Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Recenzja aplikacji Earnin: najlepsza zaliczka gotówkowa i alternatywy pożyczki do wypłaty w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Recenzja aplikacji Earnin: najlepsza zaliczka gotówkowa i alternatywy pożyczki do wypłaty w 2023 r

Każdy ma złe dni. Opony się psują; Twój samochód nie działa lub poślizgniesz się i upadniesz na podjeździe. Czasami potrzebujesz tylko trochę dodatkowych pieniędzy i nie masz czasu na czekanie.

Właśnie tam pojawiają się aplikacje do wypłaty pożyczki i pożyczki gotówkowe. Aplikacja Earnin zapewnia wcześniejszy dostęp do wypłaty. Aplikacje takie jak Chime dają Ci pieniądze do 2 dni wcześniej, podczas gdy pożyczki do wypłaty oferują duże kwoty w zamian za wysokie oprocentowanie.

Ta recenzja aplikacji Earnin obejmuje sposób jej działania, jej zalety i wady, czy jest legalna i dlaczego Earnin jest jedną z najlepszych aplikacji do zaliczek gotówkowych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Earnin i korzyściach, jakie zapewnia w porównaniu z konkurencją.

Co to jest Zarabiaj?

Earnin jest dostępny w Google Play na Androida i Apple Store w Apple Store. Dzięki niemu możesz otrzymać zapłatę wcześniej z pracy, zamiast czekać swoje normalne dwa tygodnie. To było wcześniej znane jako Activehours.

W przypadku większości użytkowników aplikacji Earnin możesz wcześniej wypłacić 100 USD za wypłatę.

Jeśli jednak jesteś bardziej aktywny, często możesz wyciągnąć 500 $, chociaż nadal masz dzienny limit 100 $, który możesz wyciągnąć.

W przeciwieństwie do innych usług, które umożliwiają wcześniejsze uzyskanie pieniędzy, nie działa jak pożyczka. Zamiast tego współpracuje ze społecznością, aby wcześniej dać ci część wypłaty.

Jak działa Earnin?

Earnin działa, łącząc się z kontem bankowym i śledząc GPS, aby upewnić się, że jesteś w pracy, gdy prosisz o pieniądze.

Poproszą również o wprowadzenie grafiku lub przesłanie go online.

Tarcza Równowagi

Balance Shield pozwala chronić Twoje konto bankowe. Za każdym razem, gdy Twoje konto bankowe spadnie poniżej 100 USD, Balance Shield automatycznie wypłaci pieniądze z Twojej bieżącej wypłaty, aby zwiększyć kwotę do 100 USD.

Dzieje się tak za każdym razem, gdy masz mniej niż 100 USD na koncie, o ile nie osiągnąłeś maksymalnego limitu w okresie rozliczeniowym.

Napiwkuj się

Tip Yourself to funkcja, którą zapewnia Earnin, która pozwala zaoszczędzić pieniądze w słoikach napiwków lub słoikach napiwków. Możesz dać sobie napiwek do 50 $ dziennie i ustawić go z dowolnego powodu.

Na przykład, jeśli chcesz nagrodzić się za pójście na siłownię lub zaoszczędzić pieniądze w nagłych wypadkach, możesz w razie potrzeby przesłać pieniądze do tych słoików.

Możesz nawet skonfigurować go tak, aby automatycznie przenosił pieniądze z konta czekowego do słoików z napiwkami, jeśli chcesz zaoszczędzić określoną kwotę z każdej wypłaty.

Nie ma żadnych opłat związanych z Tip Jars i możesz wyciągnąć te pieniądze w dowolnym momencie.

Nie budują odsetek i nie są kontami oszczędnościowymi.

Zarabiaj Express

Earnin Express to funkcja, która pozwala na lepszą obsługę Cash Out, osiągnięcie wyższego maksimum na okres i płynne działanie.

