Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Szkoła pływania Goldfish uczy pływać ponad milion dzieci

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Szkoła pływania Goldfish uczy pływać ponad milion dzieci

Szkoła pływania Goldfish pragnie mieć pewność, że wszystkie dzieci posiadają umiejętności pozwalające na bezpieczne przebywanie w wodzie. Są na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu, ponieważ właśnie nauczyli pływać swoje milionowe dziecko.

Firma prowadzi nawet system franczyzowy, aby przenieść swój model biznesowy do nowych lokalizacji. Przeczytaj o tej firmie i tej wyjątkowej możliwości w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.

Co robi biznes

Nauczanie dzieci bezpiecznego przebywania w wodzie.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Chris McCuiston powiedział Small Business Trends: „Szkoła pływania Goldfish zapewnia lekcje pływania i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa w wodzie dla niemowląt i dzieci w wieku od czterech miesięcy do 12 lat, ucząc dzieci, jak być bezpieczniejszym w wodzie i wokół niej. Każda szkoła oferuje lekcje i programy pływania wykorzystujące zastrzeżoną filozofię The Science of SwimPlay®, aby rozwijać umiejętności życiowe zarówno w wodzie, jak i poza nią, wykorzystując naukę opartą na zabawie w zabawnym i bezpiecznym środowisku. Główny priorytet każdej szkoły jest zawsze taki sam – edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa w wodzie, a jednocześnie uczenie ich, jak pływać i szanować wodę”.

Nisza biznesowa

Zapewnienie „złotego” doświadczenia.

McCuiston wyjaśnia: „Każda interakcja, jaką ktoś ma ze szkołą pływania Goldfish, od obejrzenia reklamy, po pierwsze wejście do szkoły lub aktywne uczestnictwo w lekcjach, będzie cieszyć się „złotym” doświadczeniem, nad stworzeniem którego tak ciężko pracował nasz zespół. Zachęcające jasne kolory, ciepłe, czyste i płytkie baseny oraz tropikalny wystrój łączą się w każdym miejscu, aby zapewnić takie same wrażenia wszystkim naszym gościom. Dzięki naszemu zaangażowaniu zapewniamy efekt wow! obsługa klienta, zarówno przez telefon, jak i osobiście, zawsze stawiamy osobę na pierwszym miejscu i okazujemy prawdziwą troskę o gości i ich rodziny.

🔥 Empfohlen:  Eksperci z małych firm dzielą się wskazówkami dotyczącymi podejmowania trudnych decyzji

Jak zaczął się biznes

Ze względu na doświadczenie z dzieciństwa.

McCuiston mówi: „Pomysł zaczął się od mojej żony Jenny McCuiston. Dorastając, Jenny pływała z przyjaciółką, która prowadziła rodzinną szkołę pływania w Kalifornii. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako trener. Przypomniała jej się firma, którą prowadziła rodzina jej przyjaciółki, i chciała założyć coś podobnego tutaj, w Michigan. Spędziliśmy dwa lata na pisaniu biznesplanu, który ostatecznie przerodził się w założenie szkoły pływania Goldfish.”

Największe zwycięstwo

Osiągnięcie 100 lokalizacji franczyzowych w 2020 roku.

McCuiston dodaje: „To był ogromny kamień milowy, ponieważ tylko 16 procent franczyz rozrosło się do ponad 100 lokalizacji. Pracujemy nad dalszym rozwojem i jesteśmy na dobrej drodze, aby stać się jedną z 4 procent franczyz, które mają ponad 500 lokalizacji.

Największe ryzyko

Rozpoczęcie pracy z pomocą rodziny.

McCuiston mówi: „Największym ryzykiem, jakie podjęliśmy, było wykorzystanie dwóch nieruchomości komercyjnych będących własnością naszej rodziny w celu otwarcia naszej pierwszej szkoły w Birmingham w stanie Michigan w 2006 roku. Gdyby to ryzyko zawiodło, stracilibyśmy te nieruchomości. A nasi rodzice mogli nie móc przejść na emeryturę tak komfortowo, jak planowali. Na szczęście wykorzystanie tych właściwości i nasza ciężka praca opłaciły się!”

Największe wyzwanie

Nawigacja po pandemii.

McCuiston dodaje: „Musieliśmy zamknąć wszystkie nasze szkoły, co było doświadczeniem wielu osób w tamtym czasie. Udało nam się utrzymać działalność dzięki programowi ochrony wypłat i pożyczkom na wypadek szkód gospodarczych spowodowanych przez Covid-19, które dzięki rządowi udostępniliśmy wszystkim naszym firmom”.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Finansowanie lekcji pływania dla rodzin ubogich.

McCuiston mówi: „Latem 2022 roku prowadziliśmy program, w ramach którego pomogliśmy opłacić lekcje pływania, żywność, odzież i inne artykuły pierwszej potrzeby dla potrzebujących dzieci i rodzin. Wziąłbym te pieniądze i ufundowałbym dla tych rodzin tyle bezpłatnych lekcji pływania, ile tylko mogliśmy”.

🔥 Empfohlen:  12 kalendarzy do druku

Wpływ na biznes

Pomóż ponad milionowi dzieci.

McCuiston dodaje: „Niedawno przekroczyliśmy kamień milowy, ponieważ od pierwszego otwarcia 16 lat temu nauczyliśmy pływać ponad 1 000 000 dzieci!”

Ulubiony cytat

„Hojni sami będą błogosławieni, bo dzielą się swoim jedzeniem z biednymi”. – Przysłów 22:9.

* * * * *