Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Najlepsze opcje zszywacza dla Twojego biura

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Najlepsze opcje zszywacza dla Twojego biura

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jednym z wszechobecnych narzędzi biurowych jest zszywacz. I chociaż coraz więcej dokumentów generowanych przez małe firmy przenosi się do świata cyfrowego, nadal istnieje wiele dokumentów papierowych, które należy przechowywać razem. W takim przypadku najlepszym sposobem na uporządkowanie dokumentów w celu ich przechowywania lub rozdania jest zszywacz. Urządzenia znajdujące się na tej liście najlepszych zszywaczy do Twojego biura wykonają więcej niż tylko zabezpieczenie dokumentów.

Zszywacze, które pojawiły się po raz pierwszy we Francji w XVIII wieku, musiały czekać do 1866 roku na półfunkcjonalne urządzenie, które otrzymało patent. Jednak zszywacz, jaki znamy, pojawił się dopiero w 1895 roku, kiedy firma EH Hotchkiss wynalazła jego wersję. Od tego czasu zszywacze ewoluowały, stając się bardziej wydajne i funkcjonalne.

Jak działają zszywacze?

Zszywacz, choć pozornie prosty, jest niezbędnym narzędziem w wielu firmach i miejscach pracy, a zrozumienie jego działania może być dość interesujące.

W swojej istocie zszywacz wykorzystuje podstawy fizyki – zasady dźwigni i działania sprężyny. Naciśnięcie górnej części zszywacza powoduje wywarcie siły, która przepycha metalową zszywkę przez stos papieru. Działanie to jest napędzane przez mechanizm sprężynowy, który wypycha zszywkę na zewnątrz i na kowadełko, małą metalową płytkę, która wygina końce zszywek do wewnątrz lub na zewnątrz, aby połączyć strony ze sobą.

Proces obejmuje kilka odrębnych kroków:

  • Ładowanie zszywacza: Podnieś górę, włóż pasek zszywek (skierowany w dół) do tacy i zamknij górną część z powrotem w dół.
  • Stosowanie nacisku: Po naciśnięciu zszywacza powstaje dźwignia, która przesuwa pierwszą zszywkę w zasobniku do przodu.
  • Prowadzenie zszywki: Zszywka jest przepychana przez papier za pomocą metalowego popychacza, który jest aktywowany siłą skierowaną w dół.
  • Zaginanie zszywki: Gdy zszywka uderza w kowadło, jej końce są wygięte, łącząc ze sobą papiery.
  • Resetowanie dla następnej zszywki: Po zwolnieniu nacisku mechanizm sprężynowy odciąga popychacz, a następna zszywka zostaje automatycznie przesunięta na miejsce.

Zrozumienie tego procesu może pomóc w rozwiązywaniu typowych problemów, takich jak zacinanie się. Pamiętaj tylko, aby zawsze zachować ostrożność podczas obsługi i mocowania zszywaczy, aby zapobiec obrażeniom.

Najlepsze zszywacze dla Twojego biura

Najlepszy wybór: kultowy zszywacz biurkowy Swingline 747Drugie miejsce: Automatyczny zszywacz elektryczny o dużej wytrzymałości EX-25Najlepsza wartość: zszywacz Bostitch Executive z napędem sprężynowym
Projekt Całkowicie metalowa konstrukcja, zszywanie odporne na zacięcia i sprężyna umożliwiająca szybkie uzupełnianie. Opatentowana konstrukcja z 14 ustawieniami dla maksymalnej wydajności zszywania. Regulowana głębokość gardła. Może działać na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym. Urządzenie do zszywania jednym palcem. Zawiera wbudowany rozszywacz, schowek i działanie bez zacięć. Otwiera się w celu przyklejenia tablicy ogłoszeń.
Rozmiar 8,25 x 6 x 2,25 cala 7×1,9×2,75 cala 1,5 x 6,81 x 3,25 cala
Waga 1 funt 12,2 uncji 7,4 uncji
Gwarancja 100% gwarancja wydajności i ograniczona dożywotnia gwarancja. Bezproblemowa polityka wymiany na całe życie. Nieokreślony.
Cechy szczególne Mieści 210 zszywek i może zabezpieczyć do 25 arkuszy za pomocą standardowych zszywek Swingline SF 4 Premium. Na jednym zestawie baterii można zszyć do 8000 stosów papieru. Posiada łatwy w użyciu przycisk zwalniający do ładowania zszywek. Według firmy zszywanie jest o 80% łatwiejsze niż standardowe zszywacze.
Pojemność arkusza 25 arkuszy 25-30 arkuszy 20 arkuszy
🔥 Empfohlen:  Eksperci dzielą się wskazówkami, jak stworzyć kulturę firmy, która przynosi rezultaty

Kultowy zszywacz biurkowy Swingline 747

Najszczęściej wybierane: Rewolucyjny proces wprowadzony przez Jacka Linksy’ego w zszywaczu Swingline w 1937 roku jest nadal w użyciu. Była to możliwość włożenia rzędu zszywek do zszywacza. Wcześniej niektóre zszywacze wymagały młotka i śrubokręta. Na szczęście nie musisz tego robić dzięki zszywaczowi Swingline.