Dzięki Express możesz zarobić do 80% swojej wypłaty wcześniej lub do 1000 $

Zamiast kierować swoją wypłatę przez bank, a następnie robić zrzuty ekranu w celu dostarczenia do Earnin, możesz po prostu przekierować swoją wypłatę bezpośrednio przez Earnin Express, aby uzyskać możliwie szybsze wypłaty i wyższy Max na okres.

🔥 Empfohlen:  Jak zatrzymać wiadomości-śmieci w Twojej firmie

Napiwki do wypłaty są nadal pobierane z wypłaty, zanim zostaną przekierowane na konto wirtualne Earnin Express.

Jeśli masz aktualną kartę debetową, wyśle ​​ona również pozostałe środki na konto czekowe powiązane z kartą za pomocą funkcji Lightning Speed.

Prędkość światła

Lightning Speed ​​to funkcja, dzięki której możesz otrzymać pieniądze na swoje konto w ciągu kilku minut zamiast dni.

Niezależnie od tego, czy jest to weekend, czy święto, nadal możesz otrzymać pieniądze w 30 minut lub krócej.

Weryfikacja informacji może zająć nawet jeden dzień, więc spróbuj skonfigurować Lightning Speed ​​wcześniej, a nie wtedy, gdy jest to potrzebne.

Nie wszystkie banki i karty obsługują tę funkcję, ale możesz uzyskać dostęp do ich strony pomocy i sprawdzić, czy Twoja karta może zostać zaakceptowana.

W przeciwieństwie do innych części Earnin, korzystanie z tej funkcji może wymagać uiszczenia opłaty.

Wzmocnienia

Jeśli potrzebujesz trochę dodatkowych pieniędzy w tym okresie rozliczeniowym, Boosts to sposób na zdobycie więcej niż 100 $.

Chociaż nigdy nie możesz przekroczyć 500 USD, jeśli Twój maksymalny okres rozliczeniowy jest niższy, możesz poprosić znajomych o wsparcie.

Członkowie społeczności mają dopalacze, które mogą dawać znajomym jako dowód, że na jednej osobie można polegać.

Pozostałą część okresu rozliczeniowego możesz wykorzystać doładowanie, gdy je zdobędziesz.

Zwiększenie to nadal twoje pieniądze, ale możesz dostać trochę więcej wcześniej.

Oznacza to, że jeśli go użyjesz, nadal będziesz mieć te pieniądze wyjęte przez Earnin na koniec okresu rozliczeniowego. To nie są darmowe pieniądze.

Ponadto, nawet jeśli masz przyjaciół, którzy chcą cię wzmocnić, czasami nadal nie kwalifikujesz się do otrzymania wzmocnienia.

 • Jeśli masz już maksymalny limit 500 USD
 • Jeśli podwyżka zabierze cię poza kwotę wypłaty
 • Jeśli nie masz żadnych wypłat
 • Nieudane obciążenie

Kalendarz finansowy

Kalendarz finansowy pozwala śledzić wszelkie rachunki i wydatki, z którymi możesz się spotkać.

Nie wypłaci ci pieniędzy, ale pozwala zaplanować i zaplanować, aby upewnić się, że jesteś gotowy do obsługi swoich wydatków.

Poleć znajomemu

Czasami Earnin zachęca swoich użytkowników do zapraszania innych do przyłączenia się do programu. Otrzymasz powiadomienie w aplikacji, e-mailem lub SMS-em.

Kiedy zaczną się te zachęty, możesz zarobić dodatkowe pieniądze na kontach napiwków lub bonus, w zależności od wydarzenia.

