Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Najlepsze opcje dysków flash dla małych firm

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Najlepsze opcje dysków flash dla małych firm

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Przenoszenie dużych plików na pendrive to ogromna wygoda. Umożliwia małym firmom większą efektywność w coraz bardziej mobilnym ekosystemie. A ponieważ cena pamięci masowej stale spada, przenoszenie dużych ilości pamięci w małej obudowie jest niedrogie i wygodne. Najlepszy dysk flash dla małej firmy z tej listy zapewnia mnóstwo miejsca na dane i najnowsze specyfikacje szybkości transferu.

Kluczem do uzyskania odpowiedniego dysku flash dla Twojej firmy jest sprawdzenie, co będziesz w nim przechowywać i przesyłać. O ile dokumenty bez obrazów można łatwo przenieść na dowolny dysk flash, o tyle pliki multimedialne mogą zająć trochę czasu. Najlepszym rozwiązaniem są dyski flash z najnowszymi specyfikacjami szybkości transferu, ponieważ można ich używać na dowolnym komputerze i są kompatybilne wstecz.

Bezpieczeństwo jest również problemem, ponieważ niektóre pliki są zbyt ważne, aby wpadły w niepowołane ręce. Od prędkości transferu po bezpieczeństwo – dyski flash znajdujące się na tej liście dają wyobrażenie o tym, co jest dostępne na rynku.

Co to jest dysk flash?

Pendrive to małe urządzenie zewnętrzne, które służy do przechowywania danych lub przesyłania ich na inne urządzenie.

Najlepszy dysk flash dla małej firmy

Istnieją dosłownie tysiące dysków flash. Aby pomóc Ci w przejrzeniu ich wszystkich, przygotowaliśmy listę dziesięciu najlepszych dysków flash USB, jakie możemy znaleźć na Amazon. Sprawdź nasze wybory poniżej:

SAMSUNG BAR Plus 256 GB

Najszczęściej wybierane: Samsung jest wiodącym producentem technologii i produkuje jedne z najlepszych dysków flash USB na rynku. Ten dysk USB 3.1 ma 256 GB pamięci i jest kompatybilny wstecz. Wykorzystuje technologię V-NAND o zwiększonej wydajności odczytu/zapisu i prędkości transferu 400MB/s.

Dysk ma wytrzymałą metalową obudowę, która chroni Twoje dane. Jest wodoodporny, odporny na wstrząsy, odporny na magnesy, odporny na temperaturę i promieniowanie rentgenowskie.

Pendrive SAMSUNG BAR Plus 256 GB – 400 MB/s USB 3.1 Szampański Srebrny

Kup na Amazonie

Podwójny dysk USB SanDisk 256 GB Ultra

Drugie miejsce: Podobnie jak Samsung, SanDisk jest także wiodącym producentem dysków flash. Ten dysk flash USB ma wysuwaną konstrukcję z odwracalnym złączem USB 3.1 i tradycyjnym złączem USB, dzięki czemu można go używać na komputerach stacjonarnych i smartfonach. Jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 i 2.0.

Otrzymujesz dużą prędkość transferu do 150MB/s oraz łatwo i szybko przesyłasz pliki pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami.

Podwójny dysk flash USB SanDisk 256 GB Ultra USB typu C – USB-C, USB 3.1

Kup na Amazonie

PNY 1 TB Turbo Adapter 3

Najlepsza wartość: Jako wiodący producent kart pamięci flash, PNY oferuje jedne z najlepszych kart pamięci na rynku. Jest to dysk flash USB 3.1 o pojemności 1 TB, zapewniający prędkość odczytu do 200 MB/s i prędkość zapisu do 100 MB/s.

Jest kompatybilny z obecnymi laptopami i komputerami stacjonarnymi USB 3.1 Gen 1/USB 3.0 PC i Mac. Podobnie jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami hosta USB 2.0 przy prędkościach USB 2.0.

Pamięć flash USB 3.1 PNY o pojemności 1 TB Turbo Atté 3

Kup na Amazonie

SanDisk Extreme PRO 1 TB

Ten SanDisk wykorzystuje technologię Solid State Drive w swoich dyskach flash do przechowywania danych. W tym przypadku uzyskasz prędkość odczytu do 420 MB/s i prędkość zapisu do 380 MB/s. Będzie to wymagało portu USB 3.2 Gen 1 lub USB 3.0.

