Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Recenzja MOBROG 2023: Czy MOBROG jest legalny, czy oszustwo?

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Recenzja MOBROG 2023: Czy MOBROG jest legalny, czy oszustwo?

MOBROG to platforma ankietowa założona w 1998 roku przez niemiecką firmę Splendid Research GMBH. Panel ankiety jest dostępny globalnie; każdy może zarejestrować się jako respondent ankiety.

Jako platforma płatnych ankiet jest popularną witryną do zarabiania pieniędzy, w której ludzie mogą wypełniać ankiety w aplikacji MOBROG i zarabiać.

Witryna z płatnymi ankietami ma wiele pozytywnych recenzji w Internecie Zaufany pilot i średnią oceną 4,5, przy czym wiele osób jest zadowolonych ze swojego doświadczenia na stronie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak działa MOBROG i czy jest to legalne.

Czy MOBROG jest legalny?

Tak, MOBROG to wiarygodna witryna z płatnymi ankietami, w której możesz się zarejestrować, wypełnić ankiety i otrzymać zapłatę.

Firma istnieje od prawie dwudziestu pięciu lat. W tym czasie stała się wiarygodną stroną internetową.

Kolejnym powodem, dla którego MOBROG jest legalny, jest liczba recenzji, które ma online. Ma ponad pięćdziesiąt tysięcy recenzji na Trustpilot, liczba, której nie osiągnęła żadna inna platforma płatnych ankiet.

Wiele recenzji pochodzi od zadowolonych użytkowników, którzy wypełnili ankiety i otrzymali płatności zgodnie z oczekiwaniami.

Jak działają ankiety MOBROG?

Wypełnianie ankiet MOBROG jest łatwe i przyjemne. Firma obiecuje udostępnić respondentom interesujące i angażujące ankiety, aby mogli czerpać przyjemność z wypełniania ankiet, jednocześnie zarabiając pieniądze.

MOBROG współpracuje z globalnymi markami, które potrzebują opinii lub opinii konsumentów na temat produktów i usług, które oferują lub planują zaoferować.

Firmy te są skłonne zapłacić niewielką kwotę za Twoją opinię, więc zwracają się do firmy takiej jak MOBROG, aby pomogła im wysłać ankiety do respondentów i poznać ich opinie.

Jak zarejestrować się w MOBROG

Krok 1: Zarejestruj się

Witryna MOBROG wykorzystuje Twoją lokalizację, aby przekierować Cię do właściwej witryny MOBROG. Jeśli jesteś w USA, zarejestruj się w amerykańskiej witrynie MOBROG. Kliknij przycisk rejestracji i wypełnij formularz rejestracyjny.

🔥 Empfohlen:  Jak zapobiegać oszustwom ACH

Krok 2: Potwierdź swoją rejestrację

Otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Kliknij link potwierdzający w wiadomości e-mail. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail, sprawdź folder ze spamem.

Krok 3: Wypełnij ankietę startową

Na pulpicie nawigacyjnym zobaczysz tylko jedną ankietę o nazwie Rozpocznij ankietę. Śmiało i uzupełnij to. Prosi o informacje o tobie, takie jak wiek, zawód i inne, które są wykorzystywane do utworzenia dla ciebie profilu.

Po zakończeniu na pulpicie nawigacyjnym znajdziesz nowe ankiety pasujące do danych Twojego profilu.

Krok 4: Wyszukaj nową ankietę

Jeśli żadne ankiety MOBROG nie są dostępne, możesz kliknąć przycisk „Wyszukaj nową ankietę”, który dopasuje Cię do ankiet na innych stronach internetowych. Nie martw się; nie musisz się ponownie rejestrować.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę ankiety, na której możesz rozpocząć ankietę. Po wypełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany na stronę MOBROG, a zarobiona kwota zostanie zaksięgowana na Twoim koncie.

Jak zarabiać na MOBROG?

Z MOBROG możesz zarabiać na trzy sposoby:

 1. Płatne ankiety: Wypełniaj ankiety i zarabiaj do 3 USD za ankietę.
 2. Polecenia: Zarabiaj 0,63 $ za każdego aktywnego członka, którego wprowadzisz na stronę.
 3. Konkursy: Weź udział w comiesięcznej loterii, aby wygrać 100 $. Wejście jest bezpłatne i wymaga jedynie wypełnienia ankiet w celu zdobycia biletów.

Jak zarabiać na MOBROG?

W miarę wypełniania ankiet Twoje saldo będzie rosło i w pewnym momencie będziesz musiał wypłacić swoje zarobki. Zanim wypłacisz pieniądze, pamiętaj, że MOBROG umożliwia płatność dopiero po osiągnięciu minimalnej wypłaty w wysokości 6,25 $.

Po przekroczeniu tego salda możesz przystąpić do wypłaty swoich zarobków za pomocą następujących kanałów:

 • PayPal
 • Skrill
 • Hiperwallet
 • Karta podarunkowa

Możesz również przekazać swoje zarobki na zasadzenie drzewa, korzystając z opcji Ecomatcher podczas wypłaty.

