Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Myślisz o założeniu nowej firmy? Skoncentruj się najpierw na tych obszarach doświadczenia

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Myślisz o założeniu nowej firmy? Skoncentruj się najpierw na tych obszarach doświadczenia

Każdy nowy etap prowadzenia działalności gospodarczej wiąże się z wyjątkowymi wyzwaniami. Jest wiele rzeczy, które należy przemyśleć jeszcze przed startem. Za każdym razem, gdy osiągasz nowy kamień milowy w rozwoju, pojawiają się nowe wyzwania. Dowiedz się, jak sprostać tym różnym wyzwaniom, od członków społeczności małych firm internetowych poniżej.

Zdobądź te doświadczenia, zanim poprowadzisz startup

Założyciele startupów pochodzą z różnych środowisk i mają zupełnie inny poziom doświadczenia przed rozpoczęciem. Istnieje jednak kilka kluczowych elementów, które wielu odnoszących sukcesy liderów przedstawia na stole. Jeśli myślisz o założeniu firmy w tym roku, najpierw rozważ doświadczenia zawarte w poście Noobpreneur autorstwa Patricka Sippa. Po przeczytaniu udaj się do społeczności BizSugar, aby zobaczyć, co członkowie mówią o poście.

Ustal, dlaczego Twoje e-maile mają niski współczynnik otwarć

Marketing e-mailowy jest często jedną z pierwszych strategii marketingowych stosowanych przez nowe firmy. Ale nawet jeśli wszystko skonfigurujesz prawidłowo, stawki otwarcia mogą nie być takie, na jakie liczyłeś. Zapoznaj się z tym częstym wyzwaniem w poście na blogu Aritic PinPoint autorstwa Ankita Prakasha.

Zapewnij swojej witrynie wysoką pozycję bez linków zwrotnych

Linki zwrotne do Twojej witryny pochodzące z czołowych witryn z Twojej branży mogą znacząco pomóc w SEO. Jednak zdobycie ich może być trudne, gdy dopiero zaczynasz. Na szczęście istnieją sposoby na zdobywanie rankingów bez nich, jak wyjaśnia Erik Emanuelli w tym poście Ranktrackera. Możesz także zobaczyć komentarz do postu powyżej na BizSugar.

Wypromuj swoją firmę za pomocą mediów społecznościowych

Media społecznościowe to popularna metoda wczesnego rozpowszechniania informacji o firmie. Jednak nie jest to tak proste, jak udostępnianie przydatnych aktualizacji. Media społecznościowe oferują także wyjątkowe możliwości budowania marki. Nicola Bleu oferuje wskazówki w tym poście Kreatora blogowania.

🔥 Empfohlen:  5 franczyz zajmujących się narzędziami motoryzacyjnymi

Utrzymuj motywację swojego zdalnego zespołu

W pewnym momencie Twoja firma może powiększyć zespół. Obecnie wiele firm zatrudnia pracowników, którzy pracują zdalnie. Zatem wyzwaniem staje się utrzymanie motywacji i produktywności wszystkich. Uzyskaj wskazówki w tym poście dotyczącym obciążenia biznesowego autorstwa Jamesa Mayera.

Zatrudnij najlepszych pracowników

Niezależnie od tego, czy Twój zespół pracuje zdalnie, czy w dedykowanym biurze, Twoje decyzje dotyczące zatrudnienia mogą w dużym stopniu przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Jeśli chcesz zatrudnić pracownika po raz pierwszy, skorzystaj z listy kontrolnej zawartej w poście „InvoiceBerry” autorstwa Maryi Sutimi.

Znajdź najlepszy sposób, aby odpowiedzieć na komentarze spamowe na Instagramie

Komentarze mogą być przydatną formą zaangażowania na Instagramie – ale tylko wtedy, gdy pochodzą od prawdziwych użytkowników. Co więc zrobić, gdy otrzymasz spam w komentarzach? Christopher Iwundu omawia niektóre opcje w tym poście Inspiracja do rozwoju. Do rozmowy dołączyli także członkowie społeczności BizSugar.

Sprawdź wydajność postów na blogu WordPress

Jeśli używasz blogowania jako części swojej strategii marketingowej, warto monitorować swoje statystyki. Dzięki temu dowiesz się, jakie typy postów sprawdzają się w Twoim przypadku, a które wymagają aktualizacji. Dowiedz się wszystkiego o analityce postów WordPress w tym poście Independent Analytics autorstwa Bena Sibleya.

Przewiduj te obciążenia, które wiążą się z rozwojem firmy

Rozwój firmy może być zabawny i ekscytujący. Ale każdy nowy krok wiąże się z własnym zestawem wyzwań. Są takie, które trudno przewidzieć. Jednak Marty Zwilling z Startup Professionals Musings omawia kilka z nich w tym poście.

Rozważ zalety i wady wieloplatformowego tworzenia stron internetowych

Wiele współczesnych firm tworzy własne aplikacje mobilne. Istnieje jednak wiele stylów rozwoju, które mogą sprawdzić się w przypadku różnych typów przedsiębiorstw. W szczególności aplikacje wieloplatformowe działające na różnych systemach operacyjnych mogą przynosić korzyści niektórym markom, ale mieć wady dla innych. Przeczytaj spostrzeżenia Deep Bhavsar w tym poście dotyczącym Inwentarza Umysłu.

🔥 Empfohlen:  Znaki parkingowe dla osób niepełnosprawnych dla Twojej firmy

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].