Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Potrzebujesz maszyny do liczenia pieniędzy? Sprawdź te

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Potrzebujesz maszyny do liczenia pieniędzy? Sprawdź te

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli masz do czynienia z gotówką w swojej firmie, licznik pieniędzy może wprowadzić nowy poziom wydajności w Twojej działalności. Od oszczędności czasu po dokładne liczenie i wykrywanie fałszerstw – technologia stosowana we współczesnych maszynach do liczenia banknotów jest fantastyczna.

Przyspieszając i upraszczając liczenie rachunków za pomocą maszyn, możesz sprawić, że Twoi pracownicy będą spędzać więcej czasu na innych zadaniach. Ale najpierw musisz znaleźć najlepszą maszynę do liczenia rachunków, na jaką pozwoli Twój budżet. Przy tak wielu różnych dostępnych obecnie opcjach znalezienie tej odpowiedniej dla Twojej firmy może zająć dużo czasu. Oto niektóre z lepszych maszyn do liczenia pieniędzy w różnych przedziałach cenowych, które pomogą Ci podjąć bardziej świadomą decyzję.

Korzyści z używania liczników pieniędzy: najprostszy sposób liczenia gotówki

Nie jesteś pewien, czy naprawdę jesteś licznikiem pieniędzy? Sprawdź niektóre korzyści, których mogłeś nie wziąć pod uwagę w przypadku liczników pieniędzy:

  • Oszczędzaj czas – Oczywiście użycie maszyny do liczenia pieniędzy jest szybsze niż zlecenie tego osobie. Pracownicy mogą poświęcić więcej czasu na inne zadania, gdy mogą spędzić mniej czasu na liczeniu pieniędzy.
  • Dbaj o czystość rąk – Pieniądze są brudne i pełne zarazków, więc im mniej będziemy musieli ich dotykać, tym lepiej! Liczniki pieniędzy sprawiają, że liczenie pieniędzy odbywa się niemal bez użycia rąk.
  • Uzyskaj dokładną liczbę – Błąd ludzki jest nieunikniony, ale liczący pieniądze mogą prawie wyeliminować błędy.
  • Łatwy w użyciu – Większość liczników rachunków jest niezwykle łatwa w obsłudze, dzięki czemu nie ma potrzeby tracić czasu na szkolenia lub czytanie wielu instrukcji.

Wykrywaj fałszywe rachunki

Niektóre liczniki pieniędzy mają zdolność wykrywania fałszywych banknotów. Wykorzystują czujniki podczerwieni, czujniki ultrafioletu lub technologię magnetyczną do identyfikowania fałszywych banknotów różnych nominałów i narodowości.

Nie wszystkie liczniki pieniędzy mają funkcję wykrywania fałszerstw, ale posiadanie takiego, który to umożliwia, może być ogromną zaletą. Licznik pieniędzy może zidentyfikować fałszywy banknot znacznie szybciej i niezawodniej niż zwykła osoba.

Najlepsze opcje maszyn do liczenia pieniędzy

Liczników pieniędzy na rynku nie brakuje, ale jak wybrać tę najlepszą dla swoich potrzeb? Przeanalizowaliśmy maszyny do liczenia pieniędzy dostępne na Amazon i stworzyliśmy listę najlepszych. Te liczniki banknotów mają funkcje takie jak wykrywanie fałszerstw, łatwe do odczytania wyświetlacze, programowalne opcje walutowe i wiele innych. Sprawdź nasze typy poniżej:

Maszyna do liczenia banknotów o mieszanych nominałach CARNATION

Najszczęściej wybierane: Carnation CR1500 może liczyć mieszane banknoty i sortować je według nominałów i/lub orientacji. Realizuje te funkcje dzięki wielopoziomowemu systemowi wykrywania fałszywych banknotów, zliczającemu z szybkością 800/900/1100 banknotów na minutę. Dodatkowe funkcje obejmują wbudowane wykrywanie technologii magnetycznej, podczerwieni, UV i przetwarzania obrazu, a także rozpoznawanie numeru seryjnego.

🔥 Empfohlen:  12 sposobów zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych w 2023 r

Carnation zapewnia bezpłatną dwuletnią obsługę techniczną swoich liczników pieniędzy, obejmującą części do maszyn wraz z aktualizacjami oprogramowania za pośrednictwem karty SD lub portu USB.

Licznik i sortownik wartości banknotów CARNATION CR1500 Sortowanie walut klasy bankowej

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy o różnych nominałach Ribao z dwiema kieszeniami

Drugie miejsce: Nasz drugi licznik pieniędzy to model bankowy firmy Ribao. Posiada czujniki wykrywające fałszerstwa i kieszeń na podejrzane banknoty. Ponieważ ma 2 kieszenie, mówi się, że ma większą prędkość liczenia niż zwykłe modele z 1 kieszenią.

