Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Zaopatrz się w torby kontrahenta dla swojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Zaopatrz się w torby kontrahenta dla swojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Czasami zwykłe worki na śmieci po prostu nie wystarczą. Każdy, kto kiedykolwiek pracował w budownictwie, architekturze krajobrazu, gastronomii, majsterkowaniu itp., wie, że czasami potrzebne są torby budowlane do sprzątania ciężkich, ostrych lub nieregularnych przedmiotów.

Torby kontrahenta są dostępne w kilku różnych rozmiarach i różnych grubościach. Im wyższy mil, tym mocniejsza będzie torba. Jeśli pracujesz z bardzo ciężkimi lub ostrymi materiałami, takimi jak metal, drewno lub szkło, warto zaopatrzyć się w torby o możliwie najgrubszej grubości. Jeśli większość śmieci to ciecz, trawa lub inne lżejsze materiały, możesz użyć cieńszego mil. Nawet najcieńsze torby budowlane są znacznie grubsze i trwalsze niż zwykłe worki na śmieci. Dla porównania, średni worek na śmieci kuchenne o pojemności 13 galonów mieści się w przedziale od 0,7 do 0,9 miliona.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest sposób zamykania toreb. Niektóre worki na śmieci stolarskie są wyposażone w zawiązywane klapki; inne są dostarczane z zakręconymi krawatami. Niektóre z nich mają paski ściągane sznurkiem, ale są one rzadkie w torbach stolarskich, ponieważ zazwyczaj nie są wystarczająco mocne, aby unieść ładunek.

Zaopatrz się w torby kontrahenta dla swojej firmy

Na Amazon dostępnych jest wiele opcji toreb dla wykonawców. Niektóre z nich oferują również zniżkę na subskrypcję i oszczędzanie, dzięki której możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy! Sprawdź naszą listę worków na śmieci dla wykonawców na Amazon.

Torby budowlane Husky o pojemności 42 galonów

Husky oferuje to pudełko o pojemności 50 sztuk, zawierające worki na śmieci o pojemności 3 milionów i 42 galonów. Torebki są wyposażone w klapki do wiązania i dozowanie 1 na 1, co ułatwia ich użycie.

🔥 Empfohlen:  Jak zarabiać w mediach społecznościowych: wskazówki dla małych firm

Husky 42 gal. Torby Wykonawcy

Kup na Amazonie

Worki na śmieci dla wykonawców z tworzywa sztucznego o pojemności 55–60 galonów

Torby te mają dno z uszczelnieniem klinowym, dzięki czemu można je używać do wyściełania puszek lub stać samodzielnie. Otrzymujesz 32 wytrzymałe torby budowlane o grubości 3 mil, wyprodukowane w USA.

Worki na śmieci z tworzywa sztucznego o pojemności 55–60 galonów

Kup na Amazonie

Wytrzymałe torby budowlane Amazon Commercial o pojemności 42 galonów

Klienci zachwycają się torbami dla wykonawców Amazon Commercial, twierdząc, że są one równie wysokiej jakości, jak większość wiodących marek. Jest to pudełko zawierające 50 worków o pojemności 3 mil z wbudowanymi zakładkami zamykającymi.

AmazonCommercial 42-galonowe torby dla kontrahentów o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Worki budowlane PlasticMill o pojemności 75 galonów

Są to najgrubsze torby budowlane na naszej liście o grubości 5 mil. Otrzymujesz 30 torebek w rolkach bezgilzowych; te torby zmieszczą się w 75-litrowych pojemnikach na śmieci.

Worki dla wykonawców PlasticMill o pojemności 75 galonów:

Kup na Amazonie

Worki na śmieci UltraSac o pojemności 33 galonów

Te worki o pojemności 3 mil i pojemności 33 galonów są krótsze, więc idealnie nadają się do mniejszych puszek. Są wykonane w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu i można je rozdzielić pojedynczo, co ułatwia ich użycie. Jest to paczka 50 torebek; krawaty są wliczone w cenę.

