Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Opcje plastikowych toreb na zakupy dla Twojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Opcje plastikowych toreb na zakupy dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Plastikowe torby na zakupy to dla klientów wygodny sposób przenoszenia artykułów zakupionych w sklepie. W większości przypadków są one używane wielokrotnie do wielu różnych celów. Dla firm torby plastikowe stanowią niedrogie, łatwe w użyciu i skuteczne rozwiązanie. Jeśli chcesz kupić plastikowe torby na zakupy lub torby na koszulki, jak znane są niektóre style, masz wiele możliwości.

Opcje plastikowych toreb na zakupy dla Twojej firmy

Istnieje wiele różnych stylów plastikowych toreb na zakupy, które pasują do wielu rodzajów sklepów detalicznych, które prowadzą działalność. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep spożywczy, sklep z pamiątkami, butik, restaurację czy inną firmę, na tej liście Amazon znajdziesz odpowiednią plastikową torbę na zakupy.

Torby na koszulki SSWBasics z podziękowaniami

Najlepszy wybór: Torby na koszulki SSWBasics zajmują pierwsze miejsca na liście pod względem jakości, ceny i niezawodności, jakie oferują. Ponad 80% recenzentów przyznaje mu pięć gwiazdek. Jest to standardowy rozmiar sklepu spożywczego 11 ½” x 6” x 21” i grubość HDPE 0,48 mil. Torby można używać w restauracjach, sklepach detalicznych, sklepach spożywczych, na wynos, na zakupach i nie tylko.

Torby na koszulki SSWBasics z podziękowaniami

Kup na Amazonie

Plastikowe torby z podziękowaniami dla biznesu

Drugie miejsce: Ta plastikowa torba jest idealna na prezenty, książki, artykuły spożywcze, ubrania i inne drobne przedmioty. Przy wymiarach 12 × 15 cali jest wystarczająco duży, ale nie za duży. Aż 86% recenzentów na Amazon przyznaje mu pięć gwiazdek.

Plastikowe torby z podziękowaniami dla biznesu

Kup na Amazonie

🔥 Empfohlen:  Co to jest finansowanie społecznościowe?

Torby plastikowe w kolorze matowego różu

Najlepsza wartość: ta torba zapewnia wartość ze względu na rozmiar, styl i opcje kolorów. Te różowe, matowe torby o wymiarach 16 x 6 x 12 cali doskonale nadają się na specjalne okazje lub do butiku, sklepu z pamiątkami i innych punktów sprzedaży detalicznej.

Torby plastikowe w kolorze matowego różu

Kup na Amazonie

Dziękuję Torby na zakupy

Te torby na towary mają grubość 2,36 milimetra i są ozdobione błyszczącym napisem „Dziękuję”. W 100% nadaje się do recyklingu i można go używać do upominków promocyjnych, artykułów papierniczych, prezentów, odzieży i innych zastosowań detalicznych.

Dziękuję Torby na zakupy

Kup na Amazonie

SSWBasics Zebra Matowe plastikowe torby na zakupy

Ta plastikowa torba jest wyrazistym akcentem dla wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych. Matowa zebra ma wymiary 16″ x 6″ x 12″ i jest wykonana z tworzywa polietylenowego o dużej gęstości (HDPE). Posiada uchwyty pętelkowe oraz tekturową wkładkę dolną. Można go dostać w trzech różnych rozmiarach.

SSWBasics Zebra Matowe plastikowe torby na zakupy

Kup na Amazonie

Plastikowe torby z uchwytami

Te torby na towary o wymiarach 9 × 12 cali mają grubość 1,25 milimetra, więc są mocne. W torebkach zmieszczą się książki, komiksy, biżuteria, słodycze i inne drobne przedmioty. Opakowanie 100 sztuk zawiera asortyment w pięciu różnych kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym.

Plastikowe torby z uchwytami

Kup na Amazonie

Houseables Dziękuję Torby na zakupy

Dostępne w różnych kolorach i stylach, torby te mają wymiary 16″ x 18″ i grubość 1,75 mil. Wycinane uchwyty sprawiają, że są odporne na rozdarcie, a każda torba może pomieścić do 9,87 funta towaru. Od bezpłatnych próbek po artykuły promocyjne, artykuły z targów rzemiosła, a nawet artykuły spożywcze – są one bardzo wszechstronne.
z

🔥 Empfohlen:  Jak zdobyć dotację dla małej firmy

Houseables Dziękuję Torby na zakupy

Kup na Amazonie

Torby transportowe z koszulkami LazyMe z podziękowaniami

Ta plastikowa torba na zakupy jest wystarczająco wytrzymała, aby pomieścić ponad 34,56 funta w standardowym rozmiarze supermarketu 12 × 20 cali. Ma grubość 1,2 milimetra, więc ma kolejne życie po przewożeniu artykułów spożywczych przez klientów do śmieci lub do innych celów.

Torby transportowe z koszulkami LazyMe z podziękowaniami

Kup na Amazonie

SSWBasics Leopard Matowe plastikowe torby na zakupy

Jeśli chcesz wyrazić swoje zdanie za pomocą plastikowych toreb, ta torba na zakupy z matowym wzorem w panterkę firmy SSW Basics to zrobi. Jest wykonany z HDPE i ma wymiary 8 ″ x 5 ″ x 10 wraz z uchwytami pętelkowymi i kartonową wkładką dolną. Butiki i sklepy specjalistyczne nie mogą się pomylić ze stylem.

SSWBasics Leopard Matowe plastikowe torby na zakupy

Kup na Amazonie

Niebieskie plastikowe torby na zakupy

Torba na zakupy ma wymiary 9 cali x 12 cali i grubość 1,5 milimetra, dzięki czemu jest wystarczająco mocna, aby pomieścić wiele przedmiotów. Wykonane z wysokiej jakości LDPE (polietylenu o niskiej gęstości), można go używać do prezentów, odzieży, artykułów spożywczych, biżuterii i nie tylko.

Niebieskie plastikowe torby na zakupy

Kup na Amazonie

Jakiego rodzaju plastiku używa się do produkcji toreb plastikowych?

Plastikowe torby na zakupy są łatwo dostępne i dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej firmy, gdy będziesz gotowy kupić torby dla swojej firmy. Oto niektóre funkcje, na które warto zwrócić uwagę.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie plastikowych toreb na zakupy dla swojej firmy

Elastyczność: Wysokiej jakości plastikowe torby na zakupy są bardzo elastyczne i mają wyższe tolerancje w zakresie przenoszenia ładunku. Szukaj bardzo elastycznych toreb.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność związaną z wynajmem samochodów

Wytrzymałość: Oprócz elastyczności, wytrzymałość jest równie ważna, aby torby nie pękły podczas noszenia zakupów przez klientów.

Przystępność: W zależności od prowadzonej działalności możesz przewozić setki toreb dziennie. Znajdź niedrogiego dostawcę, na którym możesz polegać.

Przezroczysty czy nieprzezroczysty? Miej nieprzezroczyste torby do przechowywania wrażliwych materiałów, takich jak recepty i przezroczyste torby na wszystko inne.

Torby wodoodporne i przeznaczone do kontaktu z żywnością: Zamrożone produkty i świeże produkty będą wymagały tego typu toreb.

Znakowanie: Sprawdź, czy możliwe jest wydrukowanie nazwy firmy lub logo.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.