Licznik pieniędzy ma również całkowicie otwieraną tylną pokrywę, co ułatwia czyszczenie i usuwanie zacięć. Osłona przeciwpyłowa i cicha konstrukcja to także świetne cechy.

Licznik i sortownik banknotów wielowalutowych Ribao z dwiema kieszeniami

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy klasy DETECK Spark Bank

Najlepsza wartość: Liczniki pieniędzy DETECK mają regulowaną prędkość liczenia od 800 do 1200 banknotów/min, posiadają zbiornik o dużej pojemności na 500 banknotów i układarkę na 300 banknotów. Funkcja wielu walut umożliwia zliczanie walut w USD, CAD, MXN, EUR i GBP. Po każdym zliczeniu może zapisać numery seryjne, dzięki czemu można je zapisać i wydrukować.

Technologia wykrywania fałszywych banknotów wykorzystuje różne metody wykrywania fałszywych banknotów. Rejestruje również podejrzane numery seryjne banknotów w USD, EUR i GBP.

Licznik DETECK Spark Money Counter wykrywający fałszerstwa w wielu walutach

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy klasy biznesowej Cassida

Cassida to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży liczników banknotów. Model ten potrafi zliczyć do 1400 banknotów na minutę i wykryć fałszywe banknoty za pomocą technologii UV/IR. Funkcja Cassida ValuCount nie tylko zlicza całkowitą liczbę banknotów, ale także oblicza całkowitą wartość w dolarach. Wyniki możesz zobaczyć na dotykowym panelu sterowania o przekątnej 2,8 cala, który umożliwia łatwą nawigację i pełny raport zliczania.

Cassida zapewnia roczną gwarancję i bezpłatną dożywotnią pomoc techniczną w swoich biurach. W zestawie szczoteczka do czyszczenia, ściereczka z mikrofibry i kabel zasilający.

Liczarka pieniędzy klasy biznesowej Cassida USA z funkcją wykrywania fałszerstw UV/IR

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy Cashtek o mieszanych nominałach

Ta kompaktowa, cicha liczarka pieniędzy obsługuje liczenie wartości w wielu walutach. Posiada różne tryby liczenia, takie jak sortowanie, mieszanie, dodawanie i tryby wsadowe dla różnych zadań. Posiada również możliwość wyboru trybów prędkości zliczania.

Ta liczarka pieniędzy może dokładnie i poprawnie liczyć banknoty, nawet jeśli są zużyte lub podarte. Posiada również różne środki wykrywania fałszerstw, aby mieć pewność, że każdy rachunek jest prawdziwy.

🔥 Empfohlen:  Technolog chirurg Med Tech Opis stanowiska pracy: Szablony do zatrudnienia w Twojej firmie

Licznik banknotów Cashtek N30

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy dziesięciu talentów

Ta liczarka pieniędzy charakteryzuje się dużą szybkością liczenia i zaawansowanym technologicznie wykrywaniem fałszerstw. Może policzyć ilość i obliczyć kwotę banknotów o mieszanych nominałach w jednorazowym przeliczeniu i z łatwością dzieli dużą liczbę banknotów o mieszanych nominałach na pakiety po 1 USD, 2 USD, 5 USD, 20 USD, 50 USD i 100 USD.

Liczarka Ten-Tatent posiada również przyjazny dla użytkownika, intuicyjny panel sterowania, 2-letnią gwarancję jakości, dożywotnie aktualizacje oprogramowania i wsparcie konserwacyjne.

Dwukieszeniowe liczniki pieniędzy klasy bankowej Tentent SH-108C

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy Kolibri

Licznik pieniędzy Kolibri zlicza i dzieli duże ilości mieszanych banknotów na paczki po 1 USD, 2 USD, 5 USD, 20 USD, 50 USD i 100 USD. Robi to z prędkością 1200 banknotów na minutę, wykrywając i sortując podejrzane banknoty w kieszeni odrzutowej.

Wiele trybów i funkcji obejmuje sortowanie, twarz, orientację, liczenie, dodawanie i wsadowywanie. Zapewnia mieszane liczenie i sortowanie wartości dla 5 walut: USD, CAD, MXN, EUR i GBP.

Liczarka pieniędzy Kolibri Signature z 2 kieszeniami

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy MUNBYN

Licznik rachunków MUNBYN zlicza i podaje całkowitą wartość rachunków w różnych walutach. Gumowe rolki zapewniają płynne liczenie zarówno starych, jak i nowych banknotów oraz mogą liczyć mieszane waluty USD, EUR, CAD i MXN. Wszystkie informacje są wygodnie wyświetlane na dużym panelu sterowania z wyświetlaczem LED.

