Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Crowd Surf wytrzymuje próbę czasu dzięki ścisłej współpracy z klientami-artystami

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Crowd Surf wytrzymuje próbę czasu dzięki ścisłej współpracy z klientami-artystami

Artyści i marki kreatywne często wymagają innego stylu marketingowego niż inne firmy. Wielu woli dostawcę usług marketingowych, który ściśle z nimi współpracuje na każdym etapie ich podróży.

Na szczęście właśnie to zapewnia Crowd Surf. I to jeden z powodów, dla których utrzymują się na rynku już od prawie dwóch dekad. Przeczytaj historię firmy poniżej w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Świadczy usługi dla artystów.

Współzałożycielka Cassie Petrey powiedziała Small Business Trends: „Zarządzamy artystami i świadczymy usługi marketingu cyfrowego artystom, markom i innym podmiotom”.

Nisza biznesowa

Wchodzenie w okopy z artystami.

Petrey mówi: „Nie tylko wysyłamy listę pomysłów i zrzucamy pracę na naszych klientów. Towarzyszymy im na każdym kroku, niosąc ze sobą ciężar pracy”.

Jak zaczął się biznes

Tworzenie własnych wymarzonych karier.

Petrey wyjaśnia: „Oboje mój partner biznesowy i ja naprawdę lubiliśmy pracować w wytwórni płytowej, ale mieliśmy pracę tymczasową, wykonując różne zadania w mediach społecznościowych. Naprawdę chcieliśmy rozwijać się w naszej karierze, ale w 2007 roku stanowisko „menedżer ds. mediów społecznościowych” tak naprawdę nie istniało. Wiedzieliśmy jednak, że to jest ta praca, której chcemy, więc założyliśmy firmę, która świadczyła tę usługę, ponieważ czuliśmy, że to dużo artystów potrzebowało tego wtedy i będzie potrzebować w przyszłości”.

Największe zwycięstwo

Kręcić się w pobliżu.

Petrey mówi: „Naszym największym zwycięstwem jest to, że 16 lat później nadal istniejemy. Widziałem, jak wiele firm pojawiało się i znikało. Jestem naprawdę dumny, że nadal tu jesteśmy, pracując z niesamowitymi artystami”.

Największe ryzyko

Kreatywność dzięki marketingowi.

Petrey dodaje: „W naszych kampaniach marketingowych podejmujemy duże ryzyko, ale jeśli chodzi o nasze środki do życia i wynagrodzenia naszych pracowników… nie staramy się robić niczego, co mogłoby to zagrozić”.

🔥 Empfohlen:  17 aplikacji, które płacą za granie w gry w 2023 roku

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Oszczędzanie na sytuacje awaryjne.

Petrey mówi: „Szczerze mówiąc, prawdopodobnie umieściłbym to na koncie oszczędnościowym. Potraktowałbym to jako środek zapewniający spokój ducha/fundusz awaryjny”.

Sekret sukcesu

Bycie prawdziwym partnerstwem.

Petrey wyjaśnia: „Mój partner biznesowy i ja od pierwszego dnia posiadaliśmy go w proporcji 50/50. Nigdy nie podnosiliśmy kapitału. Nigdy nie braliśmy kredytu – po prostu to robiliśmy. Mam wrażenie, że obecnie jest to coraz rzadsze.”

Ulubiony cytat

„Myślę, że Fearless się boi, ale mimo to skacze.” -Taylor Swift.

* * * * *