Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: BotoPlace specjalizuje się w jednej usłudze Med Spa

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: BotoPlace specjalizuje się w jednej usłudze Med Spa

W całych Stanach Zjednoczonych jest mnóstwo Med Spa. Większość z nich oferuje różnorodne usługi. Ale BotoPlace ma odwagę być inny.

Zamiast zajmować się wieloma dziedzinami, nowa firma skupia się na naprawdę dobrym zajęciu się jedną specjalizacją: botoksem. O tym, jak firma rozwija się dzięki swojej niszy, przeczytaj w tym tygodniu w „Small Business Spotlight”.

Co robi biznes

Oferuje stosowanie botoksu i produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej.

Według założycielki Carli Castro BotoPlace to pierwsza w USA medspa zawierająca wyłącznie botoks.

Nisza biznesowa

Oferuje wizyty i stawki ryczałtowe na zabiegi Botox.

Castro powiedział Small Business Trends: „Oferujemy również leczenie za zryczałtowaną opłatę zamiast pobierania opłaty za jednostkę – w tradycyjny sposób ładowanie wtryskiwacza, co często może prowadzić do droższej wizyty”.

Jak zaczął się biznes

W pogoni za marzeniem.

Castro wyjaśnia: „Przez ponad 20 lat budowałem karierę w obszarach marketingu i public relations. W obliczu pandemii i krachu gospodarczego poszłam za głosem serca i jako miłośniczka botoksu przyjechałam do USA, zmieniając trzon swojej działalności i postanowiłam postawić z moją partnerką Fabiolą Ledermann na branżę kosmetyczną tworząc Botoplace.”

Największe zwycięstwo

Budowa dedykowanej bazy klientów.

Castro dodaje: „Naszym największym zwycięstwem na początku naszej działalności (Botoplace istnieje zaledwie 4 miesiące) jest to, że klienci już nas znają i ufają nam w naszej pracy”.

Największe wyzwanie

Huragan Ian.

Castro mówi: „Musieliśmy zamknąć nasze drzwi na tydzień ze względu na tragedię, która dotknęła tak wiele rodzin. To delikatny moment, musieliśmy ponownie przemyśleć naszą komunikację w tym okresie.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Marketing i badania.

Castro dodaje: „Są one niezbędne, aby firma była aktualna i zgodna z potrzebami konsumentów”.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Dog Stop to punkt kompleksowej obsługi dla właścicieli zwierząt domowych

Zaskakujący fakt

Tak naprawdę oferują wyłącznie leczenie botoksem zatwierdzone przez FDA.

Castro wyjaśnia: „Niektórzy ludzie przychodzą do nas z prośbą o zastrzyki z botoksu w miejsca, które nie są zatwierdzone przez FDA, lub o wypełniacze – a my stosujemy wyłącznie botoks, czego nie ma wiele innych lekarstw”.

* * * * *