SanDisk zawiera oprogramowanie szyfrujące SecureAccess, które zapewnia bezpieczeństwo najważniejszych plików. Oferuje także oprogramowanie do odzyskiwania danych RescuePRO Deluxe, które odzyskuje przypadkowo usunięte pliki. Ten dysk jest kompatybilny wstecz ze standardem USB 2.0 i 3.0 i jest objęty dożywotnią ograniczoną gwarancją producenta.

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych zarabiania na witrynach do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Dysk SSD SanDisk Extreme PRO USB 3.2 o pojemności 1 TB

Kup na Amazonie

Karta Corsair Flash Voyager GTX 512 GB USB

Ten Corsair wykorzystuje szybką pamięć 3D NAND, która zapewnia prędkość odczytu do 440 MB/s i prędkość zapisu do 440 MB/s. Dysk wykorzystuje protokół USB 3.1 Gen 1, ale jest kompatybilny wstecz ze standardami USB 3.0 i USB 2.0.

Dysk jest zgodny z zestawem narzędzi CORSAIR SSD Toolbox, dzięki czemu można formatować, partycjonować i optymalizować wydajność dysku. Uniwersalna kompatybilność z systemami operacyjnymi umożliwia pracę w systemach Windows, macOS i Linux bez konieczności instalowania sterownika. Jest to wytrzymały dysk flash z obudową ze stopu cynku i aluminiowymi akcentami.

Pendrive Corsair Flash Voyager GTX 512 GB USB 3.1 Premium

Kup na Amazonie

Bezpieczny dysk flash iStorage datAshur PRO² 128 GB

Zwiększanie bezpieczeństwa danych jest zawsze dobrą rzeczą. A iStorage datAshur PRO² umożliwia zabezpieczenie dysku za pomocą rozwiązania do szyfrowania fizycznego i programowego. To urządzenie o pojemności 512 GB jest wyposażone w sprzęt uwierzytelniany za pomocą kodu PIN — musisz wprowadzić 7–15-cyfrowy kod PIN, aby uwierzytelnić się i używać go jak zwykłego dysku flash USB.

Nie potrzebujesz także żadnego specjalnego oprogramowania; pamięć USB datAshur PRO2 będzie działać na każdym urządzeniu wyposażonym w port USB. Po odłączeniu dysk szyfruje dane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES-XTS. Posiada również certyfikat FIPS 140-2 poziom 3, który pomaga zachować zgodność z przepisami dotyczącymi danych, takimi jak HIPAA, RODO i CCPA.

USB 3.2 zapewnia prędkość odczytu do 168 MB/s i prędkość zapisu do 116 MB/s, a także kompatybilność wsteczną z poprzednimi wersjami USB. Jest odporny na kurz i wodę.

Bezpieczny dysk flash iStorage datAshur PRO² 128 GB

Kup na Amazonie

Lexar JumpDrive S47 128 GB

Ten dysk flash USB ma bardzo mały współczynnik, ale nadal zapewnia 128 GB pamięci dzięki USB 3.1. Zapewnia prędkość odczytu do 250 MB/s i jest kompatybilna z systemami operacyjnymi komputerów PC i Mac oraz jest kompatybilna wstecz z urządzeniami USB 3.0 i 2.0.

Dodatkowo Lexar dostarcza oprogramowanie DataVault Lite, zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające z 256-bitowym szyfrowaniem AES w celu ochrony Twoich danych.

Pendrive Lexar JumpDrive S47 128 GB USB 3.1

Kup na Amazonie

Pendrive Kingston DataTraveler Max 256 GB USB-C

Kingston Datatraveler Max to pamięć flash USB typu C korzystająca z najnowszego standardu USB 3.2 Gen 2, oferująca prędkość odczytu do 1000 MB/s i prędkość zapisu 900 MB/s. W przypadku tego dysku flash USB brak miejsca na dysku nigdy nie stanowi problemu – ma on pojemność do 1 TB.

Ten dysk flash USB charakteryzuje się również trwałą i wygodną konstrukcją – unikalną prążkowaną obudową i breloczkiem na klucze, co zapewnia najwyższą jakość urządzeń przenośnych.

