Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Używanie tych 10 zwrotów w marketingu e-mailowym może uniemożliwić Ci sukces

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Używanie tych 10 zwrotów w marketingu e-mailowym może uniemożliwić Ci sukces

Marketerzy muszą zachować ostrożność podczas tworzenia e-maili, aby uniknąć uznania ich za spam. Zespoły marketingowe regularnie wysyłają masowe wiadomości e-mail do potencjalnych klientów, możliwości i klientów, starając się pokazać jak największej liczbie osób, dlaczego produkty ich firmy są tak ważne.

W tym miejscu przedstawimy dziesięć słów najczęściej wywołujących spam, których należy unikać w wiadomościach e-mail. Chcesz, aby każdy e-mail wysłany przez Twój zespół marketingowy się liczył i dawał Twojej firmie możliwie największą szansę na zwiększenie liczby konwersji.

Słowa wyzwalające spam, które należy zignorować

Marketing wielopoziomowy

Odnosi się to do praktyki, w której firmy zatrudniają sprzedawców, aby kręcili się po okolicy i próbowali sprzedać komuś produkt, a następnie prosili tę osobę o polecenie produktu innej osobie. Czasami jest to uzasadniona praktyka; w większości przypadków można to porównać do piramidy finansowej. Należy unikać wszelkich praktyk biznesowych związanych z piramidą finansową jak ognia. Nawet wpisanie w Google hasła „marketing wielopoziomowy” daje wątpliwe wyniki, dlatego ma sens, że każda wiadomość e-mail zawierająca to hasło zostanie oznaczona jako spam. Nie mylcie tego z marketingiem wielokanałowym, który w rzeczywistości jest rozwijającą się strategią i dobrze się sprawdza.

Zwiększyć sprzedaż

Jest to zarówno zaskakujące, jak i nie zaskakujące. Trudno sobie wyobrazić zespół marketingu B2B piszący e-mail do setek lub tysięcy potencjalnych klientów i nie używający tego sformułowania; jednak właśnie dlatego często jest on wywoływany jako spam. Tutaj kontekst ma znaczenie. To zdanie, które ostatecznie pojawi się w wiadomości e-mail, ale można temu zaradzić. Na przykład nie używaj tego wyrażenia w temacie. Unikaj prób wyglądania na spamera i zamiast tego wypróbuj te techniki, aby zwiększyć sprzedaż.

🔥 Empfohlen:  9 łatwych sposobów zarabiania na czytaniu e-maili (2023)

Ruch internetowy

Gdybyś zobaczył wiadomość e-mail zawierającą w temacie „Ruch sieciowy”, czy uznałbyś ją za wiarygodną, ​​jeśli nie wiesz, skąd pochodzi ta wiadomość? Zwiększenie ruchu w sieci dla firmy internetowej jest absolutnie niezbędne dla powodzenia tej firmy. Im większy ruch generuje Twoja witryna, tym większe prawdopodobieństwo, że zamienisz ten ruch na sprzedaż. Spamerzy i oszuści wykorzystują ten termin, ponieważ badają go wszystkie firmy internetowe.

Możliwości biznesowe w Internecie

Skracanie słów w wiadomości e-mail może wydawać się naprawdę wygodnym sposobem szybkiego pisania wiadomości e-mail z osobistym podejściem, ale nie jest to profesjonalne i należy tego unikać, nawet przy najlepszych intencjach. „Online Biz Opportunity” krzyczy spam do każdego, kto korzysta z Internetu od ponad dziesięciu lat. Żaden millenials ani pokolenie Z nigdy nie kliknie takiego e-maila. Wiemy lepiej. To wyrażenie można znaleźć w szkicowej reklamie Craigslist, a nie w masowej wiadomości e-mail dotyczącej legalnej kampanii marketingowej.

Podczas gdy spisz

To jedno z tych wyrażeń, które jest po prostu zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, wszyscy wiedzą, że jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, a mimo to wciąż jest stale używane. Kampanie marketingowe zazwyczaj wymagają więcej niż jednego dnia, łącznie z procesem sprzedaży, a następnie sfinalizowaniem zakupu, oczywiście w zależności od tego, co sprzedajesz. Ogólnie rzecz biorąc, nie chcesz przesadzać, więc spróbuj ograniczyć hiperbolę dla korzyści swojej firmy i zespołu marketingowego.

Darmowa konsultacja

Niewiele rzeczy w dzisiejszym świecie jest tak naprawdę darmowych, co od razu rzuca się w oczy niemal każdemu. Nawet jeśli konsultacja jest bezpłatna, zawsze jest jakiś haczyk, a jeśli jest, oznacza to, że Twój zespół marketingowy nie jest przejrzysty dla docelowych odbiorców. Jeśli naprawdę nie oferujesz potencjalnym nabywcom bezpłatnych konsultacji, nie reklamuj ich jako bezpłatnych. Aby uniknąć oznaczenia jako spam, w temacie wiadomości pozostaw „Bezpłatne konsultacje”.

🔥 Empfohlen:  Oszustwa Amazon, które powinieneś znać

Raz w zyciu

To kolejne zdanie, które po prostu nie jest prawdziwe – nigdy. Nie ma kampanii marketingowej ani produktu, który zapewni potencjalnemu klientowi doświadczenie „raz w życiu”. Ogólnie rzecz biorąc, należy unikać hiperboli, jeśli świadomie starasz się uniknąć oznaczania wiadomości e-mail jako spam.

Jak widać na …

Kto może szczerze spojrzeć na to zdanie i nie pomyśleć o okropnie napisanych i wyprodukowanych reklamach produktów, które ledwo działają? Nie jest to również najlepsza strategia dla Twojego zespołu marketingowego, ponieważ jeśli produkt, który próbują sprzedać, został już wyprodukowany, pokazuje to, że Twój produkt nie jest dokładnie lepszy od innych. Powiązanie Twoich produktów lub usług z terminem sugerującym, że są tanie lub zawodne.

Zadzwoń teraz

Na koniec, ale nie mniej ważne, jest „Zadzwoń teraz”, co jest dość niewinne, ale podobnie jak „Jak widać” jest często kojarzone z potencjalnie szkicowymi produktami i usługami. Dobrze jest wdrożyć w swojej strategii marketingowej treści, które umożliwiają podjęcie działań, ale to sformułowanie istnieje już zbyt długo, aby można je było kojarzyć z czymkolwiek innym niż chwytem marketingowym. Ponadto dzisiejsi klienci są bardziej zainteresowani korzystaniem z innych kanałów kontaktu z firmą — zwłaszcza jeśli kontaktuje się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej. Już samo to mogłoby zapalić czerwoną flagę.

Ostatnie słowo

Dla zespołów marketingowych ważne jest, aby ich e-maile nie były oznaczane jako spam ani nie zawierały zbyt wielu słów powodujących spam. Jeśli tak się stanie, zostaną albo całkowicie zignorowani, albo zgłoszeni, co nie świadczy o tym dobrze. Zespoły marketingowe powinny, jeśli to możliwe, unikać hiperboli i formułowania twierdzeń, które są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, ponieważ tak naprawdę nikogo nie oszukają.

🔥 Empfohlen:  Co to jest GoFundMe?

Spamerzy i oszuści używają tych słów, aby modlić się za tych, którymi łatwo manipulować. Żadna renomowana firma nigdy nie zrobiłaby nic, aby zachować przejrzystość wobec swoich klientów. Priorytetowo traktują doświadczenie klienta i chcą mieć pewność, że podróż kupującego będzie jak najbardziej przejrzysta. Im bardziej potencjalny nabywca czuje, że może zaufać firmie, tym większe prawdopodobieństwo, że do niej wróci. Pierwsze wrażenie ma znaczenie, dlatego najlepiej upewnić się, że nawet prosty e-mail nie zostanie zinterpretowany jako spam.Table of Contents