Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Lolovivi to marka biżuterii, która służy wyższemu celowi

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Lolovivi to marka biżuterii, która służy wyższemu celowi

Właściciele firm często rozpoczynają własne przedsięwzięcia, aby osiągnąć wyższy cel w życiu. Tak było w przypadku założycielki marki biżuterii Lolovivi. Dowiedz się o jej wyjątkowej podróży i znaczeniu marki w tym tygodniu w „Small Business Spotlight”.

Co robi biznes

Oferuje wyjątkową biżuterię.

Kuratorka i dyrektor generalna Nancy Street powiedziała Small Business Trends: „Nasza biżuteria jest swobodnie elegancka, ponadczasowo nowoczesna i celowo mniej płciowa. Biżuteria Lolovivi jest wykonywana ręcznie z 18-karatowego złota, 14-karatowego złota, srebra próby 925 oraz wysokiej jakości czarno-białych diamentów, czarno-białych szafirów i innych kamieni szlachetnych.

Nisza biznesowa

Oferuję biżuterię symbolizującą miłość.

Street mówi: „Jesteśmy znani z naszego charakterystycznego motywu, dwóch artystycznie przedstawionych, splecionych serc, które reprezentują miłość, jaką czujemy do ludzi w naszym życiu oraz naszą nadzieję na bardziej kochający i inkluzywny świat. Motyw jest wizualną reprezentacją naszego sloganu „United in Love”.

Jak zaczął się biznes

Aby spełnić wyższy cel.

Street wyjaśnia: „Po długiej karierze w usługach finansowych i doradztwie zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę chcę robić piękne rzeczy i czynić świat lepszym miejscem. Miałem szczęście poznać Rona Rosena, niezwykle utalentowanego artystę i projektanta biżuterii, i zdaliśmy sobie sprawę, że mamy tę samą estetykę mody i projektowania, a także światopogląd skupiający się na włączeniu i akceptacji. I tak narodził się Lolovivi.

„Mam też duże doświadczenie w tworzeniu różnych rzeczy – począwszy od usług finansowych, przez organiczne napoje sportowe, aż po aplikacje AR – to jest to, co uwielbiam robić. Lolovivi buduje się na znaczącą markę. Jesteśmy firmą na wczesnym etapie rozwoju, ale działamy i podejmujemy decyzje jak duża marka, jaką zamierzamy się stać”.

Największe zwycięstwo

Znalezienie odpowiedniej fabryki.

🔥 Empfohlen:  Ujednolicenie: potężne, kompleksowe rozwiązanie programowe od jednego dostawcy

Street dodaje: „Naszą największą wygraną było nawiązanie prawdziwej współpracy z fabryką produkującą naszą biżuterię. Wierzą tak mocno w to, co robimy, że stali się integralną częścią naszej działalności. To zmieniło zasady gry, jeśli chodzi o zapewnienie niesamowitego poziomu jakości naszych produktów, a także naszą zdolność do tworzenia nowych produktów dla naszych klienci. Działają również etycznie i dobrze traktują naszych rzemieślników, co jest dla nas istotne”.

Największe ryzyko

Przejście z innego biznesu.

Street mówi: „Ron i ja zaczęliśmy razem pracować nad inną linią produktów dosłownie tuż przed Covidem i było to naprawdę trudne. Po przetrwaniu pandemii (co samo w sobie było wyczynem) postanowiliśmy przejść na Lolovivi. To było bardzo przerażające, ale nasza pasja do estetyki i misja pomogły nam przetrwać. Przetrwaliśmy tylko dzięki temu, że zarówno Ron, jak i ja mamy nastawienie „spraw, aby wszystko działało bez względu na wszystko”, a także dlatego, że mamy mały, ale potężny zespół, który również był zdeterminowany, aby firma odniosła sukces!”

Lekcja wyciągnięta

Nie bój się wprowadzać zmian.

Street wyjaśnia: „Jedyną rzecz, którą zrobiłbym inaczej, to szybciej dokonać zmiany. Czasami bycie twardym i zdeterminowanym powoduje, że podejmujesz złe decyzje. Za długo tam siedzisz. Stary biznes opierał się na czyjejś koncepcji, nie osiągał celów, które sobie wyznaczyliśmy i powinniśmy byli wyjść wcześniej.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Znalezienie nowych strategii reklamowych.

Street dodaje: „Gdybyśmy mieli dodatkowe 100 tys. dolarów, przetestowalibyśmy bardziej agresywną reklamę naszych produktów i w różnych kanałach. Na początku najtrudniejszą rzeczą jest uzyskanie widoczności. Reklamy internetowe i media społecznościowe nie są już tak skuteczne jak dawniej, dlatego ciężko pracujemy nad znalezieniem innych, kreatywnych sposobów informowania konsumentów o Lolovivi”.

Śmieszny fakt

Rodzina i przyjaciele są częścią biznesu.

🔥 Empfohlen:  Opis stanowiska inżyniera danych: Szablony do rekrutacji w Twojej firmie

Street mówi: „Wiele modeli, które widzisz na naszej stronie, to nasi krewni lub bliscy przyjaciele. Uwielbiamy realność, jaką zapewnia to naszej stronie internetowej i naszym mediom społecznościowym, oraz to, że możemy pokazać, jak nasza biżuteria wygląda świetnie na każdym”.

Ulubiony cytat

„Miej odwagę podążać za głosem serca i intuicją.” – Steve’a Jobsa.

* * * * *