Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Uzyskaj wiedzę ekspercką na temat wyszukiwarki Google, analityki i funkcji reklamowych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Uzyskaj wiedzę ekspercką na temat wyszukiwarki Google, analityki i funkcji reklamowych

Jeśli chcesz ulepszyć swój marketing cyfrowy, musisz najpierw zrozumieć podstawowe narzędzia, na których polega wiele firm. Platformy wyszukiwania, analityczne i reklamowe Google należą do najpopularniejszych w tej dziedzinie. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tych opcji oraz od członków społeczności małych firm internetowych.

Dowiedz się więcej o krajobrazie wyszukiwarki Google

Wyszukiwarka Google to jedno z najważniejszych narzędzi online dla każdej firmy. Jeśli chcesz je jak najlepiej wykorzystać, musisz zrozumieć panujące trendy. Ten post Startup Bonsai autorstwa Nicoli Bleu zawiera statystyki związane z wyszukiwarką Google. Członkowie BizSugar podzielili się swoimi przemyśleniami w poście.

Uzyskaj większą sprzedaż e-commerce dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania UX

Doświadczenie użytkownika Twojej witryny może znacząco wpłynąć na sprzedaż w handlu elektronicznym. Chociaż każda witryna jest inna, istnieje kilka najlepszych praktyk, które zwykle robią różnicę. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj post dotyczący Inwentarza Umysłu autorstwa Manoja Rajputa.

Naucz się podstaw Google Analytics

Zanim ulepszysz swoją witrynę internetową i marketing cyfrowy, warto dokładnie zrozumieć, co się sprawdza, a co nie w Twojej obecnej strategii. Google Analytics może dostarczyć Ci te szczegóły. Więcej informacji na temat platformy można znaleźć w poście Jasmeet Singh na blogu Blogging Unplugged.

Rozważ te wtyczki WordPress do celów analitycznych

Jednak Google Analytics nie jest jedyną opcją pomiaru aktywności w witrynie. W rzeczywistości istnieje wiele narzędzi dostępnych bezpośrednio na WordPress. Ben Sibley udostępnia listę w tym poście w Independent Analytics. Po przeczytaniu udaj się do społeczności BizSugar, aby zobaczyć, co mówią jej członkowie.

Popraw wyniki swoich reklam cyfrowych

Jeśli zamierzasz inwestować w reklamę online, zależy Ci na przyzwoitym ROI. Nawet jeśli uzyskasz pewne wyniki, prawdopodobnie jest miejsce na poprawę. Uzyskaj wskazówki w tym poście Small Biz Viewpoints autorstwa Harry’ego i Sally Vaishnavów.

🔥 Empfohlen:  Eksperci biznesowi dzielą się wskazówkami, jak przezwyciężyć złe doświadczenia użytkownika

Przyzwyczaj się do typów dopasowania reklam Google

Firma Google niedawno zaktualizowała typy dopasowania reklam, co zdenerwowało niektórych sprzedawców internetowych. Wygląda jednak na to, że zmiany te zostaną. Zapoznaj się z przewodnikiem na temat korzystania z tych zaktualizowanych typów w tym poście Search Engine Land autorstwa Nicole Farley.

Znajdź najlepsze usługi wirtualnej asystentki dla swojej firmy

Wirtualni asystenci mogą pomóc w obsłudze Twojej witryny internetowej, skrzynki odbiorczej, profili w mediach społecznościowych i nie tylko. Zanim jednak będziesz mógł czerpać te korzyści, musisz wybrać usługodawcę. Pełną listę znajdziesz w poście Pixel Productions autorstwa Andre Oentoro.

Stwórz skuteczny plan marketingowy dla swojej firmy

Bez względu na to, jaki rodzaj kanałów marketingowych wybierzesz dla swojej firmy, ważna jest efektywność. Wybór skutecznych strategii może zaoszczędzić czas zespołu bez poświęcania wyników. Więcej informacji znajdziesz w poście Crowdspring autorstwa Rizzy DC. Następnie udaj się do społeczności BizSugar, aby zobaczyć, co mówią jej członkowie.

Podczas wdrażania systemu filtrowania treści należy wziąć pod uwagę łatwość wdrożenia

Filtrowanie treści może pomóc użytkownikom szybko uzyskać dostęp do typów postów, które są dla nich najbardziej odpowiednie. Jednak nie wszystkie systemy filtrowania treści są łatwe do wdrożenia. Lisa Sicard szczegółowo analizuje tę koncepcję w tym poście Inspiracja do rozwoju.

Utwórz strategię dotyczącą treści wideo

Niezależnie od tego, czy publikujesz filmy na swojej stronie internetowej, czy na kontach w mediach społecznościowych, ten format może zapewnić mnóstwo wartości. Ale powinieneś mieć strategię związaną z treścią i jakością swoich filmów. Przeczytaj więcej o tworzeniu takiego konta w poście Michaela Stelznera w Social Media Examiner.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].

🔥 Empfohlen:  Google "Tietoja tästä kuvasta": uusia ominaisuuksia kuvan vahvistamisen parantamiseksi