Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Przegląd ankiet elektronicznych 2023

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Przegląd ankiet elektronicznych 2023

Jeśli lubisz otrzymywać nagrody, zarabiać pieniądze online i masz dużo wolnego czasu na klikanie myszką, aby pisać swoje opinie i zarabiać za to, ankiety elektroniczne mogą być dla Ciebie.

Nie jest wymagany kapitał początkowy ani wcześniejsze wykształcenie, a wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub smartfon i dostęp do Internetu.

Ale podobnie jak większość ludzi pyta, czy ankiety elektroniczne są legalne? Ile mogę z tego wyciągnąć?

Ta recenzja Ankiet elektronicznych obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć. Zagłębmy się w to głęboko i zobaczmy, czy to może być Twoja kolejna poboczna zgiełk.

Co to są ankiety elektroniczne?

Ankiety elektroniczne to firma badawcza i platforma internetowa, która płaci swoim użytkownikom pieniądze i nagradza ich za każdym razem, gdy wypełniają ankietę online.

Założona w maju 1997 roku, jest obsługiwana przez E-Poll Market Research i Bridge Entertainment. E-Poll Surveys to jedna z najlepszych witryn z ankietami i była w rzeczywistości kilkoma pierwszymi firmami, które wprowadziły i ukształtowały ankiety online, aby pomóc firmom rozwijać się w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Dla kogo są ankiety elektroniczne?

Ankiety E-Poll twierdzą, że jest to dla osób uważanych za influencerów, dla osób, które lubią rozrywkę, kochają zakupy, a przede wszystkim jeśli uważają, że ich opinia ma znaczenie.

Ankiety elektroniczne są również przeznaczone dla firm i organizacji, które potrzebują znacznej ilości danych, aby zrozumieć zachowania konsumentów.

Jak działają ankiety elektroniczne?

E-Poll ma na celu zrozumienie zwyczajów widzów, a odpowiadając na zestaw intrygujących pytań z branży rozrywkowej, pomaga firmom zrozumieć, jak reagują ich klienci.

Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz określoną liczbę punktów.

Punkty te wahają się od 500 do 1000 za ankietę, w zależności od długości i trudności pytań, a punkty te można wymienić na gotówkę i inne fajne nagrody, takie jak karty podarunkowe Starbucks, Amazon, Best Buy, Walmart i wiele innych więcej.

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, która automatycznie da Ci 250 punktów i rozpocznie Twoją podróż.

W miarę upływu czasu E-Poll będzie wysyłał co drugie zaproszenie do ankiety na Twój adres e-mail, więc nie musisz koniecznie logować się na stronie.

Możesz otrzymywać 1-2 ankiety dziennie lub 1-2 ankiety miesięcznie, w zależności od dostępności ankiet, do których się kwalifikujesz.

Chociaż zdobyte punkty nigdy nie wygasają, warto zauważyć, że wkład w wypełnianie ankiet powinien być uczciwy.

🔥 Empfohlen:  15 porad dla małych firm na okres po świętach

Ankiety elektroniczne obserwują, w jaki sposób udzielasz odpowiedzi, a udzielanie niespójnych odpowiedzi może prowadzić do zawieszenia konta.

Jak dołączyć do ankiet elektronicznych

Rejestracja w ankietach elektronicznych to prosty proces.

Nie ma dostępnej aplikacji E-Poll Surveys, więc jedyne, co możesz zrobić, to otworzyć przeglądarkę mobilną, wpisać adres URL, a tam uzyskasz dostęp do ich strony internetowej. Następnie możesz wykonać poniższe czynności.

 • Załóż konto wypełniając formularz rejestracyjny
 • Prześlij formularz po zaakceptowaniu regulaminu.
 • Link aktywacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail; Kliknij w link.
 • Wypełnij pierwszą ankietę, aby zdobyć pierwsze 100 punktów.

Pamiętaj, że możesz zarejestrować się jako członek E-Poll tylko wtedy, gdy jesteś mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, chociaż możesz sprawdzić uprawnienia swojego kraju przed rejestracją.

