Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: ProFileSports.TV przenosi amatorskie sporty do Twojego telewizora

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: ProFileSports.TV przenosi amatorskie sporty do Twojego telewizora

W telewizji nie brakuje profesjonalnych wydarzeń sportowych. Jednak wielu młodych i amatorskich sportowców mogłoby odnieść korzyść, oglądając swoje wydarzenia w tym świetle. Dlatego ProFileSports.TV zaspokaja tę potrzebę dzięki kamerom AI i lokalnym sponsorom. Przeczytaj o firmie i jej wyjątkowej ofercie w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Rejestruje i udostępnia młodzieżowe i amatorskie wydarzenia sportowe.

Założycielka Diana Wilson powiedziała Small Business Trends: „Nagrywamy i transmitujemy na żywo wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe dla młodzieży, sportowców zajmujących się piłką klubową i dorosłych amatorów za pomocą kamer AI i natychmiast publikujemy je na naszym kanale sportowym i w aplikacji”.

Nisza biznesowa

Oferuje darmowe filmy.

Wilson mówi: „Podczas gdy wszyscy nasi konkurenci pobierają opłaty za oglądanie. Wierzymy, że bezpłatne filmy sportowe są oglądane częściej. Oglądaj więcej – Wygraj więcej. Więcej fanów oznacza więcej reklamodawców, więcej reklam oznacza więcej kamer, a więcej kamer oznacza więcej fanów”.

Jak zaczął się biznes

Podczas realizacji projektu dla poprzedniego pracodawcy.

Wilson rozpoczął projekt, pracując dla firmy medialnej w Tempe w Arizonie. Pracując nad projektem dla firmy prawniczej wspierającej zawodowych sportowców, przeprowadziła wiele badań na temat branży sportowej i stwierdziła, że ​​oferuje ona wiele możliwości.

Dodaje: „Postanowiliśmy stworzyć przydatne narzędzie, interaktywne portfolio, które zapewniłoby żywą dokumentację osiągnięć sportowca. plik profesjonalny (fesjonalny). Sporty ProFile. Część cyfrowej karty wyników, wideo i CV.

„Kiedy kancelaria prawnicza skierowała swoją działalność w innym kierunku, a gospodarka uległa pogorszeniu, nadal wierzyłem w tę koncepcję i zdecydowałem się kupić ten zasób graficzny oraz całą własność intelektualną od firmy medialnej, dla której pracowałem, i sam rozpocząć działalność. ”

Największe zwycięstwo

Znalezienie optymalnej technologii.

Wilson wyjaśnia: „Naszym największym sukcesem było znalezienie systemów kamer Pixellot AI, które pozwalają nam nagrywać i przesyłać strumieniowo gry w pomieszczeniach lub na zewnątrz, bez konieczności zatrudniania ekipy filmowej lub personelu. Wszystko jest zaplanowane i zautomatyzowane. Można przysiąc, że kamerą sterował kamerzysta. Film ma bardzo wysoką rozdzielczość i jest niezawodny.”

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych usług połączeń telefonicznych: Twoje rozwiązanie dla skutecznej sprzedaży

Największe ryzyko

Inwestycja w sprzęt dobrej jakości.

Wilson mówi: „Największe ryzyko wiązało się z zakupem i zainstalowaniem pierwszych sześciu kamer AI w obiektach sportowych, które trwały rok, dzięki czemu mogliśmy automatycznie i zdalnie nagrywać mecze. Gdybyśmy nie podjęli tego kroku, nie bylibyśmy w stanie skalować biznesu. Okazało się to najlepszą decyzją, ponieważ teraz możemy nagrywać mecze jednocześnie i niezawodnie za każdym razem w kilku różnych lokalizacjach, bez konieczności zatrudniania dużej ekipy czy ekipy filmowej.”

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Spłacanie różnych wydatków.

Wilson dodaje: „Spłaciłbym część kosztów początkowych odroczonych, gdy pandemia zamknęła nas na rok. Dodałbym więcej kamer do naszej sieci, a resztę wykorzystałbym do promowania naszych usług i poszerzania naszego terytorium”.

Porady biznesowe

Dotrzymaj swoich obietnic.

Wilson wyjaśnia: „Twoje słowo jest twoją gwarancją i najlepszą reklamą, której nie można kupić za pieniądze. Niezawodność jest tym, co buduje Twoją reputację. Chroń go swoim życiem.”

* * * * *