Ten zszywacz zapewnia najlepszą jakość ze względu na cenę i firmę, która go produkuje. Ten moduł mieści 210 zszywek i może zabezpieczyć do 25 arkuszy za pomocą standardowych zszywek Swingline SF 4 Premium.

Kultowa konstrukcja wykonana jest w całości z metalu, ma zszywki odporne na zacięcia i jest wyposażona w sprężynę ułatwiającą szybkie uzupełnianie.

Ten zszywacz ma wymiary 8,25 x 6 x 2,25 cala, waży 1 funt i jest objęty 100% gwarancją wydajności firmy Swingline oraz ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Kultowy zszywacz biurkowy Swingline 747

Kup na Amazonie

Automatyczny zszywacz elektryczny EX-25 o dużej wytrzymałości

Drugie miejsce: EX-25 firmy EcoElectronix to automatyczny zszywacz o dużej wytrzymałości, który może zabezpieczyć 25-30 arkuszy przy zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym. Opatentowana konstrukcja zapewnia 14 różnych ustawień zapewniających maksymalną wydajność zszywania. Możesz regulować głębokość gardzieli w zakresie od 0,25 cala do 1,5 cala z odstępami co 1/10 cala pomiędzy każdym ustawieniem i blokować ją.

Łatwy w użyciu przycisk zwalniający umożliwia załadowanie pełnego paska 210 zszywek premium i rozpoczęcie zszywania bez obawy o zacięcie. A jeśli nie korzystasz z zasilania sieciowego, na jednym zestawie baterii możesz zszyć do 8000 stosów papieru.

Ten zszywacz ma wymiary 7 x 1,9 x 2,75 cala, waży 12,2 uncji, a EcoElectronix zapewnia jedną z najlepszych gwarancji z bezproblemową polityką wymiany na całe życie.

Automatyczny zszywacz elektryczny EX-25 o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Zszywacz Bostitch Executive

Najlepsza wartość: Założona w 1896 roku przez Thomasa Briggsa firma Bostitch produkowała różne narzędzia szwalnicze. Dopiero w 1914 roku firma wprowadziła na rynek zszywacze. Zszywacz Bostitch Executive to zszywacz obsługiwany jednym palcem, idealny do biura. Firma twierdzi, że zszywanie jest o 80% łatwiejsze niż w przypadku standardowych zszywaczy.

Executive mieści 210 zszywek i może zabezpieczyć 20 kartek jednym palcem. Zawiera wbudowany rozszywacz, schowek, działa bez zacięć i otwiera się do mocowania tablic ogłoszeniowych.

Zszywacz ma wymiary 1,5 x 6,81 x 3,25 cala i waży 7,4 uncji.

Zszywacz Bostitch Executive Zszywacz napędzany sprężyną

🔥 Empfohlen:  16 pomysłów biznesowych dla muzyków

Kup na Amazonie

Bezproblemowy zszywacz biurkowy Deli

Mała, kompaktowa konstrukcja zszywacza biurkowego Deli Effortless przeczy jego mocy. Jest to wytrzymały zszywacz, który może zabezpieczyć od 40 do 50 arkuszy. Technologia zapobiegająca zacięciom pozwala na dłuższą pracę bez żadnych problemów, a obsługa jednym palcem sprawia, że ​​zszywanie nie wymaga wysiłku. Zszywacz ten można nabyć w wersjach o pojemności 25, 40–50 i 60–70 arkuszy.

Sprężynowy przycisk szybkiego ładowania ułatwia ładowanie, a antypoślizgowa gumowa podstawa gwarantuje, że nie będzie się przesuwać.

Ten zszywacz ma wymiary 5,24 x 1,54 x 3,66 cala i waży 1,06 funta.

Deli Bezwysiłkowy zszywacz biurkowy, pojemność 40–50 arkuszy, zszywanie jednym palcem, łatwe ładowanie, ergonomiczny zszywacz o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Zszywacz Onotio o dużej wytrzymałości

Jeśli w Twoim biurze znajduje się dużo dokumentów, możesz potrzebować wytrzymałego zszywacza. Całkowicie metalowa konstrukcja tego zszywacza firmy Onotio to koń pociągowy zaprojektowany z myślą o trwałości. Dzięki odpowiednim zszywkom ten zszywacz może zabezpieczyć do 130 arkuszy.

Został zaprojektowany tak, aby pracować bez zacięć, a jeśli zdarzy się, że się zatnie, możesz kontynuować pracę, korzystając z przedniego mechanizmu usuwania zacięć.

Ten zszywacz ma wymiary 11 x 3,5 x 3 cale, waży 1,8 funta, a Onotio oferuje gwarancję 100% satysfakcji.