Plusy MOBROG

 • Łatwa rejestracja: Nie potrzebujesz specjalnych wymagań, aby zarejestrować się w MOBROG. Każdy może zarejestrować konto, uzupełnić swój profil i zacząć wypełniać ankiety.
 • Nieograniczone ankiety: Możesz wziąć tyle ankiet, ile chcesz, o ile są one dostępne. Jeśli masz dostępnych wiele ankiet, możesz wziąć je wszystkie bez ograniczeń.
 • Kredyty automatyczne: Po wypełnieniu ankiety pieniądze zostaną przelane na Twoje konto MOBROG.
 • Łatwe płatności: Po osiągnięciu progu wypłaty możesz wypłacić gotówkę na swoje konto PayPal/Skrill, a pieniądze zostaną przelane w ciągu 24 godzin.
🔥 Empfohlen:  Etykieta wręczania prezentów biznesowych i typowe błędy, których należy unikać

Wady MOBROG

 • Niskie zarobki: MOBROG płaci do 3 USD za ankietę, chociaż większość z nich mieści się w przedziale jednego dolara.
 • Długie ankiety: Wypełnienie niektórych ankiet może zająć do dziesięciu minut, ale wypłata może wynieść zaledwie 80 centów amerykańskich.
 • Dostępność ankiet: Nie zawsze znajdziesz ankiety na pulpicie nawigacyjnym, więc nie możesz regularnie zarabiać.
 • Nieudane ankiety: Jeśli wypełniasz ankiety zewnętrzne, mogą one zakończyć się niepowodzeniem lub po ich zakończeniu możesz nie wrócić na stronę MOBROG z powodu niedziałającego łącza.
 • Dostępność: MOBROG jest niedostępny w niektórych krajach, chociaż jest dostępny w USA.

Witryny takie jak MOBROG

Wiele witryn, takich jak MOBROG, może pomóc Ci zarobić więcej gotówki w wolnym czasie. Zawierają:

Ankieta ćpuna

Survey Junkie to platforma analizy rynku, która zaprasza ludzi do udziału w kształtowaniu nowych produktów i usług za pomocą ankiet. Po zarejestrowaniu się możesz wypełniać ankiety, aby zdobywać punkty, które możesz wymienić na karty podarunkowe lub PayPal.

Markowe ankiety

Branded Surveys to jedna z wiodących na świecie społeczności zajmujących się badaniem rynku. Z ponad 25 000 recenzji Trustpilot, jest to wiarygodna i legalna strona z płatnymi ankietami.

Zdobywasz punkty za każdą wypełnioną ankietę i możesz wymienić je na gotówkę, karty podarunkowe lub darowiznę na rzecz swojej ulubionej organizacji charytatywnej.

Punkty Życia

LifePoints to globalna społeczność ponad pięciu milionów członków uczestniczących w ankietach i sondażach za gotówkę. Witryna oferuje płatne ankiety, które można wypełnić, aby zdobyć punkty, które można wymienić na gotówkę PayPal lub karty upominkowe.

LifePoints oferuje 10 darmowych punktów jako bonus za rejestrację.

Pasek opinii

OpinionBar to strona z płatnymi ankietami, której właścicielem jest MetrixLab BV, firma z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, założona w 1999 roku. Jej klientami są IKEA, CNN, Google, Canon i Unilever.

🔥 Empfohlen:  Co to jest niestandardowa strona 404 i dlaczego jej potrzebujesz?

Rejestracja, wypełnianie ankiet i otrzymywanie płatności za pośrednictwem systemu PayPal lub kart upominkowych jest bezpłatne.

Szybkie nagrody

QuickRewards pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet, graniu w gry, oglądaniu filmów, kompletowaniu ofert i robieniu zakupów online.

Jedną z wielkich zalet tej witryny jest to, że nie narzuca ona żadnego minimalnego salda, aby zażądać płatności, więc możesz zacząć wypłacać pieniądze, gdy tylko zaczniesz zarabiać.

nagrodaRebel

Witryna PrizeRebel istnieje od 2007 roku i oferuje gotówkę PayPal za wypełnienie ankiet. Oprócz gotówki PayPal możesz wymienić ponad sto nagród, w tym karty upominkowe Amazon i Walmart.

Rejestracja jest bezpłatna i łatwa. Gdy zaczniesz wypełniać ankiety, możesz wypłacić swoje zarobki do PayPal i natychmiast otrzymać zapłatę.

Wniosek

MOBROG to legalna strona do zarabiania pieniędzy poprzez wypełnianie płatnych ankiet. To nic nie kosztuje, więc każdy może się zarejestrować i zacząć zarabiać.

Jeśli masz wolny czas lub lubisz robić ciekawe ankiety, powinieneś wypróbować MOBROG. To lepsza rozrywka niż media społecznościowe czy gry, ponieważ MOBROG płaci Ci za zabawę!

Powiązany: