Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Przygotowanie liderów małych firm na nową ciągłą zmianę

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Przygotowanie liderów małych firm na nową ciągłą zmianę

Jak wynika z naszego najnowszego badania Adobe Future of Time 2022, prawie dwóch na trzech liderów małych firm (SMB) twierdzi, że zmiany są nową stałą w miejscu pracy. Od niestabilności gospodarczej i inflacji (70%), przez zmiany klimatyczne (58%) po warianty COVID-19 (53%) – liderzy małych i średnich firm mają rzeczywiste obawy, które wpływają na ich przedsiębiorstwa, a umiejętność przystosowania się do tych zmian stała się ważniejsza niż kiedykolwiek.

Radzenie sobie z ciągłymi zmianami i niepewnością jest złożone, a liderzy małych i średnich firm nie są w stanie tego zrobić sami. Liderzy biznesowi mówią mi, że potrzebują odpowiednich narzędzi cyfrowych, aby zarządzać problemami w łańcuchu dostaw, umożliwiać pracownikom elastyczną pracę, zapewniać, że są na bieżąco z najnowszymi wymogami w zakresie zrównoważonego rozwoju, wykrywać zmieniające się zachowania klientów i dostosowywać się do nich i wiele więcej. Przekazują, że bez odpowiednich narzędzi cyfrowych zagrożona jest ich zdolność do konkurowania, wprowadzania innowacji, zwiększania produktywności i skutecznej współpracy między lokalizacjami i platformami.

Zmiana w miejscu pracy

Nasze badanie wykazało, że globalna niepewność utrudnia skupienie się w pracy, a prawie połowa liderów małych i średnich firm czuje się nieproduktywna w pracy, gdy dowiadują się o negatywnych wiadomościach. W rzeczywistości dają się wciągnąć w „przewijanie zagłady” wśród negatywnych wiadomości i tracą średnio trzy godziny dziennie na konsumpcję wiadomości w porównaniu z rokiem temu.

Jednocześnie ponad połowa liderów małych i średnich firm twierdzi, że praca jest mile widzianą rozrywką.

Innowacje napędzane niepewnością

Potrzeba jest matką wynalazków i widziałem, jak liderzy małych i średnich firm stanęli na wysokości zadania. Nasze badanie wykazało również, że siedmiu na dziesięciu liderów małych i średnich firm twierdzi, że globalna niepewność zmusza ich firmy do wprowadzania innowacji i znajdowania nowych sposobów współpracy. Odpowiada za doskonalenie ich przedsiębiorczego sposobu myślenia i wprowadzanie innowacji na ich stanowiskach.

🔥 Empfohlen:  Jak zdobyć wyświetlenia w YouTube

Ta innowacja może przybierać różne formy, a dla jednej trzeciej liderów małych i średnich firm objawia się ona we wdrażaniu nowych technologii lub unowocześnianiu istniejących dla pracowników. Korzyści były natychmiastowe, ponieważ ponad dwóch na trzech pracowników twierdzi, że w obliczu ciągłych zmian polega na narzędziach cyfrowych, aby zapewnić sobie spokój ducha w pracy.

Firma Regeneron z branży opieki zdrowotnej wierzy, że cała technologia powinna służyć wspieraniu ludzi. Dokumentacja ma kluczowe znaczenie w branży farmaceutycznej i medycznej, dlatego firma Regeneron wdrożyła program Adobe Acrobat Sign, który skrócił czas przetwarzania oferty kontraktowej o 96%, z 2 godzin do 4,8 minuty, pozostawiając pracownikom więcej czasu na kreatywne rozwiązywanie problemów i współpracę.

Liderzy małych i średnich firm w dalszym ciągu podejmują wyzwanie i oczekują, że przyszłe inwestycje w narzędzia cyfrowe zwiększą produktywność (86%), zapanują nad niepewnością (75%), współpracę (81%), innowacje (84%) i retencję (72%) ).

Adobe przedstawia nowe narzędzia dla małych firm

Prawie 70% małych i średnich przedsiębiorstw polega obecnie na rozwiązaniach cyfrowych, aby móc osiągnąć więcej mniejszymi kosztami w obliczu niedoborów siły roboczej. Przetwarzanie dokumentu papierowego pochłania mnóstwo czasu, co z kolei przekłada się na pieniądze. W przypadku małych i średnich przedsiębiorstw o ​​ograniczonych zasobach koszt jest wysoki, zarówno w zakresie kapitału ludzkiego, jak i finansowego.

Aby przezwyciężyć te wąskie gardła w działalności małych firm, ogłosiliśmy nowe możliwości w usługach Creative Cloud, Document Cloud i Experience Cloud. Nowe funkcje obejmą aplikacje takie jak Adobe Acrobat, Adobe Commerce i Adobe Marketo Engage. Oznacza to mniej czasu poświęconego na podpisywanie umów i konwersję dokumentów do formularza internetowego.

Wprowadzamy także bezpłatne narzędzia internetowe, które pomogą małym firmom szybko podjąć działania. Obejmuje to znakowanie wodne, kadrowanie, redakcję, OCR, stemplowanie, certyfikowanie i numerowanie stron. Nowe funkcje udostępniają także szablony umów dla małych firm z nazwą firmy, logo i niestandardowym adresem URL w programie Adobe Acrobat Pro.

🔥 Empfohlen:  Najbardziej dochodowe uprawy dla małych gospodarstw w 2023 r

Jeśli chodzi o łatwe udostępnianie dokumentów w dowolnym miejscu, firmy mogą teraz konwertować dowolny dokument do formularza internetowego. Umożliwia to umieszczenie tych dokumentów na stronie internetowej, a także udostępnienie łącza w celu gromadzenia danych i podpisów.

Jeśli masz wielu pracowników i klientów, Adobe oferuje również obsługę podpisów zbiorczych. Automatyzuje to wysyłanie pojedynczego dokumentu do wielu odbiorców w celu indywidualnego podpisania. Jeśli płatność jest częścią procesu, małym firmom oferujemy opcję przesłania płatności wraz z dokumentami. Wielokrotnie nagradzany teatr Atelier Theatre Actuel korzysta z programu Adobe Acrobat Sign, aby co miesiąc szybciej i bezpieczniej podpisywać umowy z prawie 400 pracownikami, co potwierdza skuteczność tej oferty.

Wykorzystanie technologii do zarządzania niepewnością

Chociaż niepewność jest częścią prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców dowolnej wielkości, małe przedsiębiorstwa mogą mieć na nią większy wpływ niż większe przedsiębiorstwa. Dobra wiadomość jest taka, że ​​technologia cyfrowa oferuje dziś szeroką gamę narzędzi usprawniających komunikację, przetwarzanie dokumentów, finanse, HR i praktycznie każdy inny aspekt działalności biznesowej.

Dla liderów małych firm kluczem jest wykorzystanie tych narzędzi cyfrowych, przyjęcie ich i wprowadzenie nowych poziomów wydajności, aby zarządzać niepewnością świata, w którym działają.

Autor: Claire Darley, wiceprezes Adobe ds. sprzedaży mediów cyfrowych i ogólnoświatowej obsługi klienta


Table of Contents