Pendrive Kingston DataTraveler Max 256 GB USB-C z wydajnością USB 3.2 Gen 2

Kup na Amazonie

Pendrive Corsair Flash Survivor Stealth 256 GB USB 3.0

Corsair Flash Survivor Stealth nie przypomina większości dysków flash USB – jest to pendrive w stylu wojskowym, zgodny ze standardami USB 3.0 i USB .2.0. Obudowa z anodyzowanego aluminium jest wodoodporna do głębokości 200 metrów, odporna na wibracje i wstrząsy.

Corsair Flash Survivor Stealth USB 3.0 oferuje prędkość odczytu do 4 razy większą niż tradycyjne dyski USB 2.0. Szybko i łatwo przesyłaj dane i duże pliki, mając pewność, że Twoje informacje są bezpieczne. Do korzystania z tego dysku flash USB nie jest wymagane żadne oprogramowanie.

🔥 Empfohlen:  22 pomysły na mały biznes dla mężczyzn w 2022 r

Pendrive Corsair CMFSS3B-256GB Flash Survivor Stealth 256GB USB 3.0

Kup na Amazonie

Pendrive Gigastone Z60 256 GB USB 3.1

Dzięki prędkościom odczytu i zapisu do 120/60 MB/s Gigastone Z60 jest jednym z lepszych dysków flash USB na rynku. Wykorzystuje interfejs USB 3.1 i jest kompatybilny z USB 2.0 USB 3.0 dla komputerów PC i Mac z systemem Windows.

Gigastone oferuje 5-letnią ograniczoną gwarancję na swoje dyski USB.

Ultraszybki pendrive Gigastone Z60 256 GB USB 3.1

Kup na Amazonie

Podwójny dysk SanDisk Ultra USB typu C

Kolejny dysk flash firmy SanDisk, Ultra Dual Drive, to dysk flash 2 w 1 z odwracalnym złączem USB typu C i tradycyjnym złączem typu A. Posiadanie dwóch napędów USB oznacza, że ​​możesz bezproblemowo przenosić zawartość między smartfonem USB Type-C, tabletami, komputerami Mac i komputerami USB Type-A.

Prędkości odczytu tego dysku flash USB wynoszą do 150 MB/s; Prędkości zapisu różnią się w zależności od pojemności.

SanDisk 256 GB Ultra Dual Drive Luxe USB typu C

Kup na Amazonie

Pamięć flash USB do iPhone’a

Ta karta pamięci do urządzeń Apple ma 256 GB przestrzeni dyskowej. Posiada wieloportową konstrukcję, która ułatwia przesyłanie plików i danych pomiędzy urządzeniami.

Pamięć flash USB 256 GB dla iPhone’a Pamięć USB Napędy kciukowe Szybka pamięć USB

Kup na Amazonie

Rodzaje dysków flash

Terminy dysk USB, pendrive itp. są wymienne w odniesieniu do dysku flash. Pendrive to po prostu urządzenie zewnętrzne, na którym możesz przechowywać pliki. Jedyne różnice dotyczą wielkości dysków flash i wyglądu.

Jak wybrać najlepsze dyski flash USB

Jeśli chcesz kupić dysk flash, wybierz taki o dużej pojemności. Po pierwsze, bo nie chcesz, żeby zabrakło Ci miejsca, kiedy go potrzebujesz, a po drugie, różnica w cenie nie jest aż tak znacząca, aż do 256 GB. Mając to na uwadze, oto niektóre funkcje, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie najlepszego dysku flash dla małej firmy.

Ruchliwość

Uważa się, że dyski flash są małe i przenośne. Uważaj jednak, aby nie były one na tyle małe, aby można je było zgubić. Poszukaj pętelek i klipsów, aby móc przyczepić je do kluczy, szlufek, toreb itp.

Trwałość

Już sama konstrukcja pendrive’a sprawia, że ​​jest on trwały. Kluczem jest zakup dysków z twardą obudową wykonaną z metali, stopów lub bardzo twardych tworzyw sztucznych.

Przestrzeń magazynowa

Możesz uzyskać dyski o pojemności od setek megabajtów do terabajtów. Jednak sama pojemność pamięci nie wystarczy, a szybkość transferu jest kolejnym ważnym czynnikiem.