Zszywacz biurowy Onotio Heavy Duty na 100 arkuszy o dużej pojemności

Kup na Amazonie

Zszywacz Swingline o dużej pojemności

Kolejną propozycją od Swingline jest zszywacz o dużej pojemności i funkcji zmniejszającej wysiłek. A dzięki pełnemu paskowi zawierającemu 210 zszywek nie będziesz musiał tak często doładowywać zszywek. Kiedy jednak to zrobisz, pojawi się wskaźnik niskiego poziomu zszywek, który poinformuje Cię, kiedy należy uzupełnić zapasy.

Ten zszywacz to najwyższej jakości zszywacz metalowy odporny na zacięcia, wyposażony w specjalną szynę wewnętrzną. Używając standardowych zszywek Swingline SF 4 Premium, możesz zabezpieczyć do 70 arkuszy. A jeśli potrzebujesz spiczastych zszywek do tymczasowego unieruchomienia, wystarczy, że odwrócisz kowadło.

Ten zszywacz ma wymiary 11,75 x 2,25 x 11 cali, waży 12,8 uncji, a Swingline oferuje 100% gwarancję wydajności i ograniczoną dożywotnią gwarancję.

Zszywacz Swingline, duża pojemność, pojemność 60 arkuszy, mniejszy wysiłek, czarny

Kup na Amazonie

Zszywacz elektryczny BOSTITCH Impulse na 45 arkuszy

Dzięki trzykrotnie większej prędkości zszywania BOSTITCH Impulse to zszywacz elektryczny z wieloma funkcjami. Wszystko zaczyna się od możliwości zszycia 20 arkuszy zszywkami B8 PowerCrown 1/4 cala i 45 arkuszy zszywkami B8 PowerCrown 3/8 cala.

Technologia braku zacięć eliminuje zacięcia zszywek i informuje o niskim poziomie zszywek za pomocą lampki kontrolnej. Schowek na zszywki i łatwe ładowanie za pomocą przycisku uzupełniają niektóre inne funkcje. Dodaj do tego 7-letnią gwarancję firmy BOSTITCH, a stanie się to dobrą inwestycją w tej cenie.

Ten zszywacz elektryczny ma wymiary 4 x 9 x 6,7 cala i waży 2,83 funta.

🔥 Empfohlen:  Faktura Zoho jest przeznaczona dla małych firm i całkowicie bezpłatna

Zszywacz elektryczny BOSTITCH Impulse na 45 arkuszy

Kup na Amazonie

Rzeczy do rozważenia w przypadku zszywacza biurowego

To, jaki zszywacz biurowy otrzymasz, będzie zależeć od ilości dokumentów, jakie generuje Twoja firma. To powinno decydować o rodzaju zszywacza, który ostatecznie kupisz. Jednak znajomość poniższych funkcji pomoże podjąć bardziej świadomą decyzję, gdy będziesz gotowy do zakupu.

  • Waga: Jeśli nie kupujesz wytrzymałego zszywacza, który pozostaje na miejscu, weź pod uwagę wagę. Chcesz, żeby ludzie z łatwością to wychwycili i wykorzystali.
  • Estetyka: Zszywki są teraz dostępne w wielu wzorach, które mogą uzupełniać wystrój Twojego biura. Nie spiesz się i rozejrzyj się za tym, co jest dostępne.
  • Liczba arkuszy: Niezależnie od tego, czy zszywasz dwa czy dwieście arkuszy, istnieją zszywacze, które poradzą sobie z tym zadaniem. Pamiętaj, aby sprawdzić tę możliwość w swoim następnym zszywaczu.
  • Trwałość: Zszywacze są wykonane z różnych materiałów, od plastiku po metal. Nie gwarantuje to jednak trwałości. Poszukaj producenta, który daje dobre gwarancje na swoje produkty, bez względu na to, jakich materiałów używa.

podręcznik

Zszywacze ręczne są dostępne na rynku już od dawna i dla wielu małych firm jest to jedyny rodzaj zszywaczy, jakiego używają. Dzieje się tak dlatego, że są one generalnie tańsze i mogą wytrzymać znacznie dłużej niż ich elektryczne odpowiedniki.

Kolejną zaletą zszywacza ręcznego jest brak bieżących lub dodatkowych kosztów poza zszywkami. A biorąc pod uwagę, że wysokiej jakości zszywacze ręczne wytrzymują lata, są one bardzo niezawodne.

Elektryczny

Zszywacze elektryczne mogą być bardzo przydatne, jeśli w biurze znajduje się dużo dokumentów i trzeba je zszywać. Obsługa bez użycia rąk i szybkie obracanie dokumentów pozwalają użytkownikom znacznie szybciej przeglądać dokumenty. A ponieważ stosowana jest ta sama moc, wyniki są bardziej jednolite w przypadku zszywacza elektrycznego.

Jedyną wadą jest to, że może zabraknąć zasilania, jeśli jest to urządzenie zasilane wyłącznie baterią. A ze względu na wiele różnych ruchomych części prawdopodobieństwo nieprawidłowego działania jest większe w porównaniu do zszywacza ręcznego. Jeśli jednak kupisz zszywacz wysokiej jakości marki, możesz uzyskać gwarancję wydajności na wiele lat.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.