Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Najlepsze odśnieżarki dla Twojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Najlepsze odśnieżarki dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Usuwanie śniegu, który nagromadził się w ciągu nocy lub w ciągu dnia, jest ciężką pracą dla małej firmy. Jednak przy dobrej odśnieżarce zadanie to nie złamie Ci kręgosłupa. Jeśli Twoja mała firma znajduje się w regionie, w którym występują obfite opady śniegu, odśnieżarka jest koniecznością.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​masz teraz wiele możliwości, jeśli chodzi o odśnieżarki. Od przewodowych elektrycznych odśnieżarek po jednostki zasilane akumulatorowo i gazowo – na tej liście znajdziesz jedne z najlepszych odśnieżarek dostępnych na rynku. Kluczem jest wybranie tego, który jest odpowiedni dla Twojej firmy, aby szybko i skutecznie usunąć śnieg z drogi.

Dlaczego Twoja firma może potrzebować odśnieżarki?

Odśnieżanie terenu małej firmy jest pracochłonne, czasochłonne i kosztowne, ponieważ odrywa pracowników od ważniejszych zadań. W zależności od wielkości posesji, praca z łopatą może zająć wiele godzin.

Odśnieżarka znacznie ułatwia i przyspiesza odśnieżanie, a jego koszt zwraca się natychmiast, oszczędzając czas personelu.

Najlepsze odśnieżarki dla Twojej firmy

Najszczęściej wybierane: Briggs & Stratton 1022 22” Jednostopniowa odśnieżarka

Drugie miejsce: EGO Power+ SNT2102 21-calowa, akumulatorowa odśnieżarka 56 V

Najlepsza wartość: Elektryczna odśnieżarka Toro o mocy 18 cali i mocy 15 A

Briggs & Stratton 1022 22” Jednostopniowa odśnieżarka

Najszczęściej wybierane: Firma Briggs & Stratton produkuje silniki, których wiele firm używa w swoich kosiarkach, dmuchawach i innym sprzęcie. To jedna z najlepszych jednostopniowych dmuchaw gazowych, która ma wystarczającą moc do średniej wielkości przestrzeni, ale nie jest zbyt duża.

Ma ścieżkę oczyszczania o szerokości 22 cali i wysokość wlotową 12,5 cala, silnik 208 cm3 z momentem obrotowym 9,50 funtów stóp, ręczny obrót rynny i szybki deflektor, a także 3-letnią ograniczoną gwarancję.

Briggs & Stratton 1022 22” Jednostopniowa odśnieżarka

Kup na Amazonie

EGO Power+ SNT2102 21-calowa, akumulatorowa odśnieżarka 56 V

Drugie miejsce: EGO Power jest wiodącym producentem elektrycznych odśnieżarek. Ta dmuchawa zapewnia moc szczytową dzięki 2 akumulatorom ego i 56-woltowym akumulatorom litowym. Dzięki temu może wyrzucać śnieg na odległość do 35 stóp. Ta odśnieżarka ma stalową konstrukcję i umożliwia uruchamianie za pomocą przycisku, szerokość odśnieżania wynoszącą 21 cali, płynną regulację prędkości i oświetlenie LED. Kolejną zaletą EGO jest to, że wszystkie narzędzia zasilane są akumulatorami.

🔥 Empfohlen:  5 powodów, dla których znaki sprawdzają się w Twojej małej firmie

EGO Power+ SNT2102 21-calowa, akumulatorowa odśnieżarka 56 V

Kup na Amazonie

Elektryczna odśnieżarka Toro o mocy 18 cali i mocy 15 A

Najlepsza wartość: Elektryczna odśnieżarka Toro nie jest elektrownią; zapewnia jednak dużą wartość dla małych firm z małą przestrzenią. Według Toro może przenieść do 700 funtów śniegu na minutę. Elektryczna odśnieżarka o mocy 15 A jest lekka, ma 8-calowy prześwit, 12-calową wysokość wlotu i rynnę regulowaną w zakresie 160 stopni.

