Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Wybór zewnętrznych szop do przechowywania dla Twojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Wybór zewnętrznych szop do przechowywania dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Szopa zewnętrzna to wygodny i niedrogi sposób na uzyskanie dodatkowej przestrzeni. Jeśli w witrynie sklepu, garażu lub budynku nie ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, możesz kupić odporną na warunki atmosferyczne szopę, która wychodzi na zewnątrz, jest na uboczu i zabezpieczona.

Szopy do przechowywania są dostępne w wielu różnych rozmiarach i materiałach. Ile miejsca do przechowywania potrzebujesz i ile masz miejsca na szopę, określi, jaki typ powinieneś wybrać. Jednym ze stałych czynników jest jednak odporność na warunki atmosferyczne. Większość szop do przechowywania wykonana jest z wytrzymałego plastiku, drewna lub metalu. Materiały te są w stanie wytrzymać działanie żywiołów, a niektóre sprawdzają się lepiej niż inne w ekstremalnych warunkach pogodowych. Weź pod uwagę normalne warunki panujące w Twojej lokalizacji, a następnie określ, jaki materiał będzie dla Ciebie najlepszy.

Dlaczego potrzebuję szopy do przechowywania na zewnątrz?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, szopa zewnętrzna zapewnia miejsce do przechowywania przedmiotów, których nie potrzebujesz przez cały czas, które są zbyt duże, aby je przechowywać w środku lub których nie chcesz wystawiać. Oto kilka przykładów:

  • Artykuły sezonowe– Gdzie odkładasz choinkę, dekoracje i inne przedmioty sezonowe, gdy nie są używane? Albo łopaty do śniegu? Szopa do przechowywania sprawi, że te przedmioty będą bezpieczne i nie będą przeszkadzać, dopóki nie nadejdzie czas ich ponownego użycia.
  • Narzędzia zewnętrzne – Szopy magazynowe to popularne miejsca do przechowywania narzędzi i maszyn ogrodowych. Większość szop ma również miejsce na kłódkę, dzięki czemu możesz zamknąć swoje rzeczy.
  • Przechowywanie kosza na śmieci – Jeśli nie chcesz, aby Twoje kosze na śmieci były widoczne, szopa jest doskonałym miejscem do przechowywania ich do czasu ich wystawienia. Dzięki temu nie będą rzucać się w oczy na Twojej posesji.
  • Dodatkowa przestrzeń robocza – Niektóre szopy są dość duże – na tyle duże, aby zapewnić miejsce do pracy. Szopy i tym podobne stały się popularnymi sposobami na zapewnienie sobie dodatkowej (i prywatnej) przestrzeni do pracy nad projektami, przy jednoczesnym zapewnieniu porządku i bliskości zapasów.
🔥 Empfohlen:  Zdobądź prezenty dla dobrego zdrowia: umilić dzień choremu pracownikowi lub współpracownikowi

Wybór zewnętrznych szop do przechowywania dla Twojej firmy

Szopa zewnętrzna umożliwia przechowywanie rzeczy, które nie mieszczą się lub których nie chcesz w swojej przestrzeni magazynowej. Może również stanowić miejsce do przechowywania nieestetycznych przedmiotów, takich jak kosze na śmieci. Niezależnie od tego, jak z niego korzystasz, z pewnością skorzystasz z posiadania przestrzeni na zewnątrz, aby trzymać przedmioty z daleka. Przeszukaliśmy Amazon, aby znaleźć najlepsze opcje szopy zewnętrznej dla Twojej firmy. Sprawdź nasze propozycje poniżej, aby uzyskać pomoc w poszukiwaniu odpowiedniej szopy magazynowej dla Twojej firmy.

Odporna na warunki pogodowe szopa zewnętrzna z żywicy Rubbermaid

Najszczęściej wybierane: Naszym najlepszym znaleziskiem była szopa na zewnątrz z żywicy firmy Rubbermaid. Firma Rubbermaid jest oczywiście liderem w branży wytrzymałych artykułów plastikowych, takich jak kosze na śmieci, pojemniki do przechowywania, stojaki na narzędzia i wiele innych. Ich duża szopa o wymiarach 7 x 7 cali zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania dużego sprzętu, a jej trwała konstrukcja zapewni ochronę Twoich przedmiotów. Szerokie podwójne drzwi ułatwią wchodzenie i wychodzenie, a dzięki odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji nie musisz się martwić o uszkodzenia spowodowane deszczem, wiatrem lub śniegiem.

Odporna na warunki pogodowe szopa zewnętrzna z żywicy Rubbermaid

Kup na Amazonie

Wysoka szopa do przechowywania na zewnątrz z żywicy Keter Premier

Drugie miejsce: Następna na naszej liście jest szopa Premier Tall firmy Keter. Ma dużą przestrzeń do przechowywania o pojemności 62 stóp sześciennych oraz wsporniki, na których można dodać półki, jeśli chcesz. Ma nachyloną podłogę, dzięki czemu można łatwo wsunąć rzeczy, wytrzymałe metalowe zawiasy i jest kompatybilny z kłódkami. Ta szopa wykonana jest z trwałej żywicy.

