Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Kosze na śmieci dla Twojej firmy: najpopularniejsze i przydatne wskazówki

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Kosze na śmieci dla Twojej firmy: najpopularniejsze i przydatne wskazówki

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Z biznesowego punktu widzenia wysiłki w zakresie recyklingu wspierają dobre wartości społeczne i są istotnym elementem ogólnego programu redukcji odpadów. Niektóre działania związane z recyklingiem zapewniają natychmiastowe oszczędności i związane z nimi korzyści, podczas gdy inne mogą wiązać się z początkowymi kosztami, które można odzyskać w ciągu kilku miesięcy.

Tutaj z pomocą przychodzą pojemniki do recyklingu. Oferują opłacalną możliwość zarządzania odpadami w miejscu pracy. Zanim zainwestujesz w kosz do recyklingu dla swojej przestrzeni, musisz zbadać dostępne opcje, aby jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję.

Możesz określić odpowiednie pojemniki do recyklingu na podstawie ilości wytwarzanych odpadów, natężenia ruchu pieszego i rodzaju odpadów, z którymi masz do czynienia.

Oto niektóre z najlepszych dostępnych obecnie opcji.

Kosze na śmieci dla Twojej firmy: najpopularniejsze i przydatne wskazówki

Bezdotykowy kosz na śmieci

Najszczęściej wybierane: Kosz na śmieci iTouchless ze stali nierdzewnej ma dwa oddzielne, kolorowe, wyjmowane pojemniki o pojemności 8 galonów, ułatwiające sortowanie. Posiada trwały, ergonomiczny pedał ułatwiający otwieranie i zamykanie oraz łatwą do wymiany przepustnicę powietrza.

Konstrukcja odporna na odciski palców i rozmazywanie ułatwia czyszczenie i sprawia, że ​​wygląda jak nowy przez wiele lat. Pasuje do standardowych toreb o pojemności od 8 do 10 galonów i ma wymiary 18,75 cala szerokości, 15,25 cala głębokości i 26,25 cala wysokości.

iTouchless 16-galonowy kuchenny dwustopniowy kosz na śmieci i kosz na śmieci

Kup na Amazonie

Centrum Potrójnego Recyklingu Safco

Drugie miejsce: Kosz komorowy Safco ma pojemność 28 galonów i jest wyposażony w trzy plastikowe pojemniki, które ułatwiają wyrzucanie papieru, plastiku, puszek i innych odpadów do recyklingu. Jest odporny na uderzenia i wodę oraz zawiera naklejki do etykietowania.

Wykonany z trwałego plastiku polietylenowego, ten kosz ma wymiary 16 x 46 x 33 cale i waży 20 funtów.

Centrum Potrójnego Recyklingu Produktów Safco do Twojej dyspozycji,

Kup na Amazonie

RecycleBoxBin Lekki kosz na śmieci

Najlepsza wartość: Potrójna komora pojemnika RecycleBoxBin zawiera 3 pojemniki o pojemności 25 galonów z tektury falistej, polipropylenu, z symbolem recyklingu wydrukowanym z przodu i 6 wstępnie wydrukowanych popularnych etykiet dotyczących recyklingu.

Ten produkt ma wymiary 30,5 x 20,5 x 30,5 cala i waży zaledwie 19 funtów. Kosz ma atrakcyjny wygląd i jest dostarczany z próbkami worków o pojemności 23–39 galonów, które pomogą Ci zacząć.

RecycleBoxBin Plastikowy lekki, duży, potrójny pojemnik o pojemności 25 galonów

Kup na Amazonie

Pojemniki na śmieci ANUANT

ANUANT ​​oferuje zestaw czterech worków polipropylenowych do utylizacji odpadów nadających się do recyklingu. Każda z czterech toreb ma wymiary 17,32 x 12,28 x 1,26 cala w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym i szarym i jest oddzielona rzepem. Torby są wyposażone w paski z podwójnymi szwami, które zapobiegają rozdarciom i ułatwiają przenoszenie, a ich łączna waga wynosi zaledwie 1,06 funta.

🔥 Empfohlen:  Najlepsze drony 2023: najpopularniejsze i nie tylko

Oddzielne pojemniki do sortowania surowców wtórnych ANUANT

Kup na Amazonie

Prostokątny kosz na śmieci firmy Rubbermaid

Komercyjny pojemnik firmy Rubbermaid ma pojemność 23 galonów i jest wyposażony w cztery wbudowane kanały wentylacyjne, które zapewniają przepływ powietrza w całym pojemniku.

Kanały wentylacyjne ułatwiają wyjmowanie wkładów z pojemnika nawet o 80%, poprawiając produktywność i zmniejszając ryzyko kontuzji pleców. Cztery zaciski worków zabezpieczają wkładki wokół krawędzi pojemnika i umożliwiają szybką wymianę wkładu bez sęków.

