Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Zarabiaj na oklejeniu samochodu: 5 firm, które płacą Ci za reklamę na Twoim samochodzie

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Zarabiaj na oklejeniu samochodu: 5 firm, które płacą Ci za reklamę na Twoim samochodzie

Dzisiejsze społeczeństwo ma obsesję na punkcie pobocznych zgiełków. Biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację gospodarczą, nie jest to zaskoczeniem. Przeciętny człowiek zawsze szuka sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy na boku i generowanie pasywnego dochodu.

Jednym ze sposobów na zwiększenie miesięcznych dochodów jest oklejenie samochodu reklamami. Być może nie wiedziałeś, że możesz otrzymać zapłatę za oklejenie samochodu, ale to prawda!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zarabiać na naklejkach reklamowych na samochody i jak rozpoznać legalne usługi oklejania samochodów.

Jak działa reklama na oklejanie samochodów?

Otrzymanie zapłaty za oklejenie samochodu to prosty proces, który nie powinien Cię nic kosztować. Po prostu umieść reklamę na swoim pojeździe (może ona obejmować część lub cały samochód) i kontynuuj typowe nawyki związane z jazdą.

Nie musisz nic płacić za oklejenie samochodu i możesz zarobić od 100 do 1000 USD miesięcznie.

Oklejanie samochodów to metoda stosowana przez firmy, aby informować klientów o usługach, które oferują. Marki współpracują z firmami zajmującymi się oklejaniem samochodów, które pomagają im znaleźć chętnych kierowców.

Gdy będziesz gotowy, aby zarejestrować się w celu oklejenia samochodu, wyślij informacje do jednej z firm. Upewnij się jednak, że wybrałeś legalny (więcej o tym później).

Następnie musisz odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących codziennych dojazdów do pracy i typu samochodu, którym jeździsz. Oklejanie samochodów jest idealne dla osób, które dużo jeżdżą, więc jeśli masz długie dojazdy do pracy lub jeśli jeździsz na życie jako kierowca lub dostawca, to jest dla Ciebie!

Gdy Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, zostaniesz wpisany do bazy danych, co oznacza, że ​​będziesz musiał poczekać, aż znajdą ogłoszenie pasujące do Twojego profilu.

Kiedy tak się stanie, skontaktują się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji na temat kolejnych kroków i wysokości zarobków, których możesz się spodziewać.

Wiarygodne firmy, które płacą za reklamę na Twoim samochodzie

Uważaj – istnieje wiele oszustw związanych z oklejaniem pojazdów. Oto pięć legalnych firm, które płacą za jazdę.

1. Karwertyzuj

karwertyzuj to jedna z najbardziej znanych usług oklejania samochodów. Aby dołączyć do Carvertise, odwiedź ich stronę internetową i wprowadź kilka informacji, aby rozpocząć. Jeśli spełniasz kryteria, Carvertise skontaktuje się z Tobą, gdy kampania reklamowa stanie się dostępna.

Zwykle otrzymasz ustaloną miesięczną kwotę, w przeciwieństwie do niektórych innych firm, które płacą wyższą kwotę, jeśli przejedziesz więcej mil.

Kampania reklamowa trwa zwykle tylko kilka miesięcy, a po jej zakończeniu rozpakują samochód.

Carvertise wymaga przejechania 30 mil dziennie, a pojazd musi być z 2008 roku lub nowszy. Kierowcy Carvertise zarabiają średnio od 100 do 300 USD miesięcznie, ale możesz zarobić nawet 1500 USD za pojedynczą kampanię trwającą kilka miesięcy.

Zalety

 • Rzetelny serwis oklejania samochodów
 • Okleją i rozpakują Twój samochód bez żadnych kosztów
 • Otrzymuj ustaloną płatność co miesiąc za kampanię reklamową
 • Możesz zarobić do 300 $ miesięcznie

Cons

 • Stała miesięczna stawka
 • Kryteria selekcyjne
🔥 Empfohlen:  10 odpisów podatkowych dla małych firm w okresie świątecznym

Czy to jest zgodne z prawem?

Prawdziwy Carvertise jest legalny. Uważaj jednak na oszustów podszywających się pod tę firmę. Na stronie Carvertise jest napisane, że inne firmy używały ich nazwy, podszywając się pod nich w przeszłości.

Jeśli firma prosi cię o zapłacenie za oklejenie samochodu, to nie jest to legalne. Carvertise twierdzi, że nigdy nie poprosi swoich klientów o zapłacenie czegokolwiek z góry.

– Karwertyzuj

Niektórzy recenzenci stwierdzili również, że ich pojazdy zostały uszkodzone po zdjęciu folii, a rozwiązanie problemu zajęło trochę czasu.

2. Zawiń

Zawiń to legalna firma zajmująca się oklejaniem samochodów, która korzysta z aplikacji, aby pomóc użytkownikom zarejestrować się i znaleźć możliwości oklejenia swoich samochodów.

Po prostu pobierz aplikację, utwórz swój profil i zapakuj samochód, aby zacząć zarabiać.

