Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Najlepsze książki biznesowe Amazona w 2022 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Najlepsze książki biznesowe Amazona w 2022 r

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Redakcja Amazon Books ogłosiła niedawno swój wybór najlepszych książek roku 2022, wśród których znajdują się najlepsze książki biznesowe opublikowane w tym roku.

Najlepsze książki biznesowe Amazona w 2022 r

Coroczna lista jest wybierana przez zespół profesjonalnych redaktorów, którzy wybierają książki dla każdej z dwunastu kategorii, w tym Biznesu i Przywództwa, na których się tutaj skupimy.

Wybraliśmy najlepsze książki o tematyce biznesowej, zawierające wgląd w wielki biznes, podejrzany biznes oraz przetrwanie i rozwój we współczesnym środowisku biznesowym.

Kiedy McKinsey przybywa do miasta: ukryty wpływ najpotężniejszej firmy konsultingowej na świecie

Bestseller New York Timesa, napisany przez nagradzanych dziennikarzy śledczych Walta Bogdanicha i Michaela Forsythe’a, to uderzające exposé McKinsey & Company, prestiżowej firmy konsultingowej doradzającej korporacjom i rządom. podkreśla „drastyczny wpływ” wyczynów firmy na ludzi, ponieważ jej taktyka zwiększa krótkoterminowe zyski kadry kierowniczej kosztem pracowników i środków bezpieczeństwa.

Cena czasu: prawdziwa interesująca historia

Czołowy pisarz zajmujący się finansami, Edward Chancellor’s Time, kronikuje interesującą historię, aby wyjaśnić obecną globalną sytuację finansową, a także to, jak tu dotarliśmy. W książce dogłębnie zbadano zasadniczą funkcję interesu w określaniu sposobu alokacji i wyceny kapitału.

Metaverse: i jak to zrewolucjonizuje wszystko

Matthew Ball, inwestor zajmujący się kapitałem wysokiego ryzyka, stworzył ostateczny opis tego, co nazywa „następnym internetem”. Ball wyjaśnia przełomy technologiczne niezbędne do pełnego urzeczywistnienia Metaświata i przewiduje, że wygeneruje on nową wartość o wartości bilionów dolarów, a także radykalnie przekształci społeczeństwo.

Prawo energetyczne: kapitał wysokiego ryzyka i tworzenie nowej przyszłości

dotyczy przedsiębiorstw typu venture capital z Doliny Krzemowej, ze szczególnym uwzględnieniem tego, w jaki sposób ich strategie i losy dyktują innowacje i globalną gospodarkę. Napisana przez Sebastiana Mallaby’ego, poprzedniego bestsellera „New York Timesa”, proza ​​jest szczera i intymna, zapewniając „bezprecedensowy dostęp” do niektórych z najsłynniejszych inwestorów venture capital wszechczasów.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność związaną z salonem fryzjerskim

Przetrwanie najbogatszych: ucieczka od fantazji miliarderów technologicznych

Douglas Rushkoff konfrontuje się z utopizmem technologicznym, gromadzeniem danych na temat interakcji międzyludzkich i wykorzystywaniem tych danych przez korporacje, badając początki nastawienia w nauce i technologii. porusza tematy misji na Marsa, bunkrów na wyspach, futuryzmu sztucznej inteligencji i metaświata, a Rushkoff wyjaśnia, dlaczego ci, którzy mają największą władzę, by zmienić społeczeństwo na lepsze, po prostu nie chcą tego robić.

Król obligacji: jak jeden człowiek stworzył rynek, zbudował imperium i wszystko stracił

autorstwa Mary Childs, prowadzącej program Planet Money, to historia Billa Grossa i tego, jak zamienił on rynek obligacji w zdestabilizowaną grę o wysokim ryzyku i wysokiej nagrodzie. Childs bada potężną firmę inwestycyjną Grossa Pimco i to, jak pomógł on przekształcić amerykański system finansowy po Wielkiej Recesji – oczywiście na swoją korzyść.

Myślenie jak ekonomista: jak wydajność zastąpiła równość w amerykańskiej polityce publicznej

Elizabeth Popp Berman jest autorką fascynującej relacji, która śledzi postęp amerykańskiej polityki w kierunku jej obecnego stanu. Fabuła opisuje, jak rozumowanie ekonomiczne stało się główną strategią w Waszyngtonie w latach 60. i 80. XX wieku oraz dlaczego jego ciągłe dominowanie ogranicza dziś postępowe ambicje. opowiada się za przyjęciem nowych sposobów myślenia o polityce i oferuje krytyczne wnioski na przyszłość.

Koniec wypalenia zawodowego: dlaczego praca nas wyczerpuje i jak budować lepsze życie

Były wypalony pracownik Jonathan Malesic zagląda w ziejącą przepaść między naszym powołaniem a pracą, nie tylko zastanawiając się, w jaki sposób i dlaczego jesteśmy podatni na wypalenie zawodowe. Jako były profesor etatowy przed wypaleniem zawodowym, Malesic potrafi połączyć metody akademickie i doświadczenie pierwszoosobowe, proponując nowe sposoby przeciwstawienia się temu, co określa jako „kulturową obsesję na punkcie pracy”, aby zmienić naszą wizję sukcesu i osiągnięć.

🔥 Empfohlen:  Jak wybrać usługę sprzątania Airbnb (+ najlepsze opcje)

Pandemic, Inc.: W pogoni za kapitalistami i złodziejami, którzy wzbogacili się, gdy my zachorowaliśmy

Wielokrotnie nagradzany reporter śledczy J. David McSwane zakrada się za kulisy, aby ujawnić, w jaki sposób handlowcy, kontrahenci i firmy z branży opieki zdrowotnej wykorzystali pandemię Covid-19 do wzbogacenia się. jest opisywany jako „ostateczny opis tego, jak ta pandemia została tak katastrofalnie źle zagospodarowana” i ma na celu zdemaskowanie sfałszowanego systemu, który ujawnia ciemną stronę współczesnej Ameryki.

Jak rozmawiać z szefem o rasie: rozmawiaj bez zamykania się

Y-Vonne Hutchinson, specjalistka ds. strategii różnorodności i włączenia społecznego, napisała książkę Race, aby pomóc gigantom technologicznym, przywódcom politycznym i firmom z listy Fortune 500 w bardziej produktywny sposób wypowiadać się na temat rasizmu i uprzedzeń, a także działać bardziej zdecydowanie. Firma Hutchinson stworzyła „niezbędny praktyczny zestaw narzędzi” umożliwiający stawianie czoła rasizmowi w miejscu pracy i eliminowanie go bez obawy przed konsekwencjami.

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.Table of Contents