Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Komercyjne frytkownice dla Twojej restauracji

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Komercyjne frytkownice dla Twojej restauracji

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Żadna komercyjna kuchnia nie jest kompletna bez komercyjnej frytkownicy. Od klasycznej ryby z frytkami po chrupiące tofu i smażonego kurczaka w beczce z krakersami – komercyjne frytownice są koniecznością w wielu restauracjach.

Zanim przyjrzymy się najlepszym komercyjnym frytownikom do Twojej restauracji, przyjrzyjmy się różnym typom.

Frytownice stołowe: Są one zazwyczaj świetne, jeśli prowadzisz małą operację. Świetnie oszczędzają miejsce i idealnie nadają się do małych operacji. Nie omawiamy ich jednak w tej recenzji, ponieważ mogą nie być przydatne, gdy prowadzisz ruchliwą kuchnię komercyjną.

Frytownice podłogowe: Frytownice tego typu z łatwością radzą sobie ze stałym zapotrzebowaniem na żywność smażoną w głębokim tłuszczu w dużych ilościach. Większość marek oferuje wbudowany system filtracji, który pomaga przedłużyć żywotność oleju kuchennego, jednocześnie poprawiając jakość smażonej żywności. Frytownice te idealnie nadają się do restauracji serwujących dużą ilość dań oraz restauracji typu fast-food.

Komercyjne frytkownice są również dostępne na dwa główne rodzaje paliwa:

Frytownice gazowe: Są one zazwyczaj dość przenośne, ponieważ korzystają z gazu innego niż jednostka elektryczna. Wymagają one jednak większej konserwacji niż frytownice elektryczne i w większości przypadków ich obsługa jest nieco bardziej techniczna, a do spełnienia wymagań przepisów potrzebne będą profesjonalne instalacje.

Frytownice elektryczne: Te wydają się być najlepszą opcją. Są bardzo wydajne w przekazywaniu ciepła i mają krótszy czas regeneracji, co czyni je idealnymi dla ruchliwych restauracji. Ich eksploatacja jest jednak dość kosztowna ze względu na koszty energii elektrycznej.

Najlepsze komercyjne frytkownice

Oto niektóre z najlepszych komercyjnych frytkownic dla Twojej restauracji.

Stalowa frytkownica podłogowa Pitco SG14-S na gaz ziemny

Najszczęściej wybierane: Jest to idealna frytownica dla Twojej ruchliwej restauracji, która potrzebuje frytownicy o dużej wydajności. Ta frytkownica Pitco ma pojemność od 40 do 50 funtów i 11 000 BTU, co czyni ją idealną opcją dla wielu restauracji. Posiada samoczyszczący palnik, termostat i wyłącznik bezpieczeństwa przed wysoką temperaturą. Czyszczenie tej frytownicy jest proste dzięki pełnoprzelotowemu zaworowi spustowemu o średnicy 1 ¼ cala, który umożliwia szybkie spuszczanie zużytego oleju.

Stalowa frytkownica podłogowa Pitco SG14-S na gaz ziemny

Kup na Amazonie

🔥 Empfohlen:  Pracownicy fast foodów w Kalifornii mogą uzyskać podwyżkę płacy minimalnej

Frymaster ESG35T Frytownica podłogowa na gaz ziemny

Drugie miejsce: Ta frytownica spełnia wymagania Energy Star i kwalifikuje się do rabatów na oszczędzanie energii. Wykorzystuje 6-calowe rury grzewcze, które zapewniają doskonałe przenoszenie ciepła, co z kolei zmniejsza straty ciepła w spalinach o ponad 20%. Charakteryzuje się również niskim czasem pracy na biegu jałowym i innowacyjną, szeroką strefą chłodzenia, która utrzymuje okruszki i osady z dala od oleju kuchennego, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość.

Frymaster ESG35T Frytownica podłogowa na gaz ziemny

Kup na Amazonie

Komercyjna frytkownica CookRite ATFS-40

Najlepsza wartość: Ta komercyjna frytownica ma pojemność 40 funtów i zapewnia szybkie przenoszenie ciepła do oleju. Posiada również wyjmowane kosze ułatwiające czyszczenie i wytrzymałą obudowę ze stali nierdzewnej, która została zaprojektowana tak, aby wytrzymać zgiełk ruchliwej kuchni komercyjnej. Wykorzystuje również regulowane nogi, aby zapewnić idealną wysokość roboczą dla szefa kuchni.

Komercyjna frytkownica CookRite ATFS-40

Kup na Amazonie

Wolnostojąca frytownica na gaz ziemny Iron Range IRF-75

Ta wolnostojąca, komercyjna frytkownica gazowa posiada wszystkie funkcje potrzebne w Twojej komercyjnej kuchni do doskonale smażonych potraw. Posiada ocynkowaną obudowę i trwałą stal nierdzewną, która sprosta codziennym wymaganiom ruchliwych kuchni. Dwa kosze do smażenia z siatki drucianej umożliwiają jednoczesne gotowanie różnych potraw. Pojemność 75 funtów sprawia, że ​​jest to idealny wybór do pizzerii, barów i restauracji.

Wolnostojąca frytownica na gaz ziemny Iron Range IRF-75

Kup na Amazonie

Atosa USA ATFS-75 Frytkownica ze stali nierdzewnej

Ta profesjonalna frytkownica na propan ze stali nierdzewnej może sprostać codziennym potrzebom smażenia w ruchliwej kuchni komercyjnej. Posiada kilka przydatnych funkcji, takich jak wysokiej jakości termostat, który automatycznie utrzymuje wybraną temperaturę w zakresie od 200°F do 400°F. Podobnie jak wszystkie świetne frytownice komercyjne, ta frytkownica jest wyposażona w strefę chłodzenia oleju na dnie zbiornika, która wychwytuje cząsteczki jedzenia i wydłuża żywotność oleju.

Atosa USA ATFS-75 Frytkownica ze stali nierdzewnej

Kup na Amazonie

Komercyjna frytownica Kitma o pojemności 50 funtów na gaz ziemny

Poza tym, że jest to wspaniały zestaw, który warto mieć w każdej komercyjnej kuchni, pokochaliśmy ten produkt przede wszystkim ze względu na doskonałą obsługę klienta. Są super responsywne. Ta frytkownica o pojemności 50 funtów wykorzystuje gaz ziemny i ma korpus ze stali nierdzewnej, który jest standardem w wielu komercyjnych frytkownicach. Posiada dwa kosze z siatki drucianej, dzięki czemu można gotować różne posiłki jednocześnie. Nagrzewa się również wyjątkowo szybko niż wiele porównywalnych frytkownic. Spuszczenie oleju też jest proste.

🔥 Empfohlen:  Zeszyty kolorów Pantone i inne narzędzia Pantone dla projektantów

Komercyjna frytownica Kitma o pojemności 50 funtów na gaz ziemny

Kup na Amazonie

Komercyjna frytkownica gazowa Kratos do restauracji

Dzięki frytownicy gazowej Kratos nie musisz już zgadywać w przypadku komercyjnych potrzeb związanych ze smażeniem. Posiada dwa kosze do frytownicy z uchwytami pokrytymi tworzywem sztucznym, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się frytkownicy, trwały zbiornik ze stali nierdzewnej mieszczący do 50 funtów oleju oraz termostatyczne elementy sterujące utrzymujące stałą temperaturę w zakresie od 200°F do 400° F. Jest również wyposażona w regulowane nóżki, dzięki czemu można dostosować wysokość frytkownicy, aby zapewnić bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla użytkownika użytkowanie.

Komercyjna frytkownica gazowa Kratos do restauracji

Kup na Amazonie

Elektryczna frytkownica Star 30 funtów

Ta komercyjna frytkownica elektryczna Star jest wyposażona w wytrzymały, niklowany czajnik o udźwigu 30 funtów, który ułatwia spuszczanie oleju. Zakres temperatur wynosi od 200° do 375°F, a zanurzeniowe rurowe elementy grzejne umożliwiają równomierne ogrzewanie, a także można je odchylić w celu łatwego czyszczenia. Obudowa wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, która jest również łatwa do czyszczenia.

Elektryczna frytkownica Star 30 funtów

Kup na Amazonie

Frymaster 40 funtów Frytkownica gazowa

Frymaster produkuje jedne z najlepszych frytownic komercyjnych. Frytownica gazowa GF14SD ma standardową pojemność oleju wynoszącą 40 funtów. i imponujące 100 000 BTU, które pozwala ugotować do 65 funtów. frytek w ciągu godziny. Zawiera dwa kosze do smażenia oraz trwały, łatwy w czyszczeniu garnek i szafkę ze stali nierdzewnej.

Frymaster 40 funtów Frytkownica gazowa

Kup na Amazonie

Kitma Frytkownica na propan 75 funtów

W branży, w której zawsze wymagane jest jedzenie lepszej jakości, potrzebujesz frytownicy, która będzie w stanie sprostać zapotrzebowaniu. Frytownica Kitma ma konstrukcję ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję i łatwa do czyszczenia. Wykorzystuje również dwa kosze do smażenia i wytrzymałe palniki, które zapewniają stabilny płomień, który szybko smaży jedzenie.

Kitma Frytkownica na propan 75 funtów

🔥 Empfohlen:  40 przykładów wiadomości z okazji urodzin dla klientów, współpracowników, pracowników i szefa

Kup na Amazonie

Na co zwrócić uwagę przy zakupie komercyjnej frytkownicy

Komercyjne frytkownice są koniecznością, jeśli chcesz zaspokoić ogromne zapotrzebowanie na popularne smażone potrawy, takie jak smażony kurczak i frytki. Zanim jednak kupisz komercyjną frytkownicę, musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy, w tym:

  • Rozmiar: Większość producentów dobiera rozmiary frytownic w zależności od ilości oleju, jaki mogą pomieścić. Większość modeli podłogowych mieści od 40 do 100 funtów oleju. Ogólnie rzecz biorąc, należy pomnożyć ilość oleju przez 1,5 do 2, aby uzyskać szacunkową liczbę funtów żywności, jaką frytownica może wyprodukować w ciągu godziny. Należy pamiętać, że nie jest to nauka ścisła, ponieważ może się różnić w zależności od wielkości i gęstości żywności.
  • Filtr oleju: Olej do smażenia rozkłada się bardzo szybko pod wpływem ciepła, tlenu, wody i cząstek jedzenia, dlatego należy go regularnie filtrować. Ręczne filtrowanie może być bardzo kłopotliwe, a nawet niebezpieczne. Potrzebujesz systemu, który automatycznie filtruje olej, aby zachować smak i jakość żywności.
  • Kosze do smażenia: Posiadanie dodatkowych koszy pod ręką jest niezwykle ważne w przypadku prowadzenia kuchni komercyjnej, ponieważ można je wstępnie napełnić podczas pracowitych zmian.
  • Efektywności energetycznej: Upewnij się, że preferowany wybór ma ocenę Energy Star. Zaawansowane konstrukcje palników, odzyskiwanie ciepła, technologia podczerwieni i zaawansowane konstrukcje palników zaowocowały bardziej energooszczędnymi frytkownicami do użytku komercyjnego. Oszczędności energii w dłuższej perspektywie znacząco obniżą całkowite koszty prowadzenia firmy.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.