Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

W WhatsApp możliwe jest teraz wykonywanie połączeń z 32 osobami

Seuraava artikkeli auttaa sinua: W WhatsApp możliwe jest teraz wykonywanie połączeń z 32 osobami

WhatsApp wprowadził niedawno kilka nowych funkcji usprawniających połączenia grupowe, w tym możliwość rozpoczęcia połączenia wideo lub głosowego na urządzeniu mobilnym z maksymalnie 32 osobami.

W WhatsApp możliwe jest teraz wykonywanie połączeń z 32 osobami

Nowy limit 32 osób jest czterokrotnie większy od poprzedniego i umożliwi firmom zapraszanie większej liczby współpracowników do rozmów konferencyjnych i spotkań w ramach współpracy. Inne nowe funkcje obejmują możliwość wysyłania wiadomości lub wyciszania uczestników oraz tworzenia łączy do połączeń, które można wysyłać w celu zaproszenia kogoś do połączenia.

Jak działają nowe funkcje WhatsApp

Nowych uczestników można zaprosić do rozmowy, tworząc łącze do rozmowy i wysyłając je nowemu uczestnikowi, który musi jedynie kliknąć łącze, aby dołączyć do czatu. Funkcja przesyłania wiadomości polega na długim naciśnięciu uczestnika, co powoduje powiększenie jego kanału wideo lub audio. Pojawi się wówczas opcja wysłania im prywatnej wiadomości, dzięki której będziesz mógł rozmawiać prywatnie podczas kontynuowania połączenia grupowego.

Długie naciśnięcie uczestnika spowoduje również wyświetlenie opcji wyciszenia go, o którą może poprosić, jeśli jedynie podsłuchuje rozmowę w celach informacyjnych podczas kontynuowania pracy.

Szyfrowanie typu end-to-end

W oświadczeniu ujawniającym nowe funkcje na stronie About FB użytkownicy WhatsApp zostali zapewnieni o bezpieczeństwie podczas korzystania z nowych funkcji. W oświadczeniu napisano: „Jak zawsze wszystkie połączenia w WhatsApp są domyślnie szyfrowane od początku do końca, aby chronić prywatność i bezpieczeństwo ludzi. W przyszłym roku będziemy nadal udoskonalać funkcję połączeń telefonicznych, wspierając wysokiej jakości prywatne połączenia w WhatsApp, gdziekolwiek na świecie się znajdujesz”.

Zmiany funkcjonalne WhatsApp

Wprowadzono również pewne zmiany funkcjonalne, które według WhatsApp pomagają zapewnić bardziej płynne rozmowy telefoniczne. Po pierwsze, kolorowe przebiegi pozwalają łatwo zobaczyć, kto mówi, nawet jeśli jego aparat jest wyłączony. Dostępne są także nowe powiadomienia banerowe w trakcie połączenia, które informują, kiedy ktoś nowy dołączy do rozmowy grupowej.

🔥 Empfohlen:  Produkty marki białej a produkty marki własnej: jaka jest różnica?

Funkcja „obraz w obrazie” będzie wkrótce dostępna także na iOS. Obecnie znajduje się w fazie testów beta, ale wdrożenie powinno rozpocząć się w 2023 roku.


Table of Contents