Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Ulepsz swoją grę marketingową w 2023 r., korzystając z tych porad ekspertów

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Ulepsz swoją grę marketingową w 2023 r., korzystając z tych porad ekspertów

Początek nowego roku to idealny czas, aby przyjrzeć się bieżącej strategii marketingowej i stworzyć cele na przyszłość. Wymaga to zarówno spojrzenia wstecz na wyniki poprzednich kampanii, jak i wyczekiwania na nowe trendy w branży. Uzyskaj wskazówki, jak ulepszyć swoją grę marketingową w 2023 r., w tym podsumowaniu od członków społeczności małych firm internetowych.

Rozważ swoje najważniejsze wnioski marketingowe z 2022 r

Przed rozpoczęciem nowego roku często pomocne jest spojrzenie wstecz na poprzednie 12 miesięcy i określenie, co się udało, a co nie. W tym poście dotyczącym MarTech Ryan Phelan omawia kilka najważniejszych wniosków dla marketerów w 2022 r.

Przyjrzyj się niektórym najpopularniejszym zasobom z 2022 r

Korzystne może być również zapoznanie się z najważniejszymi zasobami i artykułami, które pomogły właścicielom firm w ciągu ostatniego roku. Zapoznaj się z tym pomocnym podsumowaniem autorstwa Kim Moutsos z Content Marketing Institute.

Zoptymalizuj swoją strategię marketingu cyfrowego

Twoja strategia marketingu cyfrowego prawdopodobnie przyniosła kilka zwycięstw w 2022 r. Ale prawdopodobnie były też obszary, które można by ulepszyć. Jeśli chcesz ulepszyć swoją grę w nowym roku, przeczytaj ten post Pixel Productions autorstwa Jamesa Danielsa, aby uzyskać wskazówki.

Ulepsz swój marketing treści dzięki tym najlepszym narzędziom

Odpowiednie narzędzia mogą pomóc Ci przenieść Twój content marketing na wyższy poziom. Istnieje mnóstwo opcji do wyboru. Uzyskanie specjalistycznej wiedzy na temat tego, które z nich są najlepsze, może więc pomóc. Pełną listę znajdziesz w poście 99signals autorstwa Sandeepa Mallyi.

Znajdź najlepszy format wideo na Facebooku

Wideo to popularny format postów na Facebooku. Ale istnieje wiele różnych typów, które należy wziąć pod uwagę. W tym poście Inspiruj się do rozwoju Lisa Sicard omawia najlepsze opcje dla użytkowników biznesowych. Członkowie BizSugar komentowali tutaj dalej.

🔥 Empfohlen:  Oferty Amazon Prime Day na inteligentne zegarki

Śledź te prognozy mediów społecznościowych na rok 2023

Jeśli chcesz, aby Twoje działania marketingowe w nowym roku były bardziej skuteczne, ważne jest, aby dostosować się do aktualnych trendów. Wyprzedzanie i zrozumienie oczekiwań użytkowników może być szczególnie przydatne w przypadku mediów społecznościowych. Zapoznaj się z kilkoma prognozami w poście Andrew Hutchinsona w mediach społecznościowych Today.

Zoptymalizuj swoją starą zawartość

Nie zawsze musisz tworzyć zupełnie nową treść, aby poprawić SEO swojej witryny. Starsze posty mogą również pomóc Ci w osiągnięciu przyszłych celów. Mogą jednak wymagać pewnych poprawek. Więcej informacji znajdziesz w poście w Search Engine Journal autorstwa Ryana Jonesa.

Użyj narzędzi do blogowania AI, aby rozwinąć swój biznes

Sztuczna inteligencja, czyli AI, wpływa na wiele funkcji biznesowych – w tym na blogowanie. Jeśli chcesz, aby Twój blog był bardziej efektywny w 2023 roku, narzędzia AI mogą być dla Ciebie odpowiednie. Przeczytaj więcej na ich temat w poście CyberNaira autorstwa Adeshokana Shamsudeena. Następnie odwiedź społeczność BizSugar, aby zobaczyć, co mówią jej członkowie.

Wprowadź na rynek innowacyjny nowy produkt

Strategie marketingowe są zwykle najskuteczniejsze, gdy są dostosowane do konkretnych ofert. Jeśli więc planujesz wprowadzić na rynek nowy produkt w 2023 r., prawdopodobnie będziesz potrzebować nowej strategii jego promowania. Sprawdź ten post Noobpreneur autorstwa Mike’a Szczęsnego, aby uzyskać wskazówki.

Ulepsz swoją strategię na Instagramie dzięki tym organicznym strategiom

Instagram oferuje kilka płatnych opcji zwiększających widoczność i zaangażowanie. Jednak nie wszystkie firmy mają wystarczające zasoby, aby z nich skorzystać. Na szczęście istnieją również skuteczne opcje organiczne, w tym te z postu na talerzu złota autorstwa Adeyemi Adisy. Po przeczytaniu przejdź do BizSugar, aby przeczytać komentarze społeczności.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].

🔥 Empfohlen:  Promuj swoją firmę podczas tych świąt narodowych w lutym 2023 r