Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: SkyRun zapewnia unikalne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości wakacyjnych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: SkyRun zapewnia unikalne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości wakacyjnych

Wynajem wakacyjny staje się coraz bardziej popularny w społecznościach w całym kraju. Jednak nie zawsze jest to możliwe dla właścicieli nieruchomości. Na szczęście SkyRun Vacation Rentals oferuje rozwiązanie. Przeczytaj o firmie i jej usługach w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Oferuje franczyzę wynajmu wakacyjnego.

Dyrektor generalny Lukas Krause powiedział Small Business Trends: „SkyRun Vacation Rentals to szybko rozwijająca się franczyza zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami na wynajem wakacyjny w wielu lokalizacjach, posiadająca ponad 1100 obiektów w ponad 30 lokalizacjach w całym kraju”.

Nisza biznesowa

Zapewnienie zasobów marki krajowej wraz z osobistą obsługą lokalnych dostawców.

Krause mówi: „SkyRun to to, co najlepsze z obu światów, jeśli chodzi o zarządzanie wynajmem wakacyjnym. Ponieważ każda lokalizacja jest własnością lokalną i jest przez nią zarządzana, zapewniamy praktyczną obsługę lokalnego sklepu dla mam i popów w połączeniu z technologią i wyrafinowaniem krajowej marki. Wyposażeni w te narzędzia, łagodzimy stres i podnosimy poziom doświadczeń właścicieli domów i gości, dzięki czemu marzenia o wynajmie wakacyjnym stają się możliwe dla każdego”.

Jak zaczął się biznes

Aby wypełnić lukę na rynku wynajmu wakacyjnego.

Krause wyjaśnia: „SkyRun został założony w 2004 roku przez Barry’ego Coxa i Steve’a Falka. Jako drudzy właściciele domów w Keystone w Kolorado zarówno Barry, jak i Steve odkryli, że istniejące wówczas możliwości zarządzania wynajmem wakacyjnym pozostawiały wiele do życzenia. Barry miał doświadczenie w tworzeniu oprogramowania. Zajął się więc stworzeniem oprogramowania, które pomogłoby lepiej zaspokoić potrzeby jego nieruchomości.

„Z biegiem czasu zauważył, że inni właściciele nieruchomości, tacy jak on, mogą znacznie skorzystać na stworzonym przez niego oprogramowaniu, ponieważ wielu z nich borykało się z podobnymi nastrojami w sektorach zarządzania nieruchomościami, którym brakuje możliwości. Steve miał doświadczenie w biznesie i rozwoju rynku i był w stanie pomóc Barry’emu sprzedać jego rozwiązanie innym operatorom. Stąd narodziła się firma SkyRun Vacation Rentals, która od tego czasu rozwija się.”

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Humanity Communications Collective w wyjątkowy sposób wykorzystuje doradztwo w zakresie komunikacji

Największe zwycięstwo

Budowanie skutecznego zespołu.

Krause dodaje: „To talent, który dodaliśmy i rozwój zespołu SkyRun, był największym sukcesem, jakiego marka jeszcze nie widziała. Mamy konkretną wizję naszego rozwoju i tego, co chcemy osiągnąć rok po roku. Nie mielibyśmy jednak szans na realizację tej wizji, gdyby nie świadomość, że SkyRun nie ma jeszcze wielu kluczowych członków zespołu, którzy byliby kluczowi w osiągnięciu tego celu”.

Największe ryzyko

Franczyza.

Krause mówi: „Największym ryzykiem, jakie kiedykolwiek podjęło SkyRun, był wybór ścieżki franczyzowej. Dzieje się tak dlatego, że żaden z mężczyzn ani kobiet działających w systemie SkyRun Vacation Rentals nigdy nie podpisał jakiejkolwiek umowy franczyzowej. Zatem każdy z nich mógł podjąć decyzję o wycofaniu się ze swojego zaangażowania w firmę, co, delikatnie mówiąc, postawiłoby SkyRun w trudnej sytuacji finansowej”.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Nagradzanie franczyzobiorców i zespołu.

Krause mówi: „Biorąc pod uwagę etap rozwoju, na którym obecnie znajduje się SkyRun, to na naszych ludziach spoczywa największy ciężar ulepszania marki i pomagania nam dotrzeć tam, gdzie powinniśmy. To niezwykle satysfakcjonujący etap, na którym wszyscy członkowie zespołu zasłużyli na dodatkowe wynagrodzenie, jeśli będzie dostępne”.

Korzyści biznesowe

Pomaganie ludziom w realizacji ich marzeń o posiadaniu domów wakacyjnych.

Krause wyjaśnia: „SkyRun daje osobom, które zawsze marzyły o domu wakacyjnym, możliwość samodzielnej realizacji tego marzenia. Zazwyczaj presja finansowa związana z inwestowaniem w drugą nieruchomość jest zwykle zbyt duża dla przeciętnego człowieka. Jednak czerpanie korzyści z tej drugiej nieruchomości dzięki środkom finansowym, które umożliwia SkyRun, może pomóc rodzinom urzeczywistnić marzenia o posiadaniu domu. To właśnie zainspirowało nasz popularny slogan; sprawiamy, że marzenia stają się możliwe – nie tylko dla gości, ale także dla właścicieli domów, w których mieszkają.”

🔥 Empfohlen:  35 wiadomości z wyrazami uznania dla pracowników

* * * * *