Możesz wybrać częściowe, pełne lub ograniczone pokrycie reklam na swoim pojeździe. Każda opcja oferuje różne przedziały płac.

Możesz zarobić od 175 $ do 450 $ miesięcznie.

Aplikacja Wrapify ocenia mile dojeżdżane do pracy, aby kierować reklamy na konkretne możliwości w Twojej okolicy. To, czy otrzymasz oferty reklamowe, zależy od Twojej lokalizacji.

Zalety

 • Rejestracja i rozpoczęcie korzystania z aplikacji jest łatwe
 • Ty wybierasz, jak duży zasięg reklam chcesz mieć na swoim pojeździe
 • Jest dostępny w całym kraju

Cons

 • Możliwości zarobkowe zależą od lokalizacji
 • Uzyskanie oferty kampanii reklamowej może zająć trochę czasu

Czy to jest zgodne z prawem?

Recenzenci zgłosili ogólnie pozytywne wrażenia z pracy z Wrapify. Jest to legalna usługa oklejania samochodów.

3. Nikielity

nikelityki to usługa oklejania samochodów idealna dla osób, które już prowadzą samochód, takich jak kierowcy Uber, Lyft i DoorDash.

Aby rozpocząć korzystanie z Nickelytics, pobierz aplikację i rozpocznij jazdę. Aplikacja użyje Twojej lokalizacji i historii jazdy, aby określić, które kampanie reklamowe są odpowiednie dla docelowych odbiorców.

Dopasują Cię do marki, a ich wewnętrzny zespół profesjonalnie oklei Twój samochód, abyś mógł zacząć zarabiać.

Większość kierowców zarabia od 175 do 250 USD miesięcznie, prowadząc Nickelytics, ale możesz zarobić nawet do 500 USD miesięcznie. Preferowani są kierowcy korzystający z przejazdów i dostarczający, ale jeśli nie jest to Twoja praca i dużo jeździsz, nadal możesz się kwalifikować.

Zalety

 • Dobra komunikacja; zawsze będą aktualizować sterowniki, jeśli i kiedy kampanie reklamowe będą dostępne na danym obszarze
 • Wewnętrzna usługa pakowania jest w pełni opłacana przez Nickelytics
 • Łatwo zarejestruj się za pomocą ich aplikacji

Cons

 • Jest skierowany bardziej do kierowców korzystających z wspólnych przejazdów i dostaw
 • Nie ma gwarancji, że kampania reklamowa będzie dostępna w Twojej okolicy, więc być może będziesz musiał trochę poczekać, aby ją otrzymać

Czy to jest zgodne z prawem?

Nickelytics to legalna usługa oklejania samochodów. Ich strona internetowa zawiera wiele recenzji od zadowolonych kierowców i firm, które korzystały z ich usług.

4. Bezpłatne nośniki samochodowe

Na początek Bezpłatne media samochodowewypełnij wniosek online, w którym podasz informacje o sobie, swoim pojeździe i swoich nawykach podczas jazdy.

Jeśli zostaną wybrani do kampanii reklamowej, wyślą Ci naklejkę reklamową, którą sam nałożysz.

🔥 Empfohlen:  Recenzja Freecash 2023: Zarabiaj nagrody pieniężne i kryptowaluty (czy to legalne?)

Większość ich kampanii reklamowych to naklejki na tylną szybę. Według ich strony internetowej typowi kierowcy zarabiają 50 USD lub więcej miesięcznie, ale można zarobić nawet do 400 USD miesięcznie.

Zalety

 • Łatwy proces rejestracji
 • Większość kierowców kwalifikuje się
 • Nie musisz nigdzie zabierać swojego pojazdu, aby go okleić

Cons

 • Okład należy nałożyć samodzielnie
 • To nowsza firma, więc może nie mieć zbyt wielu dostępnych możliwości reklamowych

Czy jest to zgodne z prawem?

Free Car Media to w pełni legalna usługa oklejania samochodów. Skontaktują się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, jeśli zostałeś wybrany do kampanii reklamowej.

5. Jazda z naklejkami

Do jazdy z NaklejkaRide, zacznij od zarejestrowania się w ich aplikacji mobilnej. Po udostępnieniu informacji o swoim pojeździe i nawykach jazdy będziesz mógł zobaczyć szacunkową kwotę, jaką możesz zarobić, jeżdżąc z nimi.

Zapewnią opcje kampanii reklamowych, a Ty możesz wybrać, który wolisz. Możesz zdecydować, gdzie chcesz umieścić reklamy i czy chcesz, aby obejmowały cały, czy tylko część Twojego pojazdu.

Im więcej pojazdu pokryjesz, tym więcej zarobisz. Po wybraniu kampanii reklamowej możesz złożyć wniosek i czekać na zatwierdzenie.

Następnie udasz się do jednego z miejsc instalacji StickerRide, aby umieścić reklamy na swoim samochodzie. Aplikacja oblicza Twoje mile, a Ty zarabiasz więcej, im więcej jeździsz.