Ten kosz jest dostępny w różnych kolorach, w tym niebieskim, beżowym, brązowym, szarym i czarnym. Wykonany z tworzywa sztucznego, ma wymiary 22 x 11 x 30 cali i waży zaledwie 7,65 funta.

Produkty komercyjne firmy Rubbermaid Slim Jim Plastik

Kup na Amazonie

Strefa główna Living Kosz na śmieci

Kosz na śmieci Home Zone Living ze szczotkowanej stali nierdzewnej oferuje dwie przegródki w jednym wygodnym pojemniku – pojemnik na śmieci mieści do 8 galonów, a pojemnik na surowce wtórne mieści do 5 galonów.

Urządzenie ma wymiary 22,09 x 11,61 x 26,61 cala i waży 26,5 funta. Pasek do mocowania worka na każdej wyściółce zapobiega zsuwaniu się wyściółki, a wzmocniona pokrywa na zawiasach zapewnia płynne i ciche otwieranie i zamykanie.

Zestaw z podwójną komorą Home Zone Living o pojemności 13 galonów

Kup na Amazonie

Kosz na śmieci United Solutions

Ten kosz na śmieci może pomieścić do siedmiu galonów i można go łatwo zmieścić pod biurkiem lub inną małą przestrzenią. Zapięcie na worek pomaga utrzymać wkładki na miejscu, zapewniając wyjątkowo czysty obszar bez obawy, że worek się zsunie.

Produkt ten, wykonany z trwałego plastiku, ma wymiary 10,5 x 25 x 14,5 cala i waży zaledwie 1,3 funta.

Kosz na śmieci United Solutions WB0084

Kup na Amazonie

Wodoodporne pojemniki do sortowania Lily Queen

Lily Queen oferuje Ci cztery pojemne wodoodporne torby, które pozwolą Ci efektywnie sortować surowce wtórne. Każda torba ma wymiary 12 x 12 x 14 cali i ma podwójne paski na uchwyty ułatwiające opróżnianie.

Worki można łatwo wyczyścić, wystarczy je przetrzeć. Mówi się, że te torby świetnie nadają się do kuchni, domów, garaży lub biur.

Lily Queen Recycle Worki na śmieci Sortowanie pojemników Organizer (4szt)

Kup na Amazonie

Kosz na śmieci do recyklingu Safco Products, umieszczony przy biurku

Safeco produkuje ten dwustronny kosz na śmieci i kosz na śmieci, który jest na tyle mały, że zmieści się obok biurka lub kabiny. Każda strona mieści 3 galony i są wykonane z tworzywa polietylenowego, które nie pęka ani nie rdzewieje. Razem urządzenie ma wymiary 12 1/2″ szer. x 7 1/4″ gł. x 12 1/4″ wys. Są łatwe w czyszczeniu i można ich używać z workami lub bez.

Produkty Safco Pojemniki na śmieci do recyklingu przy biurku, zatrzaskowe, o pojemności 3 galony każdy

🔥 Empfohlen:  Partnerstwo Uplinq i Visa w celu zwiększenia dostępu do sprawiedliwego kredytu dla małych firm

Kup na Amazonie

ECOWAN LIVING Organizatory do sortowania śmieci

Spraw, aby recykling był zabawą dzięki temu zestawowi 3 wodoodpornych toreb do sortowania śmieci. Każda tkanina polipropylenowa mieści około 14 galonów każda. Są dostępne w kolorze różowym, jasnoszarym i ciemnoszarym i mają etykiety dotyczące papieru, puszek i PET/szkła z uroczymi postaciami z kreskówek.

Worki można mocować za pomocą rzepów, mają wydłużone uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz mały otwór po czterech stronach górnej części worków na śmieci do recyklingu. Można wyjąć pomocniczą rurkę z opakowania torebek i włożyć ją do małego otworu, aby całkowicie otworzyć torebkę. Po złożeniu mają wymiary 11,8″ x 11,8″ x 23,6”.

ECOWAN LIVING Pojemniki do sortowania śmieci 3 Wodoodporna komora

Kup na Amazonie

Simplehuman Prostokątny, podwójny pojemnik na śmieci do recyklingu

W tej podwójnej puszce ze stali nierdzewnej firmy Simplehuman możesz starannie sortować śmieci i przedmioty nadające się do recyklingu. Jego antypoślizgowa podstawa wyposażona jest w gumowe podkładki, które zapewniają stabilność i nie uszkadzają podłogi, trwałe wewnętrzne wiadro, które można podnieść, co ułatwia czyszczenie, oraz stale otwartą, cicho zamykającą się pokrywę.

Pojemnik ten ma dwa pojemniki, niebieski po stronie przeznaczonej do recyklingu i czarny po stronie zwykłych śmieci, które wykorzystują wkłady Simplehuman’s o kodzie H i o kodzie V.