Prędkości przesyłania danych

Kiedy podłączasz urządzenia o różnych specyfikacjach USB, szybkość transferu będzie ograniczona przez najwolniejsze z podłączonych urządzeń. Jeśli masz 500 GB danych, które chcesz przenieść, nie potrzebujesz dysku 2,0 z szybkością megabajtów na sekundę. Najnowsza specyfikacja dysków USB umożliwia transfer do 20 Gb/s, a te 500 Gb można błyskawicznie przesłać.

Zgodność

Upewnij się, że dysk flash i komputer są zgodne z formatami. Jeśli masz komputer USB 2.0 i dysk flash USB 3.1, szybkość transferu spadnie do 2.0. I odwrotnie, jeśli flash to 2.0, a komputer to 3.1.

Wskaźnik awaryjności dysków flash USB

Dyski flash będą zawodzić podczas zapisywania i usuwania większej liczby plików. Zanim to się nie powiedzie, możesz zapisać na standardowym dysku flash USB od 3 000 do 100 000. Może jednak sięgać nawet milionów operacji zapisu i kasowania. Ale technologia jest taka, jaka jest, wszystko może się zdarzyć w dowolnym momencie.

🔥 Empfohlen:  5 najlepszych złotych firm IRA sierpnia 2023 r

Inne czynniki odpowiedzialne za awarię dysku flash obejmują wysunięcie/zamontowanie i awarię podzespołów elektrycznych. Oznacza to, że nie należy wyjmować dysku, gdy nadal uzyskuje on dostęp do plików lub komunikuje się z komputerem.

Gdy dysk zaczyna osiągać swój limit, segmenty pamięci mogą ulec uszkodzeniu, co może skutkować uszkodzeniem, a nawet utratą danych. Dlatego zawsze warto przechowywać dane w więcej niż jednym miejscu. I oczywiście trwałość dysku flash będzie w dużym stopniu zależeć od jakości producenta. Poszukaj producentów korzystających z pamięci klasy A i posiadających fabryki posiadające certyfikat ISO-9001:2008.

Pojemność przechowywania

Po pierwsze, jest bardziej prawdopodobne, że pojemność dysku będzie niższa niż podana po sformatowaniu dysku i zamontowaniu go w systemie operacyjnym. Istnieje jednak większa rozbieżność, na przykład 7,48 GB na dysku flash 8 GB na komputerze z systemem Windows.

Dzieje się tak dlatego, że producenci pamięci masowej używają nominału 1 KB = 1000 bajtów, a producenci pamięci RAM używają nominału 1 KB = 1024 KB. Zatem po włożeniu dysku flash o pojemności 8 GB komputer odczytuje go w nominałach 1024. I chociaż odczytuje mniej niż 8 GB, nadal masz 8 GB dostępnej pamięci, minus formatowanie.

Bezpieczeństwo dysku flash

Musisz przyjrzeć się solidniejszym środkom bezpieczeństwa, wykorzystując dysk flash do przechowywania niezwykle wrażliwych informacji. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz teraz kupić dyski flash z fizycznymi pinami umożliwiającymi dostęp do dysku. Ponadto możesz użyć dodatkowych narzędzi szyfrujących, aby uzyskać dostęp do dysku i znajdujących się na nim plików.

Formaty USB

Mimo że USB 2.0 (szybkość transferu 60 MB) jest nadal dostępny, USB 3.0 jest obecnie standardem używanym przez producentów. Technicznie rzecz biorąc, wersja 3.0 powinna zapewniać maksymalną prędkość 5 Gb/s, ale o osiągnięcie tych wartości decyduje wiele czynników.

Teraz dostępne są porty 3.1, 3.2, USB 3.2 Gen1 i Gen 2×2 z maksymalną szybkością 20 Gb/s. W drodze jest także złącze USB 4 z szybkością 40 Gb/s. Ponownie warto wspomnieć, że Twój komputer musi być kompatybilny, aby osiągnąć tak wysokie szybkości transferu. Dostępne są również dyski flash ze złączami USB-A i USB-C, dzięki czemu można je podłączyć do telefonów, tabletów i laptopów wyposażonych w te porty.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.