Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Zarabiaj na przesłaniu paragonów (15 aplikacji zakupowych, które zapłacą Ci w 2023 r.)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Zarabiaj na przesłaniu paragonów (15 aplikacji zakupowych, które zapłacą Ci w 2023 r.)

Zakupy to jedna z rzeczy, których nie możemy uniknąć, a niezależnie od tego, czy lubisz robić zakupy online, czy w sklepach stacjonarnych, możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki aplikacji, która płaci za zakupy.

Istnieją różne aplikacje do zakupów, z których niektóre płacą za przesyłanie paragonów, a inne to aplikacje cashback, które zwracają część pieniędzy, których używasz do zakupów.

Niezależnie od tego, jak to działa, są one zazwyczaj łatwe w użyciu i zapewniają różne możliwości obniżenia kosztów i cieszenia się zakupami.

W tym przewodniku zebrano 15 najlepszych aplikacji zakupowych, do których możesz się teraz zwrócić, aby zapłacić podczas zakupów.

Aplikacje, które płacą za przesyłanie rachunków

1. Ibotta

Dość znaną aplikacją spożywczą, która umożliwia przesyłanie paragonów za pieniądze, jest Ibotta [Android and iOS]i już robi wrażenie na użytkownikach swoim bonusem powitalnym w wysokości 20 $.

Otrzymasz zwrot gotówki za każdym razem, gdy kupisz artykuły spożywcze, lekarstwa, kosmetyki, alkohol, ubrania, elektronikę i nie tylko.

Jeśli robisz zakupy online, możesz dodać rozszerzenie Chrome do swojego komputera i otrzymywać powiadomienia, gdy oferty są dostępne w witrynie zakupów.

Możesz również połączyć swoje karty lojalnościowe sklepu z aplikacją Ibotta, dzięki czemu zwrot gotówki jest automatycznie przesyłany na konto za każdym razem, gdy robisz zakupy.

I możesz przesłać paragon po zakupach, ale jest ważny tylko przez tydzień. W ciągu tygodnia Ibotta zwróci Ci gotówkę. Możesz wypłacić pieniądze za pomocą PayPal lub otrzymać karty podarunkowe.

2. Wyjście monety

CoinOut (urządzenia z Androidem) jest dobrze znany jako aplikacja prezentowana w Shark Tank, więc nic dziwnego, że jest to jedna z naszych najlepszych aplikacji, która płaci za przesyłanie paragonów.

Można go pobrać bezpłatnie na iOS i Androida, a proces jest dość prosty. Po zakupach robisz zdjęcie paragonu, przesyłasz je i oczekujesz cashbacku.

CoinOut jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie przesłano ponad trzy miliony paragonów. Jest wyposażony w cyfrowy portfel do śledzenia wydatków.

Możesz łatwo zarejestrować się za pomocą swojego numeru telefonu i wypłacić pieniądze za pomocą bezpośredniego depozytu, kart podarunkowych Amazon i gotówki PayPal.

3. Krajowy Panel Konsumentów

National Consumer Panel (Stany Zjednoczone), znany również jako Nielsen Homescan w Kanadzie, to dobrze znana aplikacja, która płaci Ci podczas zakupów.

Musisz pobrać aplikację na urządzenie z systemem Android lub iOS i zeskanować kody kreskowe zakupionych produktów. Następnie nagradza cię punktami, które możesz wymienić na różne nagrody i karty podarunkowe, ale bez gotówki. Aplikacja do zakupów spożywczych zawiera nawet loterie i ankiety.

Proces rejestracji jest trochę długi, podobny do ankiety i nie wszyscy są zatwierdzani. Po zatwierdzeniu NCP wyśle ​​​​ci fizyczny skaner lub możesz skorzystać z aplikacji mobilnej.

Za każdym razem, gdy idziesz na zakupy i skanujesz produkty, aplikacja zapyta o cenę przedmiotów i inne szczegóły.

Kanadyjczycy mogą zarejestrować się tutaj.

4. Świnia pokwitowań

Receipt Hog to darmowa aplikacja, która pozwala zarabiać na paragonach.

