Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Znaki toaletowe wszelkiego rodzaju dla Twojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Znaki toaletowe wszelkiego rodzaju dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli w Twojej firmie znajduje się toaleta (i miejmy nadzieję, że tak jest!), wymaga ona oznakowania. Rodzaj oznakowania zależy jednak od tego, czy łazienki są przeznaczone do użytku publicznego, czy tylko dla pracowników i czy są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W miarę możliwości wszystkie firmy powinny posiadać łazienkę zgodną z wymogami ADA. Obejmuje to posiadanie wymaganego oznakowania, a także kilku innych narzędzi. Więcej informacji na temat toalet zgodnych z ADA można znaleźć na stronie internetowej ADA. Mają wiele przydatnych postów na temat wymagań ADA dla łazienek, takich jak ten.

Powinieneś także wskazać, czy Twoje toalety są ogólnodostępne. W zależności od lokalizacji, godzin pracy itp. możesz zdecydować, że wolisz, aby toalety były przeznaczone wyłącznie dla pracowników. Umieszczenie znaku zakazu korzystania z toalet publicznych przed firmą może zniechęcić przypadkowe osoby do wejścia do Twojego sklepu tylko po to, aby skorzystać z łazienki. Chociaż niektórzy ludzie i tak nieuchronnie zapytają, możesz zaoszczędzić trochę czasu i zmartwień, umieszczając znak zakazu toalet publicznych. Możesz także umieścić tabliczki „Tylko dla pracowników” na drzwiach toalety lub w innym miejscu, do którego nie chcesz, aby ktokolwiek miał dostęp.

Poniżej mamy wszelkiego rodzaju tabliczki łazienkowe dla Twojej firmy. Przeszukaliśmy Amazon i wykonaliśmy dla Ciebie pracę, aby znaleźć najlepsze oznakowania toalet dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy dysponujesz w pełni dostępnymi, neutralnymi pod względem płci toaletami publicznymi, czy też wolisz, aby Twoja łazienka była przeznaczona wyłącznie dla pracowników, mamy znak, który spełni Twoje potrzeby.

Znaki toaletowe

Jeśli dysponujesz toaletą publiczną, ważne jest, aby opublikować informację, gdzie ona się znajduje i kto może z niej korzystać. Poniżej znajdują się oznaczenia łazienek dla mężczyzn, kobiet, unisex, neutralnych pod względem płci i łazienek przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, więc na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Twojej łazienki.

Znak toalety dla wszystkich płci GDS – zgodny z ADA

Ten srebrny znak pokrywa wszystkie podstawy – ma podwyższony alfabet Braille’a 2. stopnia, a także wypukłe ikony dla osób niedowidzących. Ikony i napisy informują klientów, że toaleta jest dostępna dla wszystkich płci i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ten znak łazienkowy jest wyposażony w taśmę samoprzylepną do montażu na ścianie i ma wymiary 8 ″ dł. x 6 ″ szer.

Znak toalety dla wszystkich płci firmy GDS – zgodny z ADA

Kup na Amazonie

SmartSign Mosiężny znak toalety dla osób niepełnosprawnych lub dla osób niepełnosprawnych

Ten znak łazienkowy wykonany jest w 100% z mosiądzu o grubości 40 mil, co czyni go wyjątkowo trwałym, nie wspominając o atrakcyjnym wyglądzie. Zawiera rozpoznawalne piktogramy mężczyzny, kobiety i wózka inwalidzkiego i ma wymiary 6″x9″. Do zawieszenia dołączone są paski samoprzylepne z pianki 3M o wysokiej przyczepności.

SmartSign Mosiężny znak toalety unisex z piktogramami dla mężczyzn i kobiet dla osób niepełnosprawnych z dostępem dla wózków inwalidzkich

🔥 Empfohlen:  Skanery kodów kreskowych dla Twojej firmy

Kup na Amazonie

2 szt. Dwustronne metalowe tabliczki do toalet

Ten pakiet zawiera 2 aluminiowe tabliczki do toalet i pasujące śruby rozporowe do montażu. Znaki mają wymiary 12 x 4 cale i są dwustronne. Mają napis „Toaleta” napisany dużymi białymi literami, strzałkami oraz piktogramami mężczyzny i kobiety.

2 szt. Dwustronne metalowe tabliczki do toalet

Kup na Amazonie

Zestaw 2 tabliczek do toalet ze szczotkowanego aluminium

W pakiecie znajdują się dwa znaki ze szczotkowanego aluminium, każdy o wymiarach 9″ dł. x 3″ szer., z mocnymi paskami samoprzylepnymi z tyłu każdego z nich. Mają być montowane na drzwiach toalety i jest na jednym z napisem „Mężczyźni” i na drugim „Kobiety”.