Elektryczna odśnieżarka Toro o mocy 18 cali i mocy 15 A

Kup na Amazonie

Ariens 921046 Deluxe 28” 2-stopniowa odśnieżarka gazowa

Jeśli potrzebujesz mocy, zapewni Ci ją 2-stopniowa, gazowa odśnieżarka Ariens o pojemności 254 cm3. Może wywiewać śnieg na wysokość do 50 stóp przy 28-calowej ścieżce odśnieżania. Zawiera 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne, układ kierowniczy z funkcją automatycznego skrętu, sterowanie rynną korbową i 16-calowe opony kierunkowe.

Ariens ma stalową konstrukcję i żeliwną obudowę przekładni, co zapewnia trwałość i trwałość oraz 5-letnią gwarancję.

Ariens 921046 Deluxe 28” 2-stopniowa odśnieżarka gazowa

Kup na Amazonie

Snow Joe SJ627E 22-calowa elektryczna odśnieżarka o mocy 15 A

Jeśli chodzi o elektryczne odśnieżarki, Snow Joe jest jedną z najlepszych. Dmuchawa ta wyposażona jest w mocny silnik elektryczny o mocy 15 A, który może poruszać się z prędkością do 25 ton/godz. śniegu i oczyścić ścieżkę o wymiarach 22 x 13 cali w jednym przejeździe. Zawiera dwie lampki LED o mocy 1,5 W do oświetlenia nocnego, ślimak wykonany w całości ze stali, rynnę z możliwością regulacji kierunku i wyłącznik bezpieczeństwa.

Snow Joe SJ627E 22-calowa elektryczna odśnieżarka o mocy 15 A

Kup na Amazonie

Craftsman 179 cm3 Rozruch elektryczny, jednostopniowa odśnieżarka napędzana gazem

4-suwowy silnik OHV Craftsman o pojemności 179 cm3 z rozrusznikiem elektrycznym zapewnia moc, wydajność i trwałość niezbędną do odśnieżania. Gumowy ślimak chwyta ziemię, ułatwiając ruch do przodu. Dmuchawa ta ma szerokość odśnieżania wynoszącą 21 cali, odśnieża śnieg o głębokości do 13 cali i posiada rynnę wyrzutową z wyrzutem śniegu pod kątem do 190 stopni. Dodatkowo Craftsman zapewnia 2-letnią ograniczoną gwarancję zapewniającą spokój ducha.

🔥 Empfohlen:  Zorganizuj się dzięki najlepszej skrzyni narzędziowej dla Twojej firmy

Craftsman 179 cm3 Rozruch elektryczny, jednostopniowa odśnieżarka napędzana gazem

Kup na Amazonie

Dwustopniowa odśnieżarka Briggs & Stratton 27″ 250 cm3

W przeciwieństwie do naszego najlepszego wyboru, ta jednostka jest dwustopniową odśnieżarką napędzaną gazem, z silnikiem 250 cm3 i momentem obrotowym 11,5 funta. Jest to potężna dmuchawa o szerokości odśnieżania wynoszącej 27 cali i wysokości wlotu wynoszącej 20 cali, która może wyrzucać śnieg na wysokość do 40 stóp. Obejmuje światło LED, 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne, rozrusznik elektryczny oraz 3-letnią ograniczoną gwarancję na sprzęt i silnik.

Dwustopniowa odśnieżarka Briggs & Stratton 27″ 250 cm3

Kup na Amazonie

EGO SNT2400 24” Samobieżna, 2-stopniowa odśnieżarka

Dmuchawy zasilane akumulatorowo są teraz dostępne z 2-stopniową mocą, a zapewnia to samobieżna jednostka EGO SNT2400 24”. Łączy moc dwóch akumulatorów litowych EGO 56 V 7,5 Ah ARC, aby wyrzucać śnieg na odległość do 15 metrów.

Ma szerokość odśnieżania 24 cale/wysokość wlotu 20 cali, rynnę tylną o nachyleniu 200 stopni, 4 jasne reflektory LED i 5-letnią gwarancję na narzędzie.

EGO SNT2400 24” Samobieżna, 2-stopniowa odśnieżarka

Kup na Amazonie

Odśnieżarka Greenworks Pro 80 V 20 cali

System litowo-jonowy 80 V zapewnia do 45 minut pracy z akumulatorem 2,0 Ah i bezobsługową technologią silnika bezszczotkowego. Posiada ścieżkę oczyszczania o długości 20 cali i głębokość czyszczenia do 10 cali, rynnę obrotową o 180 stopni, rozrusznik elektryczny i oświetlenie LED.

Odśnieżarka Greenworks Pro 80 V 20 cali

Kup na Amazonie

2-stopniowa odśnieżarka PowerSmart zasilana gazem, 26 cali

Ta 2-stopniowa odśnieżarka PowerSmart napędzana gazem jest wyposażona w 4-suwowy silnik o pojemności 250 cm3, który wydmuchuje niemal każdy śnieg. Maszyna może oczyszczać ścieżkę o szerokości 26 cali i głębokości 20 cali, wyrzucając śnieg na głębokość do 40 stóp.

Jest to system z własnym napędem, wyposażony w podgrzewane uchwyty, łatwą kontrolę rynny o 180 stopni i reflektory LED.

2-stopniowa odśnieżarka PowerSmart zasilana gazem, 26 cali

Kup na Amazonie

Na co zwrócić uwagę w odśnieżarce

Masz wiele możliwości wyboru odpowiedniej odśnieżarki dla Twojej małej firmy. Zanim więc kupisz, dowiedz się:

 1. Wielkość Twojej posesji i opady śniegu w okresie zimowym.
 2. Jak dużą powierzchnię posiadasz i jaką głębokość śniegu może obsłużyć odśnieżarka?
 3. Najlepsza odśnieżarka do różnych rodzajów śniegu: lekkiego, ciężkiego i lodowatego.
 4. Najlepsza odśnieżarka na teren równy lub pochyły.
🔥 Empfohlen:  Opis stanowiska menedżera ds. obiektów: Szablony dotyczące zatrudniania w Twojej firmie

Można wtedy poszukać odśnieżarek, które wykonają to zadanie i posiadają następujące funkcje:

 • Jednostopniowe odśnieżarki: Dmuchawy te są łatwe w obsłudze, lekkie i najlepiej nadają się do usuwania opadów śniegu o grubości do 12 cali i wyrzucania śniegu na wysokość do 35 stóp.
 • Dwustopniowe odśnieżarki: Za pomocą tych dmuchaw można wyrzucać śnieg na odległość ponad 20 metrów i pracować przy opadach śniegu o grubości około 23 cali.
 • Odśnieżarki trójstopniowe: Dmuchawy te pracują na tej samej głębokości i wyrzucają śnieg na taką samą odległość jak dmuchawy dwustopniowe, są jednak znacznie szybsze i pracują na pochyłych powierzchniach utwardzonych i nieutwardzonych.
 • Elektryczne odśnieżarki: Zaczynają od naciśnięcia przycisku, wymagają mniej konserwacji i są lżejsze. W ofercie posiadamy również dmuchawy akumulatorowe akumulatorowe z jednostkami jedno i dwustopniowymi.
 • Odśnieżarki gazowe: Dmuchawy te idealnie nadają się do dużych obiektów, ponieważ mają większą moc. Można również kupić małe odśnieżarki napędzane gazem.
 • Konie mechaniczne: Jeśli musisz oczyścić większy teren, rozważ większą moc, aby ułatwić sobie pracę.
 • Koła i gąsienice: Wybierz koła lub gąsienice w zależności od terenu, w którym się znajdujesz.
 • Sterowanie zsypem za pomocą jednej dźwigni: Aby wysłać śnieg w dowolnym kierunku.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.Table of Contents