Ultrasac – 891454 Worki na śmieci UltraSac dla wykonawców

Kup na Amazonie

Mocne, wytrzymałe worki na śmieci o pojemności 42 galonów

Hefty to zaufana marka w branży worków na śmieci, a worki kontrahenta mają tę samą jakość. Pudełko mieści 26 toreb do przenoszenia i załadunku, z łatwymi do zamknięcia klapami.

Załaduj i przenoś duże worki na śmieci dla wykonawców o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Worki na śmieci Veska o pojemności 65 galonów do tote

🔥 Empfohlen:  Przegląd CoinOut 2023: Jak odzyskać gotówkę dzięki aplikacjom do skanowania paragonów

Te worki o pojemności 1,5 mil mieszczą się w dużych pojemnikach na śmieci. Podobno są mocne, odporne na rozdarcie i przecieki; dzięki czemu są przydatne w większości projektów.

Worki na śmieci o pojemności 65 galonów dla firmy Toter

Kup na Amazonie

Worki na śmieci Tasker o pojemności 55-60 galonów

W tym pudełku otrzymasz od Taskera 50 toreb kontrahentów 3 mil z krawatami. Te torby kontrahenta o pojemności 55 galonów mogą być używane w puszkach lub mogą być wolnostojące i są produkowane w USA.

Worki na śmieci Tasker 55-60 galonów 3 Mil

Kup na Amazonie

Worki z tworzywa sztucznego Ox o pojemności 55 galonów i pojemności 3 mililitrów

Ox Plastics oferuje pudełko zawierające 50 worków, każdy o pojemności 3 mil i 55 galonów. Mają mocne klapki do zawiązania i zapewniają, że nie przeciekają ani nie rozrywają się.

Worki na śmieci o pojemności 55 galonów 3 MIL Contractor, duży, gruby worek na śmieci o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Reli. Worki na śmieci ProGrade

Te duże torby marki Reli. mają pojemność 60 galonów. Otrzymujesz pudełko zawierające 20 torebek 2 mil z zakręcanymi krawatami.

Reli. Worki na śmieci ProGrade Contractor o pojemności 55 galonów

Kup na Amazonie

Worki na śmieci Aluf Plastics o pojemności 65 galonów, o dużej wytrzymałości

Aluf Plastics oferuje swoje torby w różnych milimetrach. To konkretne pudełko zawiera 50 dużych toreb o wadze 1,5 miliona sztuk. Dodatkowo są wykonane w co najmniej 80% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Worki na śmieci Aluf Plastics o pojemności 65 galonów, o dużej wytrzymałości

Kup na Amazonie

Dyno Products Online Wytrzymałe czarne worki na śmieci o pojemności 65 galonów

Worki te mają grubość 1,5 milimetra i są dostarczane w opakowaniu po 50 sztuk. Można ich używać jako wkładek do puszek lub samodzielnie.

🔥 Empfohlen:  Finansowanie Twojego startupu: czy dotacje rządowe są opcją?

Dyno Products Online Wytrzymałe czarne worki na śmieci o pojemności 65 galonów

Kup na Amazonie

Worki na śmieci ToughBag o pojemności 55 galonów

Toughbag oferuje 32 opakowania po 3 mil. Torby są wykonane z materiałów częściowo pochodzących z recyklingu i mają kliny zapewniające dodatkową wytrzymałość i trwałość.

Worki na śmieci ToughBag o pojemności 55 galonów, worki dla wykonawców o pojemności 3 mil

Kup na Amazonie

Worki na śmieci budowlane o pojemności 42 galonów wybrane przez wykonawcę

Zdobądź pudełko zawierające 24 torby dla wykonawców, każda o grubości 3 mil i z gotowymi zawiązanymi klapkami.

Worki na śmieci budowlane o pojemności 42 galonów wybrane przez wykonawcę

Kup na Amazonie

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.Table of Contents