Tabliczki do toalet ze szczotkowanego aluminium (zestaw 2 szt.)

Kup na Amazonie

Znaki identyfikacyjne toalet GORGECRAFT

Ten nowoczesny, stylowy zestaw znaków łazienkowych jest prosty. Sylwetki ikon „Mężczyźni” i „Kobiety” mają wykończenie w kolorze szczotkowanego złota. Każdy znak ma wymiary około 7″dł. x 2,5″szer. i można go zamontować na drzwiach. Jeśli masz toalety dla wszystkich płci, możesz po prostu umieścić oba znaki na tych samych drzwiach.

Znaki identyfikacyjne do toalety męskiej i żeńskiej GORGECRAFT

Kup na Amazonie

4 szt. Znak toalet z tworzywa akrylowego

Te akrylowe znaki o wymiarach 9 x 3 przedstawiają ikony mężczyzny, kobiety i wózka inwalidzkiego, zapisane pogrubioną czarno-białą czcionką. Dwa znaki mają strzałki skierowane w prawo, a dwa mają strzałki skierowane w lewo i można je zainstalować na dowolnej płaskiej powierzchni za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej.

4 szt. Znak toalet z tworzywa akrylowego

Kup na Amazonie

Znaki ByLITA Znak kierunkowy do łazienki ze strzałką w prawo

W przypadku mniejszych miejsc, w których jest tylko jedna toaleta, poniżej znajduje się znak z napisem „Toalety” ze strzałką skierowaną w prawo. Znak ma wymiary 4,5″HX 9″ W i jest wykonany z trwałego plastiku z grawerem laserowym. Ten znak jest również dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Znaki ByLITA Basic Toalety Strzałka w prawo kierunkowa

Kup na Amazonie

Kubik Litery ADA Uniseksowy znak łazienkowy

Ten znak oznacza łazienkę dla obu płci i dostępną dla wózków inwalidzkich, białymi literami i czarnym matowym wykończeniem. Ma wymiary 8,95 ″ dł. x 5,1 ″ szer. i jest wyposażony w mocną taśmę samoprzylepną do montażu na ścianie. Piktogramy i tekst są uniesione dla osób niedowidzących, a u dołu znaku umieszczono alfabet Braille’a klasy 2.

Kubik Litery do toalet dla biznesu – znak łazienkowy ADA unisex

Kup na Amazonie

Excello Global Products Męskie i żeńskie drewniane tabliczki do toalet

Aby uzyskać staromodny wygląd, te okrągłe znaki wskazują toalety męskie i żeńskie za pomocą piktogramów na tle drewnopodobnym. Każdy z nich ma wymiary 9,3″ dł. x 1,6″ szer. i jest wyposażony w taśmę samoprzylepną do montażu.

Excello Global Products Drewniany znak do toalety, męski i żeński, 2 szt

Kup na Amazonie

Niestandardowe rozwiązania produktowe ADA Mężczyźni Kobiety Zestaw znaków do toalety

Te trwałe akrylowe znaki mają przydymione szare wykończenie i odstające mocowania, które nadają im ekskluzywny wygląd. Każdy ze znaków ma wymiary 9 × 9 cali i ma wypukły tekst dotykowy o wielkości 1/32 cala oraz alfabet Braille’a klasy 2. Są produkowane w USA.

🔥 Empfohlen:  Komercyjny dozownik mydła: najpopularniejsze produkty dla Twojej firmy

Zestaw znaków toaletowych dla mężczyzn i kobiet ADA z alfabetem Braille’a i stojakami

Kup na Amazonie

Pakiet znaków toaletowych dla wszystkich płci. Alpha Dog Signs

Ten zestaw 2 wysokiej jakości znaków „Made in USA” oznacza łazienki dla obu płci i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Jeden znak jest prostokątny i zawiera ikony mężczyzny, kobiety i osób niepełnosprawnych napisane wypukłym tekstem oraz alfabetem Braille’a klasy 2. Drugi znak jest okrągły i ma trójkąt w środku i zawiera ikony mężczyzny, kobiety i osób niepełnosprawnych, bez wypukłego tekstu ani alfabetu Braille’a. Spełniają wymagania ADA.

Zestaw znaków Alpha Dog Signs Uniwersalny zestaw znaków do toalety Zgodny z ADA

Kup na Amazonie

ComplianceSigns.com Znak toalety neutralny pod względem płci

Wreszcie, ten zgodny z ADA, neutralny pod względem płci znak toalety zapewnia informacje wizualne, dotykowe i Braille’a klasy 2. Ma wymiary 11 × 6 cali, jest niebieski z białymi literami i można go łatwo zainstalować za pomocą dołączonych pasków montażowych.