Wysoka szopa do przechowywania na zewnątrz z żywicy Keter Premier

Kup na Amazonie

Organizer do szopy ze stali Outsunny

Najlepsza wartość: Jeśli chodzi o miejsce do przechowywania w tej cenie, ta stalowa szopa jest zwycięzcą. Dzięki przestronnym wymiarom 7 x 4 cale, wodoodpornej konstrukcji ze stali ocynkowanej i 4 wentylowanym oknom Twoje przechowywane przedmioty pozostaną chronione, suche i wolne od pleśni i rdzy. Aby zabezpieczyć szopę, możesz także zamknąć drzwi na kłódkę.

🔥 Empfohlen:  Co to jest finansowanie społecznościowe?

Organizer do szopy ze stali Outsunny

Kup na Amazonie

Szopka do przechowywania firmy Tremont z żywicy Suncast o dużej wytrzymałości

Choć droga, ta szopa o wymiarach 8 x 10 cali jest tak duża, że ​​można ją wykorzystać jako małe studio lub szopę! Posiada świetliki zapewniające naturalne światło, wzmocnioną podłogę i zamek na kłódkę, który umożliwia bezpieczne zamknięcie drzwi.

Szopka do przechowywania firmy Tremont z żywicy Suncast o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Zewnętrzna szopa do przechowywania OverEZ

Ta szopa na drewno została wykonana w USA z naturalnego drewna sosnowego i wytrzyma najsurowsze warunki natury. Jego wymiary to 10 stóp x 10 stóp x 7,5 stopy i ma podwójne drzwi do załadunku i rozładunku szerokich przedmiotów oraz okna wpuszczające naturalne światło i powietrze. Producent udostępnia na swojej stronie internetowej instrukcję montażu; należy pamiętać, że podłogę do tego zestawu szopy należy zakupić osobno.

Zewnętrzna szopa do przechowywania OverEZ

Kup na Amazonie

Zewnętrzna szopa do przechowywania Tavata

Jeśli szukasz opcji małej szopy do przechowywania, sprawdź ten model ze stali stopowej o wymiarach 5′ x 3′. Ta szopa ma odporne na wodę i wilgoć nakładające się ściany, pochyły dach i drzwi zamykane na kłódkę. Szopka jest wystarczająco duża, aby pomieścić różne przedmioty, ale jednocześnie wystarczająco mała, aby nie zajmowała dużo miejsca.

Zewnętrzna szopa do przechowywania Tavata

Kup na Amazonie

Zewnętrzna szopa do przechowywania VEIKOU

Metalowe szopy magazynowe tej firmy są wykonane ze stali ocynkowanej i wyposażone w cztery otwory wentylacyjne oraz zamykane podwójne drzwi dla lepszego przepływu powietrza i bezpieczeństwa. Dach ma nachyloną konstrukcję, która zapobiega gromadzeniu się deszczu i śniegu. Ta konkretna szopa ma wymiary 10 x 12 stóp, co czyni ją świetną opcją, jeśli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania. Ponadto firma twierdzi, że ich szopa składa się z mniejszej liczby elementów i jest łatwiejsza do złożenia niż inne.

🔥 Empfohlen:  Unikaj tych 15 najczęstszych błędów związanych z pożyczkami dla małych firm

Zewnętrzna szopa do przechowywania VEIKOU

Kup na Amazonie

Pionowe przechowywanie na zewnątrz z żywicy Rubbermaid, odporne na warunki atmosferyczne

Kolejna opcja firmy Rubbermaid to pionowa szopa, idealna na narzędzia ogrodowe. Jest wykonana z tego samego wytrzymałego plastiku żywicznego, co inna szopa firmy Rubbermaid opisana w naszym artykule, ale ma smukłą konstrukcję zajmującą mniej miejsca. Wspomniano, że szopa jest bardzo łatwa w montażu.

Pionowe przechowywanie na zewnątrz z żywicy Rubbermaid, odporne na warunki atmosferyczne

Kup na Amazonie

Pionowa szopa do przechowywania HOMSPARK

Ta pionowa szopa jest nieco większa i oferuje więcej miejsca do przechowywania niż powyższa opcja Rubbermaid, ale jest również wykonana z żywicy odpornej na warunki atmosferyczne. Oferuje 53 stopy sześcienne przestrzeni do przechowywania, ma obrotowe zawiasy, miejsce na kłódkę i mocne ściany z podwójnymi panelami.

Pionowa szopa do przechowywania HOMSPARK

Kup na Amazonie

Zewnętrzna metalowa szopa Shintenchi

Ostatnią na naszej liście jest metalowa szopa o wymiarach 6 x 4 stopy. Ta szopa, wykonana ze stali stopowej, gwarantuje bezpieczeństwo Twoich przedmiotów i ochronę przed żywiołami. Posiada wzmocnione belki, uchylne wejście i podwójny uchwyt.

Zewnętrzna metalowa szopa Shintenchi

Kup na Amazonie

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.