Jak zarabiać na ankietach e-poll

Istnieją różne ankiety, w których możesz wziąć udział, aby zarabiać na ankietach elektronicznych, a każda ankieta może wymagać wykonania określonej czynności i odpowiedniego wypełnienia kwestionariuszy.

1. Ankiety wideo/telewizyjne

W tej ankiecie będziesz musiał obejrzeć na żywo na swoim telewizorze określone programy telewizyjne i reklamy, a także odpowiesz na pytania dotyczące tego, co oglądałeś.

Wypełnienie ankiet telewizyjnych może zająć więcej minut niż typowe ankiety trwające 10-15 minut, ale nagrody mogą sięgać nawet 1000 punktów za każdą ankietę.

2. Ankiety internetowe

E-Poll Surveys jest znane ze swojej wyjątkowości dzięki badaniom rynku w branży rozrywkowej. Jest to skierowane głównie do nastolatków i młodych osób.

E-Poll Surveys zapewnia swobodę wyboru produktów, o których myślisz, że możesz wyrazić swoją najlepszą opinię, i jest to wymagane podczas procesu rejestracji.

Jak płatne są ankiety elektroniczne?

Być może zastanawiasz się, czy ankiety e-poll naprawdę się opłacają? E-Poll nie oferuje dokładnie wielu możliwości zarabiania pieniędzy, ale dostępnych jest kilka opcji nagród.

Ważne jest, aby pamiętać, że możesz rozpocząć wypłatę dopiero po osiągnięciu minimalnego punktu 3750, który możesz wypłacić za 5 $, a maksymalny punkt to 18 750 (30 $).

Możesz wypłacić pieniądze za pomocą PayPal, ale upewnij się, że adres e-mail użyty do otwarcia konta musi być taki sam, jak powiązany z kontem PayPal.

Jeśli masz co najmniej 2750 punktów, można je wymienić na nagrodę, taką jak szeroka gama kart upominkowych od Amazon, Walmart, Best Buy, Starbucks i iTunes, a przetworzenie zajmuje około 6-8 tygodni. Masz również dostęp do miesięcznych wpisów do loterii o wartości 250 USD.

🔥 Empfohlen:  Oczywiste, ale trudne lekcje reklamy w małych firmach

Minimum 2750 punktów kwalifikuje się do darowizny na cele charytatywne dla Humane Society, St. Jude Children’s Hospital, Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, National Wildlife Federation lub Make-a-Wish Foundation.

Czy ankiety elektroniczne są legalne?

E-Poll Surveys to legalna strona, na której możesz zarabiać pieniądze i inne nagrody, wypełniając ankiety online.

Platforma E-Poll Surveys ma ocenę A+ w Better Business Bureau i posiada akredytację od 2000 roku. Na portalu Trustpilot ma średnią ocenę 3,3 w 5 z 3 recenzji.

E-Poll istnieje od ponad dekady i nadal oferuje płatne ankiety; dlatego nie ma powodu, aby postrzegać to jako oszustwo. Zapewnia ekscytujące ankiety, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się swoim doświadczeniem, jednocześnie otrzymując zapłatę.

Zalety ankiet e-poll

 • 100% darmowa rejestracja
 • Otrzymujesz 100-punktowy bonus za rejestrację.
 • Punkty możesz wymieniać na nagrody i karty podarunkowe.
 • Ma ocenę A + od Better Business Bureau.
 • Jest to legalna strona płacąca dokładną kwotę
 • Do wypłaty potrzeba tylko 3750 punktów, co odpowiada 5 $
 • Otrzymujesz powiadomienia e-mail o każdej nowej ankiecie; nie ma potrzeby ciągłego logowania.

Wady ankiet elektronicznych

 • Wypłaty mogą potrwać do sześciu tygodni.
 • Być może będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ prawie nie ma ankiet.
 • Otrzymane ankiety są dostępne przez ograniczony czas.
 • Dostępne ograniczone ankiety
 • Brak programu poleceń
 • Jest dostępny tylko dla mieszkańców USA.

