Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W centrum uwagi: Weteran sił powietrznych i mama zakładają markę Clean Beauty Cashmere Moon

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W centrum uwagi: Weteran sił powietrznych i mama zakładają markę Clean Beauty Cashmere Moon

Kiedy weteranka Sił Powietrznych Tisha Ayers była w ciąży, szukała rozwiązania do pielęgnacji skóry zawierającego czyste składniki. Niezadowolona z opcji, stworzyła własną. I narodził się Cashmere Moon. Przeczytaj o historii tej wyjątkowej założycielki i o tym, co wyróżnia jej firmę, w tym tygodniu w „Small Business Spotlight”.

Co robi biznes

Oferuje czyste produkty do pielęgnacji ciała.

W ofercie firmy znajdują się obecnie kremy i olejki do ciała wykonane z wysokiej jakości, wegańskich składników.

Nisza biznesowa

Używanie czystych, ekologicznych, wegańskich i czystych składników.

Jak zaczął się biznes

Aby rozwiązać konkretny problem.

Kiedy Ayers była w ciąży, ona i jej mąż poszukiwali rozwiązań dla suchej skóry, które zawierałyby czyste i bezpieczne składniki. Ponieważ na rynku nie było odpowiednich produktów, postanowili stworzyć własne. Udoskonalili formułę, podzielili się nią z przyjaciółmi i rodziną, a następnie postanowili otworzyć firmę.

Największe zwycięstwo

Współpraca z 13L i JC Penney.

Ayers powiedział Small Business Trends: „Po miesiącach kontaktowania się z właścicielami firm udało nam się nawiązać kontakt z firmą 13L i zaoferować im nasze produkty. Postanowili zaryzykować w naszym biznesie. I to jest dla nas całym światem! Jesteśmy w stanie poszerzyć nasz zasięg i udostępnić nasze produkty większej liczbie osób w całym kraju. Będziemy obecni w 600 sklepach JCPenney w całym kraju!”

Największe ryzyko

Podejmowanie tego dużego partnerstwa już na początku.

Ayers wyjaśnia: „Musieliśmy zdobyć surowce i wysłać im ponad 10 000 produktów! To było dużo dla naszej małej firmy i początkowo nie mieliśmy na to środków. W końcu udało nam się zdobyć dofinansowanie. Ale nasi wierzyciele potrzebowali pieniędzy, zanim mogliśmy otrzymać zapłatę. Musieliśmy wymyślić, jak utrzymać codzienne wydatki, ale zostawaliśmy w tyle.

„Musieliśmy zwolnić część naszych pracowników, między innymi dlatego, że nie mogliśmy zapłacić. A kolejnego kredytu nie udało nam się dostać, bo wcześniej wyczerpaliśmy te wysiłki. Udało nam się utrzymać na rynku, ponieważ właściciele zainwestowali w firmę więcej pieniędzy. Kiedy w końcu otrzymaliśmy zapłatę, mogliśmy wyciągnąć wnioski z tych błędów i iść dalej”.

🔥 Empfohlen:  85 niesamowitych pomysłów na biznes spożywczy, które możesz rozpocząć w 2023 r

Lekcja wyciągnięta

Zapłać za profesjonalną pomoc, zamiast próbować wszystkiego samodzielnie.

W szczególności Ayers twierdzi, że borykała się z takimi zadaniami, jak etykietowanie i księgowość.

Dodaje: „Ostatecznie zapłaciliśmy dwa razy więcej za naprawę błędów”.

Jak wydaliby dodatkowe 100 000 dolarów

Wykonywanie kilku ważnych zadań.

W szczególności mówi: „Spłata części naszych długów, rozszerzenie naszej linii produktów, zatrudnienie większej liczby pracowników”.

Śmieszny fakt

Są firmą rodzinną ORAZ firmą finansowaną przez rodzinę.

Ayers mówi: „Nasza firma jest obecnie finansowana i prowadzona przez rodzinę! Udało nam się zabezpieczyć niektóre pożyczki od członków rodziny, aby utrzymać się na rynku, oraz od członków rodziny, aby utrzymać nas na rynku, mimo że w niektóre dni nie byliśmy w stanie spłacić”.

Ulubiony cytat

„Jeśli jesteś najmądrzejszą osobą w pokoju, to znaczy, że znalazłeś się w złym pokoju”.

* * * * *