Kiedy udostępniasz informacje o zakupie (przesyłając paragony), otrzymujesz monety, które możesz wymienić na prawdziwe pieniądze. Niektóre przesłane pliki zapewniają tylko bonusy w aplikacji lub wpisy do loterii.

🔥 Empfohlen:  10 oszustw związanych z WhatsApp, na które należy uważać

Aplikacja ma ocenę 4,7 i 4,5 w App Store i Google Play, więc możesz mieć pewność, że jest łatwa w użyciu.

Paragony nie mogą być starsze niż dwa tygodnie, a konta lojalnościowe w sklepie można połączyć z Receipt Hog bez przesyłania paragonów. Możesz również zostać nagrodzony za udział w ankietach.

5. Zdobądź nagrody

Polecamy również Fetch Rewards tym, którzy chcą skanować paragony w poszukiwaniu gotówki, ponieważ można je bezpłatnie pobrać na Androida i iOS.

Platforma współpracuje z wiodącymi markami, takimi jak Pepsi, KraftHeinz i Dove, i zarabia na prowizjach partnerskich. I możesz zarabiać pieniądze, zdobywając punkty za każdym razem, gdy przesyłasz rachunki detaliczne; wartość 1 $ to 1000 punktów.

Punkty można zamienić na karty podarunkowe, pomagając zaoszczędzić pieniądze przy następnym zakupie. Fetch Rewards akceptuje paragony ze wszystkich sklepów i sprzedawców detalicznych bez ograniczeń i ma wysokie oceny w App Store i Google Play.

Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz 2000 punktów i jest to bardzo proste. Możesz również przesyłać rachunki elektroniczne.

6. Aplikacja NCP ReCap

Podsumowanie NCP to stosunkowo nowa aplikacja do robienia zakupów, ale już zyskała popularność wśród użytkowników.

Podobnie jak inne aplikacje z naszej listy, umożliwia przesyłanie rachunków i nagród za pomocą punktów lub kart podarunkowych. Otrzymujesz 50 punktów za paragon, a tygodniowo możesz otrzymać tylko dziesięć paragonów. Możesz nawet założyć konto dla całego gospodarstwa domowego.

Rachunki mogą pochodzić z dowolnego zakupu online lub osobistego, ale nie mogą być starsze niż dwa tygodnie i nie mogą być pisane odręcznie.

Ponieważ Nielsen jest właścicielem NCP ReCap, możesz oczekiwać niezawodności od aplikacji zakupowej.

7. Czajnik

Kolejną aplikacją, która płaci ci w formie nagród za zakupy, jest Caddlea także płacisz za udział w ankietach online, pisanie recenzji, oglądanie filmów i kontakt z markami.

Można go pobrać bezpłatnie na wszystkie urządzenia i łatwo zacząć. Po aktywacji konta wypełniasz ankietę, która płaci 50 centów.

Nowe oferty można sprawdzać w każdy czwartek, a zwłaszcza rabaty gotówkowe na poszczególne produkty detaliczne. Kupujesz produkt w ofercie, przesyłasz paragon iw ciągu 72 godzin otrzymujesz zwrot pieniędzy w wysokości od 1 do 5 USD.

Caddle jest dostępny tylko w Kanadzie.

8. Kasa 51

Dość popularną aplikacją dla tych, którzy chcą przesyłać rachunki za pieniądze, jest Checkout51, która nagradza zakupy spożywcze, zakupy online i zakupy gazu.

Ma oceny 4,4 i 4,1 na urządzeniach z Androidem i iOS i jest całkiem łatwy w użyciu. Zaczynasz od rejestracji, a następnie sprawdzasz różne oferty w aplikacji.

Wybierz ten, który dotyczy Ciebie, przesyłaj rachunki i zdobywaj nagrody. Zakupy gazu są zwykle specyficzne dla sklepu, ale to nie to samo w przypadku ofert sklepów spożywczych.

Oferty wygasają o 23:59 w środy, a nowe są dodawane do północy w czwartek. Przy minimalnych zarobkach w wysokości 20 USD możesz poprosić o czek papierowy lub wypłacić gotówkę PayPal.

