Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Olivia Jenkins Consulting jest „kobietą-skrzydłem” dyrektora generalnego

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Olivia Jenkins Consulting jest „kobietą-skrzydłem” dyrektora generalnego

Kobiety zakładają firmy w rekordowym tempie. Wiele osób mogłoby odnieść korzyść z obecności zaufanej „skrzydłowej kobiety”, która pomogłaby im w marketingu, budowaniu marki, projektowaniu i nie tylko. Na szczęście właśnie to zapewnia Olivia Jenkins Consulting. Przeczytaj o firmie i historii założyciela w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Oferuje zorientowane na wyniki usługi doradztwa biznesowego i marketingowego.

Założycielka Olivia Jenkins powiedziała Small Business Trends: „Jesteśmy multidyscyplinarną firmą butikową oferującą doradztwo biznesowe, marketing strategiczny, pozycjonowanie marki, marketing e-mailowy, projektowanie i rozwój stron internetowych, projektowanie opakowań, projektowanie marki i nie tylko”.

Nisza biznesowa

Bycie kobietą-skrzydłem dyrektora generalnego.

Jenkins mówi: „Kobieta SKRZYDŁA CEO” to określenie ukute przez moją bazę klientów, ponieważ jestem znana z tego, że jestem stałym i zaufanym doradcą kobiet w biznesie. Umożliwiam kobietom-przedsiębiorcom z branży kosmetycznej, mody, stylu życia i zdrowia, aby stały się powszechnie znane. Mam ponad 13-letnie doświadczenie w marketingu e-commerce, współpracując z czołowymi światowymi markami ze świata zdrowia i urody, w tym Swisse Wellness, Kosmea i Vani-t. Moją sekretną „supermocą” w biznesie jest dogłębna wiedza na temat tego, jak najlepiej przekształcać marki. Do doradztwa i coachingu stosuję zorientowane na wyniki, całościowe podejście biznesowe, które maksymalizuje wzrost i zyski.

Jak zaczął się biznes

Aby zrealizować pasję na całe życie.

Jenkins wyjaśnia: „Biznes jest w moim DNA od małego dziecka. Kiedy miałem zaledwie 18 miesięcy, moja mama założyła odnoszącą sukcesy globalną markę produktów do pielęgnacji skóry, a już w młodym wieku pracowałem i uczyłem się podstaw biznesu.

„W 2019 roku podjąłem decyzję o rezygnacji z mojej wymarzonej pracy (pracy jako dyrektor generalny niektórych z najbardziej lubianych australijskich marek zajmujących się zdrowiem i urodą) i zdecydowałem się na skok wiary, aby założyć własną firmę i wcielić moją wizję w rzeczywistość — wykorzystanie mojego wykształcenia i doświadczenia, aby wzmocnić pozycję kobiet w branży zdrowia, urody i mody. Teraz mogę pomagać i wzmacniać ambitnych dyrektorów generalnych w budowaniu wiodących firm dzięki zwycięskiej strategii i intensywnemu wsparciu, które jest niezwykle satysfakcjonujące”.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: firma Cleanlots odnosi sukces dzięki najprostszemu na świecie modelowi biznesowemu

Największe zwycięstwo

Pomaganie firmom w trudnym czasie.

Jenkins dodaje: „W ciągu zaledwie trzech lat od założenia mojej firmy Olivia Jenkins Consulting pomogła ponad 100 klientom wygenerować w czasie pandemii ponad 45 milionów dolarów przychodów ze sprzedaży”.

Największe ryzyko

Rozpoczęcie działalności gospodarczej w czasie pandemii.

Jenkins mówi: „Obawiałem się, że nie będę mógł pozyskać klientów z powodu kryzysu gospodarczego. Ale mimo strachu i wątpliwości zdecydowałem się na skok. Następnie, po sześciu krótkich miesiącach prowadzenia firmy, zaszłam w ciążę z moim dzieckiem numer trzy, akurat w chwili, gdy w całym kraju doszło do zamknięcia placówek z powodu wirusa Covid-19. Urodziłam podczas Czarnego Piątku, który jest jednym z najbardziej pracowitych okresów dla firm, szczególnie w branży eCommerce.

„Dzięki zaangażowaniu, właściwej strategii, właściwemu planowaniu i przygotowaniu oraz czystej determinacji udało mi się nie tylko przetrwać, ale także prosperować w niezwykle wymagającym środowisku, gdy były przeciwności losu”.

Lekcja wyciągnięta

Chroń własne zdrowie.

Jenkins dodaje: „Po przepracowaniu tylu godzin w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej ucierpiało moje zdrowie. I chociaż bardzo chciałabym spędzać więcej czasu z moimi dziećmi w tych wczesnych latach, to dziedzictwo, które tworzę, będzie im służyć przez wiele lat. Jestem niesamowicie wdzięczny za wpływ, jaki moja praca wywarła na moich klientów i ich otoczenie”.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Zatrudnienie niesamowitego trenera.

Jenkins mówi: „Jestem zwolennikiem ciągłego doskonalenia. Widzę więc wartość, jaką coaching na wysokim poziomie przyniósłby mi zawodowo i osobiście”.

Ulubiony cytat

„Sekret Twojej przyszłości kryje się w Twojej codziennej rutynie.” – Nieznany.

* * * * *


Table of Contents