Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: MultiVision Digital udowadnia, że ​​można rozpocząć działalność gospodarczą bez doświadczenia

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: MultiVision Digital udowadnia, że ​​można rozpocząć działalność gospodarczą bez doświadczenia

Odpowiednie doświadczenie branżowe może być cennym atutem przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Ale nie jest to absolutna konieczność w każdym przypadku. Tak naprawdę MultiVision Digital udowadnia, że ​​czasami najważniejsze jest po prostu zacząć – nawet bez żadnego doświadczenia. Więcej informacji na temat historii tej firmy można znaleźć w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Świadczy usługi marketingu wideo dla małych firm.

Nisza biznesowa

Zapewnienie klientom możliwie najlepszej wartości.

Dyrektor ds. marketingu treści wideo Robert Weiss powiedział Small Business Trends: „W ciągu ostatnich 12 lat wyprodukowaliśmy ponad 1300 filmów. Doradzamy i pomagamy naszym klientom maksymalnie wykorzystać budżet na tworzenie filmów dla ich biznesu. Mamy też wielu stałych klientów, którzy uwielbiają pracować z naszym zespołem, ponieważ wszyscy jesteśmy upoważnieni do robienia tego, co musimy, aby obsłużyć klienta”.

Jak zaczął się biznes

Po prostu rób jeden krok na raz.

„Mieliśmy wizję, że wideo będzie kolejną wielką rzeczą w marketingu cyfrowym… a ponieważ nie mieliśmy żadnego portfolio wideo do sprzedania, po prostu zaczęliśmy wykonywać połączenia i pozyskiwać klientów jeden po drugim”.

Największe zwycięstwo

Zakładanie dużego konta.

„To musiało mieć miejsce mniej więcej na czwartym roku naszej działalności. Zawarliśmy ważną umowę z kancelarią prawniczą, do której dzwoniliśmy od początku naszej działalności. Ta transakcja była około 10 razy większa od transakcji, które zwykle zawieraliśmy w tamtych czasach, i naprawdę pomogła nam w przepływie środków pieniężnych i pozwoliła nam ponownie zainwestować w marketing”.

Największe ryzyko

Próbowanie nowych typów projektów wideo.

„Zawsze podejmujemy ryzyko, realizując nowe typy projektów. Na przykład pierwszy raz, gdy prowadziliśmy transmisję na żywo, był dość ryzykowny, ale mieliśmy plan i go zrealizowaliśmy”.

🔥 Empfohlen:  Kiedy upływa termin rozliczenia podatków za rok 2023? Wszystko co musisz wiedzieć

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Marketing, promocja, a może nowa strona internetowa.

Śmieszny fakt

Nie potrzebujesz doświadczenia, żeby rozpocząć działalność gospodarczą.

„Zacząłem działalność związaną z produkcją wideo, mając zerowe doświadczenie w produkcji wideo”.

* * * * *