Zalety

 • Zarabiaj więcej, jadąc dalej
 • Wybierz reklamy, które chcesz umieścić na swoim samochodzie
 • Uzyskaj szacunkowe zarobki, zanim Twój samochód zostanie oklejony

Cons

 • Zarobki zależą od pory dnia, w której prowadzisz pojazd
 • Musisz zarobić 100 $, zanim będziesz mógł wypłacić swoje środki

Czy jest to zgodne z prawem?

StickerRide to legalny sposób zarabiania na prowadzeniu samochodu. Potencjał zarobkowy różni się nieco w zależności od tego, gdzie mieszkasz, jak daleko jeździsz i o której porze dnia jeździsz samochodem.

Ile zarabiasz za naklejki reklamowe na samochód?

Średnio możesz zarobić około 50 do 500 USD miesięcznie na oklejaniu samochodu. Innymi słowy, nie będziesz w stanie rzucić pracy, ale możesz uzyskać dość znaczny dochód dodatkowy, który można przeznaczyć na wydatki na samochód, takie jak benzyna i miesięczne opłaty za samochód.

Jak rozpoznać oszustwa reklamowe związane z oklejaniem samochodów

Chociaż istnieje wiele legalnych firm zajmujących się oklejaniem samochodów, zawsze należy uważać na oszustów. Niestety, istnieje sporo oszustw, które koncentrują się wokół branży oklejania pojazdów.

Jedno z powszechnych oszustw związanych z oklejaniem samochodów polega na wysłaniu czeku na opłacenie usługi oklejania. Zazwyczaj oklejanie samochodu jest opłacane przez firmę, a wszystko, co musisz zrobić, to przywieźć samochód do warsztatu, aby praca została wykonana.

Jeśli zostaniesz poproszony o zapłacenie za oklejenie samochodu, prawdopodobnie jest to oszustwo.

Wymagania dotyczące reklamy naklejek samochodowych

Wymagania dotyczące reklamowania naklejek samochodowych różnią się w zależności od firmy. Ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć ukończone 18 lat, mieć czystą kartotekę i posiadać pojazd z 2008 roku lub nowszy.

Inne sposoby zarabiania na prowadzeniu

Oklejenie samochodu nie jest jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy zza kierownicy. Aplikacje do wspólnych przejazdów i usługi dostawcze to kolejny legalny sposób zarabiania pieniędzy po prostu na prowadzeniu pojazdu.

🔥 Empfohlen:  Jak zdobyć wyświetlenia w YouTube

Niektórzy jeżdżą na pełny etat dzięki aplikacjom do udostępniania przejazdów i dostaw, takim jak Uber, Lyft i DoorDash.

Tego typu prace idą w parze z oklejaniem samochodu. Jeśli już zarabiasz na życie, dlaczego nie zapakować samochodu, aby zwiększyć swoje miesięczne dochody?

Czy warto oklejać samochód?

To pytanie zależy od kilku czynników. Jeśli dużo jeździsz i masz potencjał, aby uzyskać wyższy koniec średniego dochodu z oklejania samochodu, to zdecydowanie może być tego warte, ponieważ będziesz zarabiać na czymś, co już robisz.

Należy jednak wziąć pod uwagę, że oklejenie auta zdecydowanie zmieni estetykę Twojego pojazdu. Jeśli ma to dla ciebie znaczenie, może nie być warte skromnego dodatkowego dochodu, który mógłby ci przynieść.

Często zadawane pytania

Ile zarabiasz za reklamowanie naklejek na swoim samochodzie?

Posiadanie naklejek reklamowych na pojeździe może przynieść od 50 do 500 USD miesięcznie, czasem więcej. Kwota, którą zarobisz, będzie zależała od tego, ile samochodu jest oklejone, gdzie mieszkasz i jak daleko jeździsz każdego dnia.

Które firmy płacą Ci za reklamowanie się na Twoim samochodzie?

Istnieje wiele legalnych usług oklejania samochodów, takich jak Carvertise, Wrapify i Nickelytics. Zawsze zwracaj szczególną uwagę przy wyborze usługi oklejania samochodów, ponieważ są tam oszuści.

Czy oklejanie samochodów jest legalne?

Oklejanie samochodów jest całkowicie legalne w większości stanów. W niektórych stanach obowiązują surowsze przepisy dotyczące reklam samochodów, np. dotyczące tego, ile samochodu można okleić.

Usługi oklejania samochodów powinny być świadome przepisów stanowych. Ponieważ korzystają z profesjonalnych usług oklejania, nie okleją Twojego samochodu niczym, co narusza lokalne przepisy.

Czy reklama na oklejaniu samochodu uszkodzi mój samochód?

W niektórych przypadkach oryginalny lakier pojazdu został uszkodzony przez oklejenie samochodu. Zdejmowanie folii może czasami uszkodzić lakier, ale zdarza się to rzadko.

Zwykle dzieje się tak, gdy pojazd miał niestandardowe malowanie poza oryginalnym lakierem fabrycznym.

Jeśli Twój pojazd był malowany niestandardową farbą, możesz nie być dobrym kandydatem do oklejania samochodu, ponieważ może to prowadzić do uszkodzeń.

Powiązany: