Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Iotasol wykorzystuje pasję przedsiębiorczości i pracę zespołową do tworzenia wartościowego oprogramowania

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Iotasol wykorzystuje pasję przedsiębiorczości i pracę zespołową do tworzenia wartościowego oprogramowania

Bez względu na rodzaj działalności, którą rozpoczynasz, ważne jest, aby podchodzić do tego z pasją. A przedsiębiorcy mogą osiągnąć jeszcze więcej, mając u swego boku zespół pełen pasji.

Czynniki te pomagają wyróżnić Iotasol w branży oprogramowania. Przeczytaj o podróży firmy w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Świadczy usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie.

Założyciel i dyrektor generalny Yashpal Singla powiedział Small Business Trends: „Specjalizujemy się w skalowalnym, a jednocześnie przyjaznym kosztowo tworzeniu stron internetowych, tworzeniu aplikacji mobilnych, rozwoju e-commerce, a także usługach automatyzacji procesów biznesowych. Zbudowaliśmy od podstaw szereg rozwiązań programowych dla takich dziedzin, jak opieka zdrowotna, transport, zarządzanie pralnią, sprzedaż hurtowa, finanse itp.”.

Nisza biznesowa

Praca jako partner dla klientów.

Singla mówi: „Zapewniamy pełną przejrzystość naszych działań i jesteśmy stabilnymi partnerami technicznymi dla naszych klientów. Cele biznesowe naszych klientów cenimy jako nasze własne.”

Jak zaczął się biznes

Aby realizować marzenia o przedsiębiorczości.

Singla wyjaśnia: „Zawsze chciałem założyć firmę. W czasie mojej pracy jako specjalista IT oceniałem różne pomysły biznesowe, nad którymi mógłbym zacząć pracować. W końcu zdecydowałem się skorzystać z tego, na czym znam się najlepiej i tak zaczął się biznes IT.”

Największe zwycięstwo

Budowanie niesamowitego zespołu.

Singla dodaje: „To nie są pracownicy, to przyjaciele i członkowie dalszej rodziny. Wzajemna miłość i szacunek, jaki wszyscy darzą siebie nawzajem, nie jest najłatwiejszy do znalezienia w kulturze korporacyjnej. Myślę, że to największy sukces nas jako organizacji.”

Lekcja wyciągnięta

Podejmij skalkulowane ryzyko.

Singla mówi: „Podejmujemy ryzyko, ale skalkulujemy je i podchodzimy do niego optymistycznie, biorąc pod uwagę istniejące plany również na wypadek najgorszych scenariuszy”.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Adaptacja mediów społecznościowych dostosowuje się do trendów marketingu cyfrowego od ponad 15 lat

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Dodawanie wartości dla klientów.

Singla dodaje: „Zainwestowałbym je w rozwój biznesu i próbowałbym inwestować w obszary, w których chcemy dywersyfikować nasze usługi”.

Ulubiony cytat

„Za każdym doskonałym wynikiem zawsze stoją WŁAŚCIWE PYTANIA.”

* * * * *

Obrazy: Iotasol