Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Najlepsze cytaty motywacyjne dla kreatywnych przedsiębiorców

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Najlepsze cytaty motywacyjne dla kreatywnych przedsiębiorców

Cytaty motywacyjne mają w sobie coś wyjątkowego. Nieważne, ile razy je czytasz i ponownie czytasz, nigdy nie przestają pomagać ci w ponownej ocenie, udoskonalaniu i odświeżeniu twojego miejsca we wszechświecie. Są jak miniksiążki, napisane specjalnie dla Ciebie przez ludzi, którzy osiągnęli pewien wpływ i sukces w wybranych przez siebie dziedzinach. Czytajony w kontekście osoby, której przypisywany jest cytat, może nabrać jeszcze większego znaczenia.

Istnieją cytaty, które inspirują do doskonałości we wszystkich aspektach życia. Można je znaleźć w całym Internecie oraz w ulubionych książkach i czasopismach. Cytaty w tym poście, wyświetlane w dowolnej kolejności, to tylko niektóre z tych, którymi się kieruję, i zostały tu przedstawione ze względu na ich zdolność do inspirowania i zachęcania twórców i kreatywnych przedsiębiorców. Który z tych najlepszych cytatów motywacyjnych jest Twoim ulubionym?

Najlepsze cytaty motywacyjne

„Nie ma nic złego w pozostaniu małym. W małym zespole można dokonać wielkich rzeczy.”

— Jason Fried, założyciel 37signal

Znaczenie osobiste: Rozmiar jest mniej ważny niż intencja.

Twórcom w biznesie towarzyszą instrukcje, aby pójść na całość lub wrócić do domu, ale ty nie musisz tego robić. Nie musisz prowadzić swojej firmy do wielkości i nie musisz zwijać się w kłębek, bo nie bijesz żadnych rekordów przedsiębiorczości. Możesz zdecydować, że rozmiar nie ma znaczenia.

Nie daj się zwieść myśleniu, że do osiągnięcia konkretnych celów biznesowych potrzebujesz dużego zespołu. Utwórz zespół składający się z liczby członków idealnej dla miejsca, w którym się obecnie znajdujesz — i dostosowuj ją w miarę upływu czasu.

„Najlepszy moment na posadzenie drzewa był 20 lat temu. Drugi najlepszy czas jest teraz.”

– Chińskie przysłowie

Znaczenie osobiste: Jeśli nie jesteś martwy, nigdy nie jest za późno, aby robić rzeczy, które chcesz robić.

Może byłoby lepiej, gdybyś wypuścił swój biuletyn lub zaktualizował swoją witrynę internetową lub (wstaw tutaj rzecz, którą powinieneś zrobić w zeszłym roku), ale to nie jest wymówka, aby nie zrobić tego dzisiaj.

„Jeśli nie wstydzisz się pierwszej wersji swojego produktu, oznacza to, że wypuściłeś go na rynek za późno”.

— Reid Hoffman, współzałożyciel LinkedIn

Znaczenie osobiste: Dążenie do doskonałości jest niebezpieczne.

🔥 Empfohlen:  8 wskazówek dla sprzedawców detalicznych, jak radzić sobie z niedoborami pracowników na wakacje

Biznes toczy się błyskawicznie, a Ty nie dostajesz przepustki, bo jesteś Twórcą. Jeśli wiesz, co chcesz zrobić, musisz to zrobić tak szybko, jak to możliwe, zanim szansa na to zamknie się na zawsze.

Przed wprowadzeniem na rynek nowego produktu musisz zagwarantować tylko dwie rzeczy: jakość i bezpieczeństwo. Nie musi być idealnie i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Oczekiwanie na doskonałość podsyca strach i uniemożliwia wszelki postęp.

„Pudłujesz 100 procent strzałów, których nie oddajesz”.

— Wayne Gretzky, gwiazda NHL

Znaczenie osobiste: Liczy się wysiłek.

Nie wykonujesz tej rozmowy telefonicznej w sprawie sprzedaży, ponieważ boisz się, że kupujący odrzuci Twoją ofertę? Unikasz korzystania z filmów, ponieważ uważasz, że ludziom nie spodoba się wygląd Twoich włosów? Nie chcesz wydawać pieniędzy na opakowanie, bo boisz się, że szybko nie zwrócisz kosztów? Możesz tak myśleć, ale jak powiedział Wayne, utkniesz tam, gdzie jesteś na zawsze. Nie chcę tego dla ciebie i jestem pewien, że ty nie chcesz tego dla siebie.

„Jeśli chcesz jechać szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idźcie razem.”

— Przysłowie afrykańskie

Znaczenie osobiste: Społeczność to siła.

Byłem tego świadkiem wielokrotnie w Indie Business Network i osobiście. Przedsiębiorczość to samotna i nieubłagana podróż, tym bardziej, gdy odbywa się ją samotnie. W społeczności szczególnie prosperują twórcy i kreatywni przedsiębiorcy. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, dołącz do niej już dziś. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego dla siebie, stwórz go sam.

