Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Purity Woods łączy zdrowie i urodę z certyfikowanymi składnikami organicznymi

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Purity Woods łączy zdrowie i urodę z certyfikowanymi składnikami organicznymi

Wiele produktów kosmetycznych twierdzi, że zawierają naturalne składniki. Jednak Purity Woods faktycznie potwierdza te twierdzenia, oferując produkty organiczne z certyfikatem USDA, stworzone z myślą o zdrowiu klientów. Przeczytaj o tym, co wyróżnia tę firmę, w tym tygodniu w „Small Business Spotlight”.

Co robi biznes

Oferuje rozwiązania do pielęgnacji skóry ze składnikami organicznymi.

Założyciel Brian Vaszily powiedział Small Business Trends: „Purity Woods to prawdziwa rzadkość, ponieważ zapewnia wysoce skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, które posiadają certyfikaty organiczne USDA. Zawierają one najsilniejsze organiczne substancje roślinne na naszej planecie, które zwalczają drobne linie, zmarszczki, luźną skórę, plamy starcze, nierówny koloryt skóry i nie tylko”.

Nisza biznesowa

Używanie naprawdę czystych składników.

Vaszily mówi: „Coraz więcej konsumentów odkrywa, jak szkodliwe jest karmienie swojego ciała poprzez skórę syntetycznymi składnikami, które są tak powszechne w większości kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała. Składniki syntetyczne powszechnie stosowane przez innych obejmują znane i potencjalne substancje rakotwórcze, substancje zaburzające funkcjonowanie układu hormonalnego, neurotoksyny i inne. Krótko mówiąc, w USA praktycznie NIE ma przepisów regulujących, jakie środki chemiczne firmy mogą dodawać do swoich kosmetyków”.

Dodaje: „Dlatego jesteśmy dumni z tego, że wytwarzamy WSZYSTKIE produkty do pielęgnacji skóry Purity Woods z certyfikatem USDA Organic, zapewniając jednocześnie najsilniejsze składniki roślinne natury dla najzdrowszej i najmłodszej skóry”.

Historia pochodzenia biznesu

Walka z kurzymi łapkami.

Vaszily wyjaśnia: „Purity Woods rozpoczęło działalność, ponieważ ja – weteran badań nad zdrowiem naturalnym, adwokat i przedsiębiorca z ponad 20-letnim stażem – oraz moja żona Iwona, kosmetolog, zauważyliśmy wokół oczu zmarszczki typu „kurze łapki”. Ponieważ przez dziesięciolecia poszukiwałam rozwiązań na bazie roślin, wiedziałam, że chcę znaleźć produkt do pielęgnacji skóry zawierający bardzo specyficzne składniki roślinne, które byłyby najskuteczniejsze w walce z tymi zmarszczkami. Wiedziałem również, że konieczne jest, aby produkt posiadał certyfikat USDA Organic, co oznacza, że ​​jest ściśle i niezależnie zweryfikowany jako wolny od toksyn. Ponieważ problem syntetycznych i toksycznych składników w większości kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała wyrządza ludziom znacznie więcej szkód, niż większość z nas zdaje sobie sprawę.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Hyperzod upraszcza operacje biznesowe w Internecie dzięki technologii

„Jednak po szeroko zakrojonych poszukiwaniach w firmach w całych Stanach Zjednoczonych, Iwona i ja nie znaleźliśmy ŻADNEGO takiego rozwiązania. Tak więc, współpracując z formulatorem za granicą w Kanadzie, opracowaliśmy nasz pierwszy produkt i byliśmy jego pierwszymi „klientami”. Byliśmy także pierwszymi jego zadowolonymi klientami, ponieważ szybciej, niż się spodziewaliśmy, wyeliminował pojawienie się kurzych łapek, jednocześnie pomagając naszej skórze w inny sposób. Bazując na tym niezwykłym sukcesie, zdałem sobie sprawę, że „niesprawiedliwością” byłoby nie zaoferować go światu. A w 2019 roku narodził się zarówno Purity Woods, jak i ten pierwszy produkt – certyfikowany przez USDA organiczny „krem przeciwstarzeniowy” (odpowiednia nazwa, jeśli w ogóle taka istniała!). Purity Woods jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się organicznymi produktami do pielęgnacji skóry, z uszczęśliwionymi klientami z jej certyfikowanych przez USDA organicznych produktów do pielęgnacji skóry w każdym zakątku Stanów Zjednoczonych i daleko poza nią.

Największe zwycięstwo

Tworzenie niesamowitego zespołu.

Vaszily dodaje: „Stworzyliśmy najbardziej utalentowany i pełen pasji zespół na świecie, który pragnie pomagać ludziom. Od zapewnienia, że ​​nasze produkty nie mają sobie równych pod względem skuteczności, po zapewnienie, że klienci są nie tylko „zadowoleni”, ale i zachwyceni obsługą klienta – mamy NAJLEPSZY ZESPÓŁ EVER. I za to jestem naprawdę wdzięczny!”

Największe ryzyko

Pozycjonowanie marki inaczej niż inne firmy kosmetyczne i pielęgnacyjne.

Vaszily mówi: „W skrócie, branża kosmetyczna i higieny osobistej to miejsce, w którym przemysł spożywczy znajdował się około 20 lat temu i później. W tamtych czasach znacznie mniej osób przejmowało się spożywaniem żywności zawierającej syntetyczne składniki. Niektórzy nawet nazywali tych, którzy alarmują o sztucznych składnikach żywności, „znachorami”.

„Dzisiaj znacznie większa liczba ludzi zdaje sobie sprawę, że syntetyczne substancje nie powinny znajdować się w naszym organizmie. I zwracają uwagę na to, co jedzą. JEDNAK… większość nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że produkty, które aplikujesz na skórę, to tak naprawdę kolejna forma pożywienia!”

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Row House oferuje opcje fitness, które sprawdzają się dla prawie każdego

Największe wyzwanie

Nadążanie za popytem.

Vaszily dodaje: „Odnotowaliśmy bardzo szybko rosnące zapotrzebowanie na nasze organiczne i wysoce skuteczne produkty do pielęgnacji skóry. Sytuacja stała się dość niepewna w szczytowym okresie Covida. Różne przesyłki były poważnie opóźnione. I byliśmy bardzo blisko tego, że na półkach nie zostało już nic do realizacji zamówień. Po wielu rozmowach telefonicznych, e-mailach i pocie czoła, ale udało nam się.

Imiennik firmy

Oda do naturalnych składników.

Vaszily wyjaśnia: „Nazwa Purity Woods jest inspirowana dwiema rzeczami. Po pierwsze, oferujemy wyłącznie organiczne rozwiązania do pielęgnacji skóry z certyfikatem USDA, co jest zgodne z naszą misją zapewniania najczystszych produktów na świecie. To część „Czystość”.

Po drugie, wiele najskuteczniejszych środków botanicznych przeciw zmarszczkom, plamom starczym, matowieniu, wiotkiej skórze i nie tylko, pochodzi z DRZEW. Oczywiście uwzględniamy je w naszych rozwiązaniach, zgodnie z naszą misją dostarczania najskuteczniejszych na świecie produktów do pielęgnacji skóry. To część „Lasu”!”

* * * * *