Jak zarejestrować się, aby zarabiać

 1. Pobierz aplikację tutaj (dostępna w sklepie Play lub Apple Store)
 2. Utwórz profil
 3. Wybierz przycisk „Rozpocznij”.
 4. Wpisz swój adres e-mail
 5. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na Twój adres e-mail
 6. Wpisz hasło
 7. Dodaj informacje o wypłacie
 8. Podaj wszystkie informacje związane z rodzajem wynagrodzenia i godzinami pracy
 9. Wybierz „Połącz swój bank”
 10. Wpisz nazwę swojego banku
 11. Zaloguj się do swojego banku za pomocą aplikacji Earnin
 12. Potwierdź swojego pracodawcę
 13. Zezwól Earninowi na dostęp do Twojej lokalizacji
 14. Ustal miejsce
 15. Potwierdź lokalizację pracy
 16. I gotowe!
🔥 Empfohlen:  27 najlepszych aplikacji na telefon do szybkiego zarabiania pieniędzy w 2023 r

Czy zarabianie jest legalne?

Earnin nie ma wielu recenzji na stronach takich jak Trust Pilot lub innych, które pomagają użytkownikom zweryfikować oszustwo.

Jednak pomimo tego braku recenzji jest to legalna firma, która ma na celu pomóc swoim użytkownikom.

Co kosztuje zarabianie i jak zarabia pieniądze?

W przeciwieństwie do innych firm, które pracują, aby dać ci wcześniejszą wypłatę, Earnin nie kosztuje żadnych pieniędzy.

Zapewniają większość swoich funkcji za darmo. To dlatego, że Earnin to pożyczka. Dostajesz pieniądze wcześniej i to wszystko.

Aby zarabiać pieniądze, pytają, czy chcesz dać napiwek. Napiwki są zawsze opcją i nie wpływają na Twoje usługi, więc nigdy nie musisz się martwić o utratę pieniędzy.

Jednakże, jeśli nie robisz dużych napiwków lub często nie wyciągasz pieniędzy, generalnie pozostajesz poniżej stawek wypłacanych przez innych pożyczkodawców, więc napiwek nadal nie boli.

Zalety aplikacji Earnin

 • Żadnych opłat, zwłaszcza tych ukrytych
 • Brak zainteresowania
 • Zdobądź pieniądze szybko i łatwo
 • Może chronić Cię przed debetem
 • Przyjazna obsługa klienta firmy Earnin

Wady aplikacji Earnin

 • Może to prowadzić do złych nawyków, jeśli staniesz się zależny
 • Musi być powiązany z kontem bankowym
 • Nie działa to w przypadku pracowników zdalnych, którzy obecnie stanowią dużą część pracowników
 • Potrzebuje Twojej lokalizacji

Czy zarabianie jest bezpieczne?

Aplikacja Earnin jest bezpieczna w użyciu. Ponieważ nie jesteś obciążony ukrytymi opłatami ani odsetkami, nie ma nic złego w korzystaniu z niego. Ma również 256-bitowe szyfrowanie, więc Twoje informacje są bezpieczne.

Ponadto, ponieważ nie możesz wyciągnąć dużo pieniędzy na raz, nawet w okresie rozliczeniowym, prawdopodobnie wpadniesz w dziurę, z której nie będziesz mógł się wydostać i użyjesz jej tylko w nagłych wypadkach.

Zarabiaj vs Pożyczki do wypłaty

Pożyczki do wypłaty mogą pozwolić ci wyciągnąć więcej pieniędzy niż robi to Earnin, co może być miłe w przypadku dużej sytuacji finansowej. Jednak naliczane są również niewiarygodnie duże odsetki.

Earnin jest bardziej inwazyjny niż chwilówki, ponieważ monitoruje Twoją lokalizację i potrzebuje dostępu do Twojego konta bankowego.

Jeśli jednak potrzebujesz trochę pieniędzy wcześniej (poniżej 500 USD) i nie chcesz płacić dużych opłat, Earnin jest ogólnie lepszą opcją.

Aplikacje takie jak Earnin

Dążenie

Aspiracja działa jak tradycyjne konto bankowe. Wspierają również środowisko, więc bankując z nimi, pomagasz planecie.

Możesz wybrać, czy płacisz za nie opłaty, a 10% wszystkich opłat trafia na cele charytatywne.