Licznik ten wykorzystuje 11 różnych czujników do wykrywania fałszywych banknotów i osiąga prędkość liczenia do 1500 banknotów na minutę.

Licznik pieniędzy MUNBYN, wielowalutowy, wykrywanie fałszerstw

Kup na Amazonie

Szybka maszyna do liczenia pieniędzy Royal Sovereign

Urządzenie Royal Sovereign zawiera 3-fazowy wykrywacz fałszywych banknotów. Obejmuje to czujnik podczerwieni do sprawdzania półnut, łańcuszków i wymiarów, a także wykrywanie zagrożeń bezpieczeństwa w ultrafiolecie i weryfikację atramentu magnetycznego.

Może wynosić do 1400 rachunków na minutę z wynikami liczenia wartości. Ten typ liczenia może zapewnić sumę całkowitą, rachunki według nominałów i całkowitą wartość według nominałów.

Ten licznik banknotów ma wymiary 10,16 x 12,24 x 7,01 cala, waży 14,32 funta i jest objęty roczną ograniczoną gwarancją producenta.

Szybki licznik pieniędzy Royal Sovereign z wykrywaczem fałszywych banknotów i zliczaniem wartości

Kup na Amazonie

Licznik pieniędzy WETOLS

Licznik banknotów firmy Wetols to świetne i niedrogie urządzenie dla małych firm. Zaczyna się od pięciu funkcji wykrywania fałszerstw wykorzystujących ultrafiolet (UV), podczerwień (IR), magnes (MG), nić metalową (MT) i wymiar (DD).

Może zliczyć 900 rachunków na minutę i wyświetlić wyniki na trzech różnych ekranach. Obejmuje to podwójną diodę LED z przodu i z boku oraz zewnętrzny wyświetlacz, który możesz pokazać swoim klientom. Różne tryby umożliwiają liczenie, dodawanie, partię, ponowne uruchamianie i tryb automatyczny.

🔥 Empfohlen:  Opis stanowiska terapeuty: Szablony do zatrudnienia w Twojej firmie

Ten licznik banknotów ma wymiary 15 x 12,5 x 10,5 cala i waży 10,38 funta.

Licznik pieniędzy WETOLS z wykrywaniem fałszywych banknotów 1000 rachunków na minutę

Kup na Amazonie

Jak wybrać najlepszy licznik pieniędzy: funkcje, na które należy zwrócić uwagę

Funkcje liczarki pieniędzy są stale udoskonalane wraz z wprowadzaniem nowych technologii obrazowania. Wszystkie te funkcje składają się na dokładniejsze urządzenie zliczające i wykrywające. Oto niektóre funkcje, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli szukasz licznika pieniędzy.

Szybkość liczenia: Licznik pieniędzy może zliczyć od 800 do 1500 banknotów na minutę. Im więcej waluty obsługujesz, tym szybciej chcesz, aby maszyna liczyła.

Tryb liczenia: Liczniki banknotów mają trzy główne tryby zliczania liczby zliczonych banknotów. Dodają partii i wartości.

Typ liczenia: Funkcje takie jak mieszanie, liczenie i sortowanie zapewniają wiele opcji liczenia, gdy masz różne nominały i wiele banknotów.

Pojemność: Liczniki banknotów z dużymi hopperami mogą obsłużyć więcej walut w jednym zliczeniu. Wybierz zgodnie z potrzebami/rozmiarem swojej firmy.

Wykrywa fałszywe rachunki: Zacznij od ultrafioletu (UV), podczerwieni (IR), magnetycznego (MG), gwintu metalowego (MT), wymiarowego (DD) i wyspecjalizowanych możliwości wykrywania znaków wodnych. Maszyny wyższej klasy będą również wyposażone w funkcję wykrywania grubości, wykrywania linii bezpieczeństwa, wykrywania zmiennej ilości atramentu, wykrywania widma, wykrywania fluorescencji i rozpoznawania numeru seryjnego.

Wyświetla: Poszukaj wysokiej jakości wyświetlaczy LED i wyświetlacza zewnętrznego na liczniku pieniędzy.

Wsparcie walutowe: Licznik pieniędzy obsługujący wiele walut jest kluczowy, jeśli Twoja firma obsługuje waluty obce.

Trwałość i konstrukcja: Liczniki pieniędzy mają wiele ruchomych części. Szukaj trwałych materiałów i konstrukcji, a także solidnej gwarancji firmy.

Samotestowanie: Aby mieć pewność, że otrzymujesz niezawodny licznik pieniędzy, poszukaj funkcji autotestu.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.Table of Contents