Cytat numer 6: „Osoba, która goni dwa króliki, nie łapie żadnego”.

– Chińskie przysłowie

Znaczenie osobiste: Skup się… albo inaczej.

Próbujesz stworzyć swoje produkty, odebrać telefon i jednocześnie napisać post na blogu? Im więcej talerzy jednocześnie wirujesz w powietrzu, tym więcej rozpadnie się wokół ciebie na milion kawałków. Wielozadaniowość zabije Twój biznes szybciej niż cokolwiek innego, a nawet tego nie zauważysz. Skoncentruj się bez przerwy na jednej rzeczy na raz, nabierz przyczepności i zrób to. Następnie przejdź do następnej rzeczy. Odniesiesz większy sukces, a Twoje wyniki będą znacznie lepsze od tych, które uzyskasz, próbując zrobić wszystko na raz.

Cytat nr 7: „Powodem, dla którego zmagamy się z niepewnością, jest to, że porównujemy nasze wydarzenia za kulisami z najważniejszymi momentami innych osób”.

— Steven Furtick, założyciel i główny pastor kościoła Elevation Church

Znaczenie osobiste: Nigdy nie porównuj siebie ani swoich osiągnięć z osiągnięciami innych.

🔥 Empfohlen:  58 motywacyjnych cytatów dla kobiet

Dziś jest to trudniejsze niż kiedykolwiek. Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram, bombardują nas szczęśliwymi twarzami ludzi, którzy zostawiają w sklepie produkty warte tysiące dolarów i surfują w poniedziałek rano, ponieważ mają fantastyczny zespół ludzi, którzy wykonują całą najcięższą pracę w biurze. Nie daj się zwieść sukcesowi kogoś innego. Skoncentruj się na tworzeniu własnych, a to, co robią wszyscy inni, zniknie w tle.

Cytat numer 8: „Lepiej sprzedać dużą liczbę kilku produktów, niż dokonać kilku sprzedaży wielu produktów”.

— Donna Maria, założycielka i dyrektor generalna Indie Business Network

Znaczenie osobiste: Nie masz zbyt wielu produktów w swojej linii.

Dawno temu nauczyłem się, że posiadanie tony produktów w ofercie szybko pochłania zasoby, w tym czas, energię i pieniądze. Mało tego, w końcu widzisz na półce mnóstwo fajnych produktów, które nie przekładają się na gotówkę, ponieważ spędzasz tyle czasu na tworzeniu rzeczy, że nie masz czasu na ich promowanie. Utrzymuj liczbę produktów w swojej linii na poziomie umożliwiającym skuteczne promowanie i sprzedawanie ich. Chociaż możesz mieć mniej ofert, będziesz bardziej skoncentrowany i zarabiasz więcej pieniędzy.

Cytat numer 9: „Szczęście to okazja do spotkania przygotowawczego”.

— Oprah Winfrey

Znaczenie osobiste: Przygotuj się na okazję, zanim spojrzy ci w oczy.

Chcesz wprowadzić swoje produkty do ogólnopolskiej sieci sklepów? Przeanalizuj, jak zrobili to inni, a następnie spłucz i powtórz, korzystając z okazji. Chcesz zwrócić na siebie uwagę wydawcy swoją książką? Bloguj swoje bułki i stań się atrakcyjnym celem dla wydawcy.

Nie chcę tego zbytnio upraszczać i jestem pewna, że ​​Oprah też tego nie zrobiła. Najważniejsze jest to, że nie zawsze możesz przewidzieć, kiedy i jakiego rodzaju możliwości pojawią się na Twojej drodze. Osiągniesz jednak rezultaty, jeśli określisz, jakich możliwości najbardziej pragniesz i zainwestujesz swoje zasoby, przygotowując się do wykorzystania ich, gdy się pojawią.

Cytat numer 10: „Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”.

— Piotr Drucker

Znaczenie osobiste: Jeśli nie możesz tego znaleźć, zrób to.

🔥 Empfohlen:  Jak stworzyć logo dla swojej firmy

Jeśli chcesz być przygotowany na przyszłość, zdecyduj, jak ma ona wyglądać, a następnie zacznij krok po kroku podejmować działania, które stworzą dokładnie taką przyszłość. To podejście do stylu życia, które nie dotyczy wyłącznie biznesu.

Jeśli nie jesteś zadowolony w swojej obecnej okolicy, albo popracuj nad jej ulepszeniem, albo przeprowadź się do nowej. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich aktualnych statystyk sprzedaży, poznaj nowe strategie sprzedaży i zastosuj je w swojej firmie.

To niesamowite, jak coś tak prostego jak cytat, czytany i powtarzany w kółko, może zmienić Twoje życie. Zachęcam Cię, abyś wybrał cytaty, które mają dla Ciebie największe znaczenie i karmił się nimi codziennie.

Jakie są Twoje ulubione cytaty i dlaczego? Udostępnij poniżej, abyśmy wszyscy mogli zainspirować się i zmotywować do osiągnięcia więcej tego, do czego zostaliśmy stworzeni!