Znak zgodności Znak łazienki neutralny pod względem płci Zgodny z ADA Braille i wypukłe litery

Kup na Amazonie

Inne rodzaje znaków łazienkowych

Poniżej znajduje się kilka innych ważnych znaków, które należy wziąć pod uwagę. Tak jak powinieneś wskazać, gdzie znajdują się Twoje łazienki, powinieneś także opublikować informację, czy nie są one otwarte dla publiczności. Zrób to za pomocą prostego znaku lub naklejki informującej, że nie ma toalet publicznych i/lub że toalety są przeznaczone wyłącznie dla pracowników.

Brak znaku toalet publicznych

Ten duży i wytrzymały znak informuje ludzi, że toalety nie są przeznaczone dla publiczności. Wykonany z odpornego na rdzę aluminium znak ten przeznaczony jest do zawieszenia na zewnątrz, aby ludzie wiedzieli, zanim wejdą do środka, że ​​łazienki są przeznaczone wyłącznie dla pracowników. Znak ma wymiary 10″ x 14″ i jest wydrukowany w kolorach o wysokim kontraście.

Moje niestandardowe znaki Brak toalet publicznych Znak łazienki

Kup na Amazonie

Zdejmowana wodoodporna naklejka winylowa na okno „Zakaz toalet publicznych” – 5 szt

Świetnym, tymczasowym rozwiązaniem dla znaku zakazu toalet publicznych jest zestaw 5 przylepców do okien. Są wykonane z trwałego winylu i można je łatwo przykleić — wystarczy je odkleić i wkleić. W zestawie znajduje się skrobaczka, która umożliwia wygładzenie znaku i ułatwia jego usunięcie. Wymiary naklejki to 9″ dł. x 3″ szer.

Naklejka z napisem „Zakaz toalet publicznych” 9 × 3 cale Znaki winylowe Biznesowa zdejmowana wodoodporna naklejka 5 szt

Kup na Amazonie

Naklejka winylowa do toalety pracowniczej

Czasami prosta naklejka załatwi sprawę! Ta 8-calowa naklejka na toaletę dla pracowników jest wydrukowana na wytrzymałym winylu i ma samoprzylepną tylną stronę. Można go używać wewnątrz lub na zewnątrz, a przy tak niskiej cenie można dostać kilka.

Toaleta dla pracowników z symbolem znaku firmowego Naklejka winylowa 8″

🔥 Empfohlen:  Co to jest dokument ujawniający franczyzę i co powinien być zawarty?

Kup na Amazonie

Przepraszamy, brak naklejek do toalet publicznych

Możesz uprzejmie poinformować innych, że Twoje łazienki nie są przeznaczone do użytku publicznego, umieszczając na szyldzie krótkie słowo „przepraszam”. Te wygodne naklejki mają wymiary 2″x3,5″ i łatwo przyklejają się do dowolnej powierzchni.

Sutter Znaki zakazu stosowania naklejek w toaletach publicznych

Kup na Amazonie

Excello Global Products Tylko dla pracowników, pakiet 3 znaków

Ponieważ te tabliczki mówią po prostu „Tylko dla pracowników” i przedstawiają drzwi o typowym wyglądzie, możesz ich używać wszędzie tam, gdzie nie chcesz, aby inni mieli do nich dostęp. Otrzymujesz 3 czarno-białe tabliczki Employees Only wykonane z półsztywnego plastiku, które można łatwo zamontować i zdemontować za pomocą dołączonej taśmy samoprzylepnej. Każdy ze znaków ma wymiary 9″L x 3″W.

Excello Global Products podpisują się tylko pracownicy

Kup na Amazonie

Znaki zakazu toalet publicznych, 4 szt

Znak w jaskrawych kolorach może poinformować wszystkich, że w Twojej firmie nie ma publicznych toalet. Otrzymujesz również 4 znaki, więc w razie potrzeby możesz umieścić je w wielu lokalizacjach. Naklejki winylowe mają wymiary 10 × 7 cali. Aby z nich skorzystać, wystarczy obrać i przykleić je do dowolnej płaskiej powierzchni.

Znaki zakazu toalet publicznych, 4 szt

Kup na Amazonie

Znak Pracownicy muszą myć ręce przed powrotem do pracy

Na koniec, dzięki temu znakowi umieszczonemu w Twojej toalecie, poinformuj swoich klientów, że higiena jest najwyższym priorytetem. Ten znak ze szczotkowanego złota można łatwo zamontować na ścianie łazienki i zawiera czytelny tekst i grafikę. Znak ma wymiary 7 × 3 cale.

Znak Pracownicy muszą myć ręce przed powrotem do pracy

Kup na Amazonie

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.