Aby uzyskać konkurencyjne oprocentowanie, musisz wydawać 1000 USD miesięcznie i mieć saldo poniżej 10 000 USD

Kurant

Kurant pozwala otrzymać wypłatę do 2 dni wcześniej. To może nie być dobre w sytuacjach awaryjnych, ale oferuje dodatkowe korzyści.

Obejmuje to kartę debetową Visa, której można użyć w dowolnym bankomacie, aby wypłacić pieniądze. Ponadto nie pobierają opłat ani nie proszą o napiwki i zamiast tego zarabiają na opłatach za karty debetowe.

Brygida

Brygida pozwala pożyczyć do 250 USD opłat. Korzystanie z niego kosztuje 10 USD miesięcznie, ale nie ma żadnych dodatkowych opłat. Pozwalają również na przedłużenie zwrotu pieniędzy, jeśli następna wypłata nie działa dla Ciebie.

🔥 Empfohlen:  13 aplikacji, takich jak Ibotta, aby uzyskać zwrot gotówki podczas zakupów w 2023 r

Nie ma żadnych opłat za przelew, a pieniądze możesz otrzymać w ciągu 20 sekund.

Dave’a

Dave kosztuje miesięczną subskrypcję w wysokości 1 USD. Jako dodatkową korzyść za wymaganą opłatę, Dave umożliwia zgłaszanie płatności czynszu do biur kredytowych, ponieważ współpracują one z LevelCredit.

Oznacza to, że możesz poprawić swój kredyt, jednocześnie korzystając z ich usług.

Zapewniają zaliczkę do 100 $ na dwa dni przed wypłatą i nie proszą o dodatkowe opłaty.

Umożliwiać

Empower pozwala otrzymać do 250 $ wcześnie w nagłych wypadkach. Przelew kosztuje 3 USD, aby wysłać go na konto bankowe, ale jest bezpłatny, jeśli korzystasz z ich konta czekowego.

Mogą również dać ci 10% zwrotu gotówki za niektóre zakupy i nie przeprowadzają kontroli kredytowej ani opłat za opóźnienia.

Często zadawane pytania dotyczące zarabiania recenzji

O co chodzi z Earninem?

Jeśli masz wiele zadań, jesteś pracownikiem zdalnym lub freelancerem, platforma nie będzie dla Ciebie działać. Ponieważ potrzebuje Twojej lokalizacji, aby śledzić, czy wykonałeś pracę, pracownicy etatowi, godzinowi lub na żądanie są jedynymi, którzy odnoszą korzyści.

Ile mogę pożyczyć na Earnin?

Chyba, że ​​skorzystasz z ich możliwości Funkcja zarabiania ekspresowego, możesz pożyczyć tylko od 50 do 500 USD. Maksymalny dzienny limit wynosi 100 USD.

Ile czasu zajmuje Earnin zweryfikowanie mojego konta?

Weryfikacja konta bankowego trwa zwykle około 24 godzin. Zwykle założenie konta w Earnin zajmuje około trzech dni.

Jakie banki obsługuje Earnin?

Earnin stara się codziennie udostępniać więcej kont bankowych, więc nie tworzą listy. Zamiast tego mówią, że jeśli przejdziesz do ich aplikacji, mają przewijane menu wszystkich banków, które akceptują. Mają listę banków, których obecnie nie akceptują na swojej stronie internetowej.

Wniosek

Jeśli nie pracujesz zdalnie i jesteś opłacany, na żądanie lub godzinowy, Earnin może być aplikacją, dzięki której możesz trochę wcześniej otrzymać wypłatę w nagłych wypadkach.

Zarabianie nie jest pożyczką do wypłaty, więc nie musisz martwić się wysokimi stopami procentowymi ani ukrytymi opłatami. Możesz pożyczyć do 500 USD na okres rozliczeniowy na wypadek nagłych wypadków.

Powiązany: