opowiadanie krótkich historii stanowi dla Ciebie wyzwanie, możesz podzielić ją na osobne części i umieścić je w wielu filmach. Na przykład, jeśli demonstrujesz różne pozycje jogi, możesz utworzyć wiele filmów, z których każdy przedstawia nową pozycję, aby zaangażować odbiorców.

13. Dołącz wezwanie do działania

@thesavvykay gotowy na wiosnę/lato ??@magicfashionevents ? Remiks Blaccmass Nights z lat 90. – ratunek Connie

Nie oczekuj, że Twoi odbiorcy TikTok wykonają pożądane przez Ciebie działania, daj im znać, czego od nich oczekujesz! Jeśli nie dołożysz wszelkich starań, aby zachęcić użytkowników do powrotu na Twoje konto w celu uzyskania większej ilości treści TikTok, możesz łatwo stać się cudem jednego wirusa. Dlatego ważne jest, aby w swoich filmach umieścić mocne wezwanie do działania, które zainspiruje widzów i zachęci ich do obejrzenia kolejnego postu.

Twoje wezwanie do działania może być czymś tak prostym, jak „Śledź mnie, aby otrzymywać codzienne wskazówki” – stwierdzenie, które może być bardzo skuteczne w angażowaniu odbiorców. Inne skuteczne wezwania do działania obejmują nakłanianie widzów do udostępnienia Twojego filmu, sprawdzenia Twojego profilu w poszukiwaniu innych filmów oraz oznaczenia innego użytkownika, który powinien obejrzeć ten film.

14. Zweryfikuj się na TikToku

Jeśli chcesz, aby więcej użytkowników TikTok zaufało Twoim treściom i zaangażowało się w nie, powinieneś spróbować przejść weryfikację na TikTok. Podobnie jak inne platformy społecznościowe, TikTok ma plakietkę weryfikacyjną dla wiarygodnych kont. Jest to niebieski znacznik wyboru, który pojawia się obok nazwy zweryfikowanego konta.

Dzięki zweryfikowanemu kontu TikTok twórcy zwiększają swój autorytet w swoich niszach i poszerzają swój zasięg na platformie. Niestety użytkownicy TikTok nie mogą poprosić o zweryfikowanie konta. Zespół TikTok aktywnie wyszukuje konta, które jego zdaniem zasługują na widoczny znacznik wyboru i zaprasza użytkownika do złożenia wniosku. Wybierając osoby zaproszone, TikTok koncentruje się na takich parametrach, jak wzrost wskaźników i aktywność, więc praca nad sukcesem wirusowym to świetny krok w kierunku uzyskania statusu zweryfikowanego.

15. Twórz zabawne i wciągające filmy

@funny_animals329 #funnyanimals ? Funk Rave – Don’t Let Me Down 140 Bpm – kirtap

Chociaż użytkownicy TikTok uzyskują dostęp do platformy z różnych powodów, większość z nich chce mieć dobrą zabawę i rozrywkę. W rzeczywistości użytkownicy TikTok powiedzieli badaczom, że odwiedzają platformę, aby „podnieść mnie na duchu”. To samo badanie wykazało, że prawie 3 na 4 użytkowników, którzy czuli się pozytywnie, stwierdziło, że podczas korzystania z TikTok czuli inspirację, pewność siebie i rozrywkę. Jeśli Twoje filmy nie mają żadnej z tych cech, mogą nie odnieść sukcesu wirusowego.

Niektóre z wirusowych filmów wideo, które odniosły największy sukces, pochodzące z TikTok, zawierały komedie, często bardziej ryzykowne. Ale nie musisz być stand-upem w poprzednim życiu, aby zabawiać użytkowników TikTok. Czasami równie dobrą zabawą jest dla nich nauczenie się czegoś nowego. Filmy edukacyjne oferują doskonałą okazję do wprowadzenia elementów zabawnego opowiadania historii.

16. Zdominuj swoją niszę

@demibagbyBagby Bootcamp jest dostępny w mojej aplikacji ZA DARMO? Bel Mercy – Jengi

Zdominowanie naszej niszy i przyciągnięcie idealnej publiczności TikTok może być równie ważne, jak zdobycie popularności na całym świecie. W końcu jako właściciel małej firmy Twoim celem jest świadomość marki i sprzedaż, a nie popularność.

🔥 Empfohlen:  35 hobby, dzięki którym możesz zarobić dodatkowe pieniądze w 2023 roku

Skoncentruj się na niszowych hashtagach, aby publikowane filmy pojawiały się przed docelowymi odbiorcami. Tak samo jak spędzasz czas na nauce, jak zyskać popularność w TikTok, włóż wysiłek w zbadanie swojej niszy – a także konkurencji – i zrozumienie, co dokładnie przemawia do wybranych widzów.

Upewnij się, że Twoje filmy TikTok pozostaną wirusowe

Nauczyłeś się więc tworzyć filmy, które stają się wirusowe w TikTok. Gdy już zdobędziesz popularność, następnym krokiem będzie pozostanie tam. Nie chciałbyś, aby w końcu udało Ci się osiągnąć status wirusowy, a następnego dnia zniknąć z radarów użytkowników TikTok. Tak naprawdę tajemnica zarabiania pieniędzy na TikToku niekoniecznie polega na sposobach tworzenia treści wirusowych, ale na tym, jak pozostać wirusowym, gdy już tam dotrzesz.

Niektóre z głównych sposobów pozostania wirusowymi odzwierciedlają te same działania, które podejmowano w pierwszej kolejności, aby stać się wirusowymi, w tym:

 • Wybicie się dzięki komuś – Promuj swój film na innych platformach mediów społecznościowych, aby poszerzyć grono odbiorców.
 • wezwanie do działania – Dołącz skuteczne wezwanie do działania, aby widzowie jednego filmu byli bardziej skłonni do obejrzenia innego udostępnionego przez Ciebie filmu.
 • Trendy – Skoncentruj się na trendach TikTok, które utrzymały się na rynku przez dłuższe okresy czasu, dzięki czemu popularność Twojego filmu będzie bardziej trwała.
 • Analityka – Monitoruj wydajność swojego filmu, ponieważ te wskaźniki poinformują Cię, czy uspokoiłeś algorytm TikTok. To, co może wydawać się przypadkowymi szczegółami, może pomóc Ci zoptymalizować następny film tak, aby osiągnął sukces wirusowy.
 • Zaręczyny – Angażuj odbiorców nie tylko od razu po opublikowaniu treści wideo, ale z biegiem czasu. Nie tylko zbudujesz lojalną grupę obserwujących, ale możesz także przywrócić swój film na górę strony Dla Ciebie użytkowników.

Zacznij tworzyć swój pierwszy wirusowy film!

Dzięki kontu biznesowemu TikTok masz wszystkie narzędzia potrzebne do publikowania wirusowych filmów, powiększania grona odbiorców i zwiększania świadomości marki. TikTok naprawdę umożliwia każdemu osiągnięcie statusu wirusowego przy użyciu tak podstawowego sprzętu jak smartfon i jest to świetny pomysł. Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami, a TikTok szybko odniesie sukces.

Bądź wirusowy na TikTok – często zadawane pytania

Co stanie się wirusowe na TikToku?

TikTok stał się jedną z najwspanialszych historii sukcesu w historii marketingu wirusowego z kilku powodów. Jaki rodzaj treści jest najpopularniejszy na platformie mediów społecznościowych? Nie można dokładnie wiedzieć, które filmy staną się wirusowe. W końcu kto mógł przewidzieć sukces Chocolate Rain ponad dziesięć lat temu? Istnieje jednak kilka popularnych kategorii, które należy wziąć pod uwagę.

Na podstawie wyświetleń hashtagu najpopularniejszą kategorią w aplikacji były treści rozrywkowe z 535 miliardami wyświetleń hashtagu, a następnie taniec z 181 miliardami wyświetleń hashtagu. Inne popularne kategorie to żarty, fitness i sport, a także remonty domów i majsterkowanie.

Ile wyświetleń potrzebujesz, aby zyskać popularność na TikToku?

Liczba wyświetleń decydujących o statusie wirusowym na TikToku jest nieco dyskusyjna. Niektórzy eksperci twierdzą, że jest to 1 milion, podobnie jak w przypadku innych opcji platform mediów społecznościowych, podczas gdy inni twierdzą, że wirusowy film TikTok potrzebuje jedynie 500 000 wyświetleń, aby można go było uznać za wirusowy. Jeśli film dotrze do właściwej grupy docelowej, obejrzany przez 250 000 użytkowników TikTok, w swojej niszy można nawet nazwać wirusowym.

Co się stanie ze 100 000 wyświetleń na TikToku?

Wirusowe filmy TikTok mają ukrytą zaletę. Gdy twórca uzyska 100 000 wyświetleń filmów w ciągu 30 dni, kwalifikuje się do Funduszu twórców TikTok. W 2021 roku uruchomiony został fundusz pieniężny dla twórców platformy, który ma zachęcać twórców do przyciągania i angażowania szerszej publiczności. Fundusz twórców TikTok nagradza twórców finansowo na podstawie zaangażowania, jakie wywołuje ich treść, takiego jak wyświetlenia filmów i polubienia.

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie sławy TikTok?

Sekretem sławy TikToka nie jest tylko zwiększenie liczby wyświetleń wideo pojedynczego fragmentu treści, ale przyciągnięcie większej liczby obserwujących, którzy chcą więcej. Wystarczy zapytać najlepszych twórców TikTok w 2022 roku. Skupili się na popularnych tematach, tworzyli wysokiej jakości treści, używali hashtagów i, co najważniejsze, aktywnie angażowali swoich odbiorców. Reklamy TikTok mogą również pomóc Ci szybko rozwijać się na platformie.

W jaki sposób Twój TikTok staje się wirusowy?

Bez względu na niszę, do której należy Twoja firma, prawdopodobnie możesz znaleźć odbiorców na TikToku. Dzieje się tak, ponieważ nie ma jednego rodzaju wideo na TikToku, które gwarantuje, że stanie się wirusowe. Rzetelne publikowanie i dodawanie własnego dźwięku lub elementów humoru do i tak już zabawnego krótkiego filmu to świetne kroki do stworzenia treści wirusowych i osiągnięcia pożądanego rozgłosu na TikToku. To takie proste. A myślałeś, że nigdy nie nauczysz się, jak zyskać popularność na TikTok!