9. ParagonPal

Kolejną aplikacją do zarabiania pieniędzy na naszej liście jest ParagonPal (iOS link), który istnieje od 2013 roku. Jest teraz dostępny na urządzeniach z Androidem i iOS i jest używany przez jego główną firmę, NPD, do zbierania danych rynkowych.

🔥 Empfohlen:  12 franczyz poniżej 10 tys., które możesz rozpocząć w 2023 r

Za każdym razem, gdy zeskanujesz i prześlesz paragon, otrzymasz 25 punktów. Rachunek jest zapisywany w aplikacji, aby pomóc monitorować wydatki.

Rejestracja i rozpoczęcie korzystania z ReceiptPal zajmuje około dwóch minut, ale musisz podać kilka minimalnych informacji.

Możesz zdobywać punkty, łącząc swój adres e-mail z aplikacją, łącząc swoje konto Amazon i wypełniając ankietę demograficzną. Punkty dają karty podarunkowe w Amazon i innych sklepach.

10. TopCashback

Wreszcie, jeśli przesyłasz rachunki, możesz dobrze sobie radzić z TopCashBack. Oferuje imponujące stawki zwrotu gotówki i pomaga zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów.

Najpierw musisz zarejestrować się na platformie i wybrać sklep, aby sprawdzić oferty cashback. Gdy wybierzesz ten sklep, platforma przekieruje Cię do sprzedawcy, aby zrobić normalne zakupy i otrzymać gotówkę lub karty podarunkowe.

Możesz także zainstalować rozszerzenie w przeglądarce Chrome lub Firefox podczas zakupów i cieszyć się nawet 40-procentowym zwrotem gotówki. Oprócz tego możesz przesyłać paragony za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub strony internetowej, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na zakupach spożywczych w sklepie.

Aplikacje Cash Back, które płacą Ci za zakupy

11. Rakuten

Oprócz przesyłania rachunków za pieniądze, niektóre aplikacje cashback płacą za zakupy u głównych sprzedawców detalicznych, a Rakuten jest największym z nich.

Aplikacja otrzymuje wynagrodzenie za wysyłanie Cię do sprzedawców detalicznych na zakupy, ale dobrą rzeczą jest to, że płacą ci również za zakupy u tych sprzedawców.

Otrzymujesz określony procent kwoty, którą wydałeś z powrotem, niezależnie od tego, czy korzystasz ze sklepów detalicznych, czy luksusowych przed opodatkowaniem. Po otwarciu konta i otrzymaniu oferty bonusowej w wysokości 30 USD możesz sprawdzić ich oferty zwrotu gotówki oraz dostępne sklepy i rozpocząć zakupy.

12. Upuść aplikację

Innym dobrym wyborem jest Drop i chociaż nie działa jako dodatek, pomaga zaoszczędzić pieniądze na zakupach.

Aplikację mobilną można łatwo pobrać na wszystkie urządzenia i zapewnia ona nagrody za wydatki, chociaż musisz powiązać swoją kartę kredytową lub debetową.

Otrzymasz nagrodę za rejestrację w wysokości 5 USD po powiązaniu swojej karty kredytowej i możesz zarobić, robiąc zakupy w Amazon, Trader Joe’s, Walgreens, Starbucks i innych.

Robiąc zakupy, zdobywasz punkty, a 1000 punktów odpowiada jednemu dolarowi.

13. MojePunkty

Możesz także pobrać aplikację MyPoints, jeśli chcesz zarabiać pieniądze, robiąc zakupy u któregokolwiek z polecanych przez nich sprzedawców detalicznych.

Rejestracja jest prosta po pobraniu aplikacji, chociaż musisz podać swój kod pocztowy, adres e-mail i datę urodzenia, a następnie potwierdzić wiadomość e-mail.

Witryna jest dość łatwa w użyciu, więc możesz znaleźć sprzedawców internetowych i zacząć kupować za pieniądze. Nagradza Cię również, gdy wypełniasz ankiety, oglądasz filmy, grasz w gry, korzystasz z wyszukiwarki, czytasz e-maile, polecasz znajomym, korzystasz z kuponów w sklepie i uczestniczysz w ofertach kuponów.

Po zdobyciu 700 punktów możesz wymienić je na karty przedpłacone PayPal lub Visa, karty podarunkowe lub mile lotnicze.

14. Mobee

Mobee to również świetny pomysł, jeśli szukasz aplikacji, które płacą podczas zakupów. Ta aplikacja wyróżnia się spośród innych dzięki programowi tajemniczych zakupów.

Mystery Shopping polega na wykonywaniu określonych zadań w sklepie lub restauracji, głównie w celu zebrania informacji i zdobycia nagród.

Zarabiasz również, gdy odwiedzasz określone restauracje i wystawiasz recenzje lub wypełniasz ankiety. Aplikacja jest łatwa do pobrania i nagradza cię punktami, gdzie 100 punktów to równowartość 1 $.

🔥 Empfohlen:  Recenzja Paidverts: zarabiaj na klikaniu reklam w 2023 r

Po zarejestrowaniu się możesz zacząć wypełniać misje i zarabiać pieniądze. Mobee daje Ci szansę wypróbowania nowych rzeczy, jednocześnie otrzymując zapłatę.

15. Swagbucks

Większość osób korzystających z aplikacji ankietowych do zarabiania pieniędzy wie o Swagbucks, co daje szanse na łatwy zarobek.

Platforma zapewnia punkty Swagbucks (SB) za każdym razem, gdy wykonujesz zadania, i możesz je wymienić na karty podarunkowe od ponad 1500 sprzedawców detalicznych lub gotówkę. Aplikację można łatwo pobrać na wszystkie urządzenia.

Korzystaj z witryny Swagbucks, aby zbierać punkty na platformach takich jak eBay, Adidas, ASOS i innych, gdy robisz zakupy online. Możesz nawet uzyskać lepsze oferty od sprzedawcy za samo korzystanie ze Swagbucks.

Możesz także zarabiać grając w gry, wypełniając ankiety, korzystając z wyszukiwarki, realizując cele, biorąc udział w konkursach, polecając i nie tylko.

Nowi użytkownicy otrzymują premię w wysokości 10 USD po uzupełnieniu swojego profilu.

Jak zmaksymalizować zwrot gotówki podczas zakupów

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać te aplikacje do zakupów cashback, odwiedź aplikację lub stronę internetową przed odwiedzeniem swoich ulubionych sprzedawców.

Dlatego najlepiej jest korzystać z aplikacji, które oferują popularnych sprzedawców internetowych i stacjonarnych, aby mieć różne szanse na dokonanie zakupów i zwrot gotówki.

Najlepiej byłoby codziennie wypatrywać ofert cashback, ponieważ zmieniają się one. Tak więc, jeśli masz dziś doskonałą ofertę, możesz ją złapać i dokonać zakupu, ponieważ następnego dnia może nie być dostępna.

Jak przesyłać rachunki za pieniądze

Zależy to od używanej aplikacji zakupowej. Zwykle rejestrujesz się w aplikacji mobilnej i weryfikujesz swój adres e-mail. Następnie niektóre aplikacje zezwalają na wszystkich typów sprzedawców, podczas gdy inne zezwalają tylko na określonych sprzedawców, więc powinieneś to sprawdzić przed przesłaniem.

Po zakończeniu zakupów zrób zdjęcie paragonu i prześlij je do aplikacji lub strony internetowej. Aplikacja zweryfikuje to, o ile będziesz przestrzegać zasad i wyśle ​​​​punkty lub pieniądze po weryfikacji.

Czy warto korzystać z aplikacji zakupowych?

Tak to jest. Aplikacje zakupowe nie mają być dodatkowym źródłem dochodu, ale raczej doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na wszystkich zakupach. Ponieważ codziennie kupujemy produkty, możemy zaspokajać nasze potrzeby i zarabiać przy tym trochę gotówki lub zdobywać karty podarunkowe.

Wniosek

Jeśli masz ukończone 18 lat i mieszkasz w krajach akceptowanych przez aplikację zakupową, możesz ją uruchomić, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach.

Wybierz interesującą Cię aplikację, czy to cashback, czy skanowanie paragonów, i zarejestruj się. Następnie możesz skorzystać z ekscytujących nagród.