Simplehuman Prostokątna podwójna komora o pojemności 46 litrów ze szczotkowanej stali nierdzewnej

Kup na Amazonie

Centrum podwójnego recyklingu Alpine Industries

Centrum recyklingu Alpine Industries jest wykonane z polietylenu o dużej gęstości. Według producenta ten falisty materiał z tworzywa sztucznego jest odporny na uderzenia i wilgoć, nie znosząc codziennego użytku i wilgoci.

Istnieją dwa oddzielne pojemniki o pojemności 28 galonów, które mieszczą się w jednej podstawie i są przykryte pojedynczą pokrywą. Każdy kosz jest wyposażony we wbudowane uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz wklęsły górny otwór ułatwiający umieszczanie śmieci, puszek, butelek i innych odpadów. To urządzenie ma wymiary 16 x 46 x 32,5 cala.

Podwójne centrum recyklingu Alpine Industries – kosz na śmieci z tworzywa sztucznego/kartonu

Kup na Amazonie

Wybór najlepszych pojemników na śmieci dla Twojej firmy

Wybór odpowiedniego pojemnika na śmieci do Twojego biura nie tylko ułatwia proces usuwania odpadów, ale także wspiera Twoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Oto więcej wskazówek ułatwiających proces selekcji:

Umieszczenie

Lokalizacja pojemnika na śmieci ma znaczenie. Powinien być umieszczony w widocznym, łatwo dostępnym miejscu, zwykle w pobliżu miejsc wymagających dużej ilości papieru, takich jak kopiarki, drukarki i kuchnia.

Etykietowanie

Jasne, dobrze zdefiniowane etykiety zapewnią powodzenie działań związanych z recyklingiem. Etykiety powinny wskazywać, jaki rodzaj odpadów trafia do każdego pojemnika – papier, plastik, puszki itp. Zmniejsza to zanieczyszczenie i sprzyja efektywnej segregacji odpadów.

Materiały przyjazne dla środowiska

Zastanów się nad koszami wykonanymi z materiałów przyjaznych dla środowiska, co wzmocni Twoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Możesz znaleźć pojemniki wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu lub materiałów zrównoważonych, takich jak bambus.

🔥 Empfohlen:  12 najlepszych miejsc do zakupu okularów korekcyjnych online w 2023 r

Projekt

Wybierz projekt pojemnika, który uzupełnia wystrój biura i pasuje do dostępnej przestrzeni. Dzięki temu kosz nie będzie raził w oczy i będzie zachęcał do korzystania z niego.

Szkolenie pracowników

Edukuj pracowników w zakresie właściwych nawyków związanych z recyklingiem. Właściwy pojemnik na śmieci to tylko jeden z elementów udanego programu recyklingu.

Oto lista kontrolna pozwalająca wybrać najlepszy pojemnik na śmieci:

  • Estetyka: Kosz powinien komponować się z wystrojem biura i podtrzymywać wizerunek marki.
  • Pojemność: Wybierz pojemnik o odpowiedniej pojemności, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie recyklingu.
  • Materiał: Wybieraj trwałe, przyjazne dla środowiska materiały, takie jak plastik lub stal nierdzewna.
  • Czystość: Kosz powinien być łatwy do czyszczenia i konserwacji.
  • Umieszczenie: Zainstaluj pojemniki w łatwo dostępnych miejscach.
  • Etykietowanie: Jasno wskaż, jakiego rodzaju odpady trafiają do każdego pojemnika.
  • Projekt: Wybierz projekt pasujący do Twojej przestrzeni biurowej.
  • Szkolenie pracowników: Podaj informacje na temat praktyk recyklingu, aby zachęcić do prawidłowego użytkowania.

Wybierając odpowiedni pojemnik na śmieci do swojego biura, nie tylko zachęcisz swoich pracowników do lepszego gospodarowania odpadami, ale także przyczynisz się do tworzenia bardziej zrównoważonego świata.

Znaczenie biurowych pojemników na śmieci

Wdrożenie recyklingu w miejscu pracy jest ważne, ponieważ odpady mają ogromny negatywny wpływ na środowisko naturalne. Coraz więcej szkodliwych substancji chemicznych i gazów cieplarnianych jest uwalnianych ze śmieci na składowiskach. Na szczęście coraz większą uwagę poświęca się gospodarce odpadami; firmy, które aktywnie podchodzą do programu recyklingu, dostrzegają korzyści, takie jak zmniejszenie kosztów utylizacji.

Recykling pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie powodowane przez odpady i pomaga stawić czoła wysokim cenom surowców, rosnącym kosztom przetwarzania i utylizacji odpadów oraz presji na zwiększenie zrównoważonego charakteru Twojej działalności.

Opracuj plan redukcji odpadów i przeprowadź audyt odpadów, aby określić, co można zmniejszyć, ponownie wykorzystać lub poddać recyklingowi.

Zachęcanie do recyklingu w małej firmie może pomóc w osiągnięciu zysków, a także wspomóc nasz najważniejszy zasób – nasze środowisko.

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.Table of Contents