Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: CycleBar Winston-Salem tworzy wyjątkową niszę w branży fitness

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: CycleBar Winston-Salem tworzy wyjątkową niszę w branży fitness

Branża fitness może stanowić idealną okazję dla przedsiębiorców do budowania społeczności. W przypadku CycleBar Winston-Salem właścicielowi udało się nie tylko poprowadzić udany biznes, ale także stworzyć ruch. Przeczytaj tę potężną historię.

Co robi biznes

Oferuje wyjątkowe zajęcia rowerowe.

Właściciel Dixon Douglas powiedział Small Business Trends: „CycleBar to studio jazdy na rowerze stacjonarnym, które oferuje rytmiczną jazdę opartą na rytmach. Niektórzy nazywają to imprezą na rowerze, inni treningiem interwałowym – dla naszego zespołu jest to szansa na stworzenie platformy zmian.”

Nisza biznesowa

Tworzenie społeczności.

Douglas mówi: „Kiedy przebywasz w pokoju z ludźmi, którzy mają podobne historie, tworzy się szczególna więź. W miarę jak ta więź rośnie, tworzysz wokół siebie silniejszą społeczność. Dzięki tej więzi pojawia się wzmocnienie, siła mentalna i możliwość znalezienia szczęścia dzięki temu, kim jesteś jako osoba.

Jak zaczął się biznes

Po kilku poważnych zmianach życiowych.

Douglas wyjaśnia: „Około siedem lat temu dostałem drugą szansę na życie. Kiedy w końcu poprosiłam o pomoc, rozpoczęłam swoją podróż od pracy nad osobistymi problemami ze zdrowiem psychicznym. To właśnie w tym czasie rzuciłem pracę, aby dokonać zmian w naszym życiu. Naprawdę skupiłem się na tym, co mnie pasjonuje – rodzinie, społeczności i dobrym samopoczuciu zdrowotnym, i szybko zapoznałem się z CycleBar”.

Największe zwycięstwo

Budowanie świetnego zespołu.

Douglas dodaje: „Dzięki naszej misji odwdzięczania się społeczności i tworzenia silnych więzi z osobami w naszych czterech ścianach i poza nimi nikt nie robi tego lepiej niż nasz zespół. Od otwarcia pięć lat temu zebraliśmy i przekazaliśmy ponad 60 000 dolarów różnym organizacjom filantropijnym w Winston-Salem i okolicach”.

Lekcja wyciągnięta

Zaufaj swojemu zespołowi.

🔥 Empfohlen:  Sprzedaż kiosków w centrum handlowym w serwisie eBay

Douglas mówi: „Największą nauką lub ryzykiem jest to, że nie wzmocnisz swojego zespołu na tyle, aby był w stanie podejmować decyzje bez konieczności ponownego zgadywania. Na początku było to dla mnie trudne, ponieważ nie wiedziałem, jak odpuścić na tyle, aby umożliwić naszemu zespołowi rozwój zawodowy i czuć się komfortowo podczas podejmowania decyzji, które będą miały wpływ na biznes danego dnia, tygodnia lub miesiąca.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Kontynuować.

Douglas mówi: „Gdybym miał 100 tys. dolarów, chciałbym zacząć pracować nad następnymi – to nastawienie przedsiębiorcy!”

Najbardziej dumne osiągnięcie

Oddanie społeczności.

Douglas dodaje: „Zebraliśmy i przekazaliśmy ponad 60 000 dolarów różnym organizacjom filantropijnym w Winston-Salem i okolicach”.

* * * * *


Table of Contents