Czy ankiety e-poll są tego warte?

E-Poll Surveys nie jest tego warte, jeśli chcesz zarobić duże pieniądze w krótkim czasie. Dzieje się tak, ponieważ mają niską dostępność ankiet, więc może to trochę potrwać.

To powiedziawszy, zawsze możesz go użyć do zabicia czasu, ciesząc się angażującymi ankietami i zarabiając niewielką gotówkę na boku.

Co członkowie e-poll mówią o swoich doświadczeniach?

Podczas gdy E-Poll Surveys ma 3.3 TrustScore na Trustpilototo co ludzie mówią o ankietach elektronicznych.

o imieniu Tricia Kord
o imieniu It Your Girl Hannah. A

Ankiety e-poll uzyskały ocenę konsumentów na poziomie 4 gwiazdki na SiteJabbera oto, co mówią o nich członkowie.

Alternatywy dla ankiet elektronicznych

Oto dwie świetne alternatywy, jeśli nie jesteś zadowolony z witryny E-Poll Surveys.

Tellwut

Tellwut to kanadyjski panel ankietowy, który jest akredytowany od 2013 roku i ma ocenę A+ w Better Business Bureau.

Możesz zarobić do 0,05 USD, tworząc ankiety, 0,75 USD za rejestrację i 5 USD za każdą wypełnioną ankietę.

Oferują ankiety zewnętrzne, wewnętrzne i osobiste, które są dostępne zgodnie z Twoimi danymi demograficznymi.

Dowiedz się więcej o Tellwut w tej recenzji.

🔥 Empfohlen:  Przegląd ySense 2023: Czy ta płatna ankieta jest legalna?

Swagbucks

Swagbucks jest najlepiej ocenianą witryną z ankietami, akredytowaną od 2010 roku i ma ocenę B+ na BBB.

Oferuje 10 różnych sposobów zarabiania pieniędzy, a punkty możesz zdobywać za wypełnianie ankiet i inne czynności, takie jak zakupy online.

Ponieważ jest to zaufana i popularna witryna, jest doskonałą alternatywą dla ankiet elektronicznych.

Dowiedz się więcej o Swagbucks w tej recenzji.

Często zadawane pytania

Czy ankiety elektroniczne są bezpłatne?

Członkostwo w E-Poll jest w 100% darmowe.

Czy istnieje aplikacja mobilna E-Poll Surveys, którą mogę pobrać?

Nie, ankiety elektroniczne są dostępne tylko w przeglądarce komputera lub telefonu komórkowego.

Jak płatne są ankiety elektroniczne?

Firma płaci gotówką przez PayPal lub kartami podarunkowymi z dużych amerykańskich sklepów. Kliknij tutaj, aby wrócić do bardziej szczegółowego wyjaśnienia.

W jaki sposób E-Poll Surveys przetwarza informacje o swoich członkach?

Zgodnie ze swoją witryną internetową, E-Poll Surveys nigdy nie będzie sprzedawać ani rozpowszechniać żadnych danych osobowych, w tym między innymi imienia i nazwiska członka, lokalizacji, telefonu lub adresu e-mail, bez zgody.

Wniosek

Na podstawie naszej recenzji witryny E-Poll Surveys wydaje się być wiarygodną witryną z ankietami.

Jednym z dowodów na to, że nie jest to oszukańcza firma zajmująca się badaniem rynku, jest ocena A+ przyznana jej przez Better Business Bureau – prywatną organizację, która pomaga obywatelom znaleźć firmy i organizacje charytatywne, którym mogą zaufać.

Jednak chociaż platforma daje ludziom możliwość zarobienia dodatkowej gotówki i nagród, nie oznacza to, że jest to najlepsza witryna z ankietami, w których można zarabiać (GPT).

Istnieją alternatywne platformy z lepszymi stawkami i szybszymi wypłatami. Ale utrzymywanie ankiet e-poll jako kopii zapasowej nigdy nie jest złym pomysłem.