Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Zeszyty kolorów Pantone i inne narzędzia Pantone dla projektantów

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Zeszyty kolorów Pantone i inne narzędzia Pantone dla projektantów

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jak wiele osób wie, Pantone stworzył uniwersalny „język kolorów”, który zapewnia zestawy pasujących standardów kolorów. Systemy kolorów Pantone są używane przez artystów, grafików, producentów, projektantów odzieży i wiele innych profesjonalnych przestrzeni. Istnieje wiele katalogów kolorów i narzędzi Pantone ułatwiających korzystanie z nich i nieskończonych pomysłów.

Dlaczego warto korzystać z narzędzi kolorów Pantone:

  • Dopasowanie koloru: Celem Systemu Kolorów Pantone jest zapewnienie spójności. Jeśli klient poprosi o „zielony” przedmiot, możesz pokazać mu próbki kolorów Pantone i upewnić się, że używasz wybranego przez niego koloru.
  • Na bieżąco: Pantone co roku wybiera Kolor Roku, a wiele innych kolorów może stać się całkiem modnych. Nie zaszkodzi być na bieżąco z popularnymi trendami kolorystycznymi!
  • Używaj z aplikacjami do projektowania: Próbniki kolorów Pantone są dostępne za pomocą
  • Konwersja RGB lub HEX: Wszystkie kolory Pantone można konwertować na kody RGB lub HEX do użytku w Internecie.

Spędziliśmy godziny przeglądając różne książki Pantone i inne narzędzia, które byłyby pomocne dla właściciela małej firmy. Od próbek kolorów Pantone po palety kolorów i nie tylko – poniżej znajduje się dziesięć najlepszych narzędzi referencyjnych Pantone, które znaleźliśmy na Amazon.

Książeczka paszportowa Pantone Cotton

Najszczęściej wybierane: Na pierwszym miejscu znajduje się paszport Pantone. To zestawienie kolorów bawełny ma przenośny układ w stylu portfolio, umożliwiający szybki dostęp do informacji. Dołączona jest biała maska, która oddziela każdy chip indywidualnie w celu dokładniejszej oceny kolorów, a strony w stylu akordeonu umożliwiają jednoczesne przeglądanie wszystkich kolorów. Zawiera wszystkie 2 625 kolorów FHI.

Pantone FHIC200A 2020 Bawełniana książeczka paszportowa

🔥 Empfohlen:  40 najlepszych stron internetowych do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Kup na Amazonie

Niezbędne elementy Pantone

Drugie miejsce: Drugim naszym wyborem jest zestaw 6 przenośnych wentylatorów ręcznych i wygodna torba do przenoszenia. Edycja Pantone Essentials 2019 zawiera pełną kolekcję wszystkich 2161 tradycyjnych kolorów dodatkowych, 2139 kolorów dodatkowych i 2868 czterokolorowych kolorów procesowych. Każdy kolor jest wyświetlany wraz z numerem i składem atramentu.

Pantone Essentials GPG301A Dodano 294 nowe modne kolory

Kup na Amazonie

Przewodnik Pantone FHIP 110A

Najlepsza wartość: Nasz najlepszy wybór to dwa przenośne wentylatory we wszystkich 2 625 kolorach Pantone Fashion, Home i Interiors System. Kolory przedstawiono jako warstwę lakieru, a format wachlarzowy ułatwia przeglądanie. Kolory odpowiadają również kolorom bawełny FHI firmy Pantone dla towarów miękkich.

Przewodnik Pantone FHIP110A 2 szt

Kup na Amazonie

Zestaw przewodników po formułach Pantone i książka kolorów

Ten przenośny wentylator kolorów umożliwia szybki wybór, komunikowanie i porównywanie kolorów zarówno na papierze powlekanym, jak i niepowlekanym. W tym popularnym zestawie wzorcowym dostępnych jest łącznie 2161 kolorów dodatkowych. Mówi się, że jest najbardziej przydatny w projektowaniu marek i logo, marketingu i innych zastosowaniach graficznych.

Zestaw przewodników po formułach Pantone i książka kolorów

Kup na Amazonie

Książka z chipami Pantone – pastelowe i neonowe kolory punktowe

Ta książeczka zawiera 154 pastele i 56 neonowych kolorów, każdy oznaczony odrębnym numerem Pantone. Układ w stylu segregatora z trzema pierścieniami umożliwia wyjmowanie i zwracanie kolorowych fragmentów w razie potrzeby, a kolory są ułożone chromatycznie.

Książka z chipami Pantone GB1504A 154 pastelowe i 56 neonowych kolorów punktowych

Kup na Amazonie

Pantone Capture z technologią Bluetooth

Ten poręczny mały gadżet może przechowywać do 100 ujęć kolorów i ma fabrycznie załadowaną ponad 10 000 kolorów Pantone. Można go łatwo przełączać pomiędzy wieloma bibliotekami Pantone, które są automatycznie aktualizowane poprzez synchronizację CAPSURE.

🔥 Empfohlen:  Twórz treści marketingowe specyficzne dla branży za pomocą VistaCreate

Pantone Capture z technologią Bluetooth

Kup na Amazonie

Karta dopasowania Pantone PCNCT

Z łatwością wybierz najlepiej pasujący kolor Pantone dzięki tej wygodnej karcie dopasowania. Pasuje do wszystkich aktualnych systemów kolorów Pantone, a kolory integrują się z urządzeniami mobilnymi, internetowymi i rozszerzeniem Adobe Pantone Connect.

Karta dopasowania Pantone PCNCT, standardowa, wielokolorowa

Kup na Amazonie

Przewodnik po odcieniach skóry Pantone STG-201

Ten wielkoformatowy przewodnik po próbkach zawiera 110 odcieni skóry identyfikowanych za pomocą unikalnego numeru Pantone. Duży rozmiar ułatwia porównywanie i dopasowywanie kolorów, a Pantone twierdzi, że kolory zostały specjalnie opracowane tak, aby jak najbardziej odpowiadały fizycznym kolorom skóry.

Przewodnik po odcieniach skóry Pantone STG-201

Kup na Amazonie

Przewodnik Pantone po modzie, domu i wnętrzach FHIP110N

Kolejny zestaw 2 wachlarzy kolorów, ten z 2 310 kolorów mody, domu i wnętrz z przyrostkiem TPG. Kolory ułożone są według rodziny kolorów, co ułatwia odniesienie i inspirację. Przenośny charakter wentylatorów sprawia, że ​​idealnie nadają się do spotkań z klientami w drodze.

Przewodnik Pantone po modzie, domu i wnętrzach FHIP110N

Kup na Amazonie

Książka z chipami powlekanymi metalicznie Pantone

Ta trójpierścieniowa segregator zapewnia mnóstwo inspiracji dzięki 354 metalicznym kolorom o wysokim połysku i 301 tradycyjnym metalicznym kolorom dodatkowym. Każda strona zawiera 7 kolorów Pantone wydrukowanych na wysokiej jakości kartonie.

Pantone GB1507A 655 kolorów do druku i pakowania, nowa książka z chipami powlekanymi metalicznie

Kup na Amazonie

Używanie kolorów Pantone nie jest koniecznie wymagane, ale bardzo pomocne może być zapoznanie się z systemem kolorów Pantone. Prawie każdy właściciel marki korzysta z systemu kolorów Pantone – nie bez powodu. Jego zastosowanie zapewni spójność kolorystyczną niezależnie od materiału, z jakiego jest wykonywany, czy sprzętu użytego do jego wykonania.

🔥 Empfohlen:  40 przykładów wiadomości z okazji urodzin dla klientów, współpracowników, pracowników i szefa

Dostęp do kolorów Pantone w przypadku jednego z powyższych elementów może pomóc w uzyskaniu spójności kolorów, pomóc klientom w dokonaniu wyboru koloru lub zapewnić inspirację do